Jak zkontrolovat zobrazení zvýraznění Instagramu

Instagram se během několika let dostal na vrchol platforem sociálních médií. Lidé jej používají k prezentaci svých nápadů a toho, jak chtějí, aby je ostatní vnímali. Funkce Instagram highlights je pro tento účel zavedena. Zvýraznění Instagramu jsou formou příběhů Instagramu, ale na rozdíl od příběhů trvale zůstávají ve vašem profilu. Svůj profil můžete reprezentovat pomocí zvýraznění Instagramu a čas od času je aktualizovat. Můžete však vidět pouze zobrazení Instagram Highlights a toho, kdo si je prohlížel po dobu 48 hodin po zveřejnění. Pokud se chcete dozvědět, jak zjistit, kdo si prohlížel vaše zvýraznění na Instagramu, jste na správném místě. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, jak zjistit, kdo si prohlížel vaše zvýraznění na Instagramu.

  Co je sdílení Androidu v okolí a funguje to jako AirDrop?

Jak zkontrolovat zobrazení zvýraznění Instagramu

Než odpovíme na vaše otázky, můžete se podívat, kdo si prohlíží vaše zvýraznění na Instagramu? Měli byste pochopit, že protože můžete vidět pouze zobrazení Instagram Highlights a toho, kdo je sledoval po dobu 48 hodin, budete muset být rychlí. Pojďme rovnou do kroků, abychom se naučili, jak zjistit, kdo si prohlížel vaše zvýraznění na Instagramu.

1. Klepnutím na ikonu Instagram otevřete aplikaci Instagram.

2. Poté klepněte na ikonu svého profilu v pravém dolním rohu. Otevře se váš profil.

3. Nyní klepněte na zvýraznění, které chcete zkontrolovat, kdo si jej prohlížel.

4. Po otevření zvýraznění uvidíte v levém dolním rohu nápis Seen by. Viděno bude následováno číslem označujícím zhlédnutí Instagram Highlights.

  Jak zapnout dvoufaktorové ověřování pro váš účet Amazon

5. Nakonec klepněte na možnost Viděno podle. Poté se objeví vyskakovací okno se seznamem všech uživatelů, kteří viděli váš zvýraznění Instagramu.

Nyní víte, jak zkontrolovat zobrazení Instagram Highlights a kdo to viděl.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak dlouhé mohou být zvýraznění na Instagramu?

Ans. Neexistuje žádný limit na vytváření zvýraznění Instagramu, ale do jednoho konkrétního zvýraznění můžete vložit maximálně 100 fotografií nebo videí. V případě, že zveřejníte mnoho fotografií nebo videí v jednom zvýraznění, můžete je zobrazit klepnutím doleva nebo doprava.

Q2. Kdo může vidět to nejlepší na Instagramu?

Ans. Dosah vašich zvýraznění na Instagramu závisí na vašem nastavení ochrany osobních údajů. Pokud máte soukromý účet, mohou vaše zvýraznění vidět pouze vaši sledující. Ale pokud je váš účet veřejný, může si to nejdůležitější prohlédnout kdokoli.

  Právě jste si koupili Mac? 14 základních aplikací, které byste si měli nainstalovat

Q3. Jaká je standardní velikost zvýraznění Instagramu?

Ans. Rozměry zvýraznění Instagramu jsou podobné rozměrům příběhů Instagramu, které mají 1080 x 1920 pixelů. Ujistěte se, že vaše titulní fotografie mají dané rozměry, aby vaše zvýraznění bylo působivé.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a mohli jste se naučit, jak zkontrolovat zobrazení zvýraznění Instagramu a kteří uživatelé je viděli. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů.

x