etechblog

Jak získat zpět zablokovaný účet Skout

Skout je rychle rostoucí aplikace sociálních sítí, která uživatelům umožňuje navazovat nové přátele. Skout, aplikace pro iOS a Android, je vytvořena, aby vám pomohla poznat nové lidi ve vašem městě, čtvrti a ve více než 180 dalších zemích. Lokalizuje blízké uživatele pomocí GPS na vašem mobilním zařízení. Uživatelé mohou kromě fyzické blízkosti najít osoby pomocí různých vyhledávacích kritérií. Skout má také obrovské množství uživatelů po celém světě a pro udržení důvěry Skout stále blokuje mnoho nahlášených účtů bez jakéhokoli varování. Takže pokud máte svůj účet Skout zablokován a hledáte tipy ohledně toho samého, zůstaňte naladěni až do konce. V tomto článku vám poskytujeme efektivní metody, jak se naučit, jak obnovit účet Skout nebo jak se odblokovat na Skout. Také se dozvíte, co se stane, když deaktivujete účet Skout.

Jak získat zpět zablokovaný účet Skout

Ve službě Skout můžete filtrovat profily podle předvoleb, pohlaví a věku. Více než 10 milionů lidí si stáhlo aplikaci, která je dostupná ve 14 různých jazycích. Kromě toho je Skout nejlépe hodnocenou aplikací pro sociální zasílání zpráv mezi teenagery, protože se zaměřuje na mladé publikum. Zablokovaný účet Skout nelze získat zpět přímo. Odblokovat vás může pouze uživatel Skout, který vás zablokoval. A další jediný zbývající způsob je kontaktovat tým podpory Skout a podat žádost o odblokování vašeho účtu Skout. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

  Jak kombinovat dráhy pohybu v aplikaci Microsoft PowerPoint

Co se stane, když deaktivujete svůj účet Skout?

Pokud deaktivujete účet Skout, ostatní uživatelé Skout, včetně vašich přidaných přátel, neuvidí váš profil. A váš účet bude uzavřen a trvale smazán, pokud jej znovu neaktivujete do 60 dnů.

Může být váš účet Skout hacknut?

Ano, váš účet Skout může být hacknut. Na internetu existuje mnoho případů, kdy jsou účty Skout hacknuty a z jejich účtů byly odesílány spamové zprávy, což vedlo Skout k deaktivaci účtu Skout.

Proč byl váš účet Skout zablokován?

Mnoho uživatelů Skout hlásilo, že Skout zablokoval jejich účet bez zjevného důvodu a bez jakéhokoli předchozího varování. Hlavním důvodem, proč může Skout zablokovat váš účet, je to, že vás někdo z nějakého důvodu nahlásil. Důvody, proč někdo mohl nahlásit váš účet, jsou:

  • Váš účet se může někomu podezřele líbit, protože nemáte profilovou fotku, protože by mohla být považována za příliš zvláštní.
  • Odeslali jste zprávu nebo odeslali nějaké obrázky, které byly považovány za nevhodné.
  • Pokud jste učinili vysoce urážlivé prohlášení vůči někomu jinému, existuje vysoká šance, že se ohlásíte.
  • Váš účet bude zablokován, pokud jste použili nějakou aplikaci třetí strany k hacknutí nebo změně čehokoli v aplikaci Skout.

Když Skout zablokuje váš účet, označí vaši IP adresu. I když aplikaci přeinstalujete nebo vytvoříte nové účty, nebudete se moci přihlásit do Skout pomocí telefonu, který byl omezen. Uživatelé Skout si na to často stěžují a jakmile je váš účet zablokován, je téměř nemožné jej odblokovat.

Proč Skout smaže váš účet?

Skout se proslavil mezi teenagery a mladým publikem. Ale Skout má nějaké přísné zásady na ochranu soukromí svých uživatelů. Hojně používaná aplikace Skout pro seznamování a setkávání s lidmi občas blokuje uživatele a maže jejich účty kvůli nevhodnému chování na platformě nebo jste použili nějaké nástroje třetích stran k hacknutí něčího účtu Skout.

  Co je Usenet? Je to legální? Jak začít

Jak se odblokovat na Skout?

Pokud vás někdo zablokoval na Skout z jakéhokoli důvodu nebo aby s vámi ukončil konverzaci, neexistuje způsob, jak svůj účet odblokovat. Na Skout vás ale může odblokovat pouze uživatel, který vám zablokoval účet. Pokud jste tedy někoho zablokovali dříve, odblokujte tento účet v aplikaci Skout podle níže uvedených kroků.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Skout.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Skout.

2. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu, jak je znázorněno níže.

3. Klepněte na Nastavení.

4. Nyní klepněte na možnost Blokovaní uživatelé.

5. Vyberte ze seznamu požadovaného uživatele, kterého chcete odblokovat.

6. Poté klepněte na možnost Odblokovat v pravém horním rohu.

7. Znovu klepněte na Odblokovat ve vyskakovacím okně pro potvrzení procesu odblokování.

Jak obnovit zablokovaný účet Skout na iPhone?

Neexistuje žádný přímý způsob, jak obnovit váš zablokovaný účet na vašem iPhone. Musíte kontaktovat pracovníky podpory na e-mailu podpory: [email protected] Než se obrátíte na tým podpory, můžete zkusit jiné metody:

Poznámka: Tyto metody pro vás mohou, ale nemusí fungovat.

  • Vymažte mezipaměť aplikace Skout
  • Znovu nainstalujte aplikaci Skout
  • Zkuste vytvořit nový účet pomocí jiné e-mailové adresy a jiného zařízení
  • Změňte UIN kód svého telefonu (toto lze provést pouze hacknutím telefonu)

Jak získáte zpět svůj účet Skout?

Když vám zablokují účet Skout, označí vaši IP adresu. I když přeinstalujete aplikace nebo vytvoříte nové účty, nemůžete se přihlásit do Skout pomocí telefonu, který byl omezen. Poté, co Skout zablokuje nebo smaže váš účet, je velmi obtížné nebo téměř nemožné se na Skout odblokovat nebo obnovit účet Skout. Jedním z možných způsobů obnovení je kontaktovat pracovníky podpory na adrese [email protected]

  Získejte 360° fotku pokaždé, když otevřete novou kartu v prohlížeči Chrome

Jak obnovíte svůj účet Skout?

Pokud váš účet není zablokován a chcete účet Skout obnovit, musíte se na svém zařízení přihlásit do aplikace Skout. Pro resetování hesla Skout a jeho obnovení postupujte podle následujících kroků:

1. Otevřete na svém mobilu aplikaci Skout.

2. Klepněte na ikonu Email, jak je znázorněno níže.

Poznámka: Můžete si také vybrat jakoukoli jinou možnost přihlášení, kterou chcete vybrat.

3. Nyní klepněte na možnost Přihlásit se e-mailem.

4. Klepněte na Zapomněli jste heslo?

5. Zadejte svůj registrovaný e-mail Skout a klepněte na Obnovit heslo.

6. Nyní vyhledejte poštu Skout obsahující odkaz pro resetování hesla a klepněte na uvedený odkaz.

7. Na stránce pro obnovení hesla zadejte a znovu zadejte nové požadované heslo a klepněte na Nastavit heslo.

Poznámka: Ujistěte se, že jsou obě hesla naprosto stejná.

8. Znovu otevřete aplikaci Skout a přihlaste se pomocí svého e-mailového ID a nového hesla.

Jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na Skout?

Je těžké zjistit, kdy vám někdo zablokoval účet Skout. Skout vám nezobrazuje žádné upozornění ani vás neinformuje, pokud vás někdo ve službě Skout zablokoval. Pokud vás však někdo zablokuje ve službě Skout, můžete se dozvědět, že mu nebudete moci posílat zprávy ani zobrazit jeho profil, protože se nezobrazí ve vašich kontaktech nebo seznamu zpráv. V důsledku toho vás již neuvidí, ale mohou vás v budoucnu odblokovat, pokud si to rozmyslí.

Existuje nějaký zákaznický servis Skout?

Meet Group, Inc. je vlastníkem a provozovatelem Skout. Pokud chcete Skout kontaktovat nebo se na něj obrátit se svými dotazy a návrhy, můžete je poslat na adresu [email protected] Také je můžete kontaktovat na jejich zákaznickém čísle: (215) 862-1162.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak obnovit zablokovaný účet Skout pomocí podrobných kroků, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy k tomuto článku nebo návrhy na jakékoli jiné téma, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x