Jak změnit avatar Microsoft Teams

Microsoft Teams umožňuje uživatelům začlenit se do několika různých týmů. Společnost se může rozhodnout vytvořit několik týmů pro své zaměstnance. Může přidávat nebo odebírat členy týmu, kdykoli to potřebuje, a může mezi nimi přesouvat členy týmu.

Avatar Microsoft Teams

Tým v Microsoft Teams se liší svým názvem, ale týmy mohou mít stejný název, zvláště pokud byly vytvořeny v různých doménách. Uživatel může být členem libovolného počtu týmů v jakékoli doméně a samotné jméno nemusí stačit k tomu, aby je všechny odlišilo.

  Jak vytvořit vlastní verzi Ubuntu s Ubuntu Minimal

Změňte avatar Microsoft Teams

Tým Microsoft Teams můžete nastavit tak, aby měl vlastní obrázek zobrazení. To se liší od zobrazení obrázku, který je nastaven pro jednotlivé členy. Jediný háček je v tom, že avatara pro tým Microsoft Teams mohou změnit pouze správci nebo vlastníci týmu.

Otevřete Microsoft Teams.
Přihlaste se pomocí účtu správce nebo vlastníka.
Přejděte na kartu Týmy.
Klikněte na tlačítko více možností vedle týmu.
Z kontextové nabídky vyberte Spravovat tým.
Přejděte na kartu Nastavení (pokud tato karta není viditelná, nejste přihlášeni správným účtem).

Rozbalte obrázek týmu.
Klikněte na Změnit obrázek a poté klikněte na Nahrát obrázek.
Vyberte nový obrázek ze systému.
Klikněte na Uložit.

  Jak stáhnout data z Apple

Nový avatar bude aktualizován pro všechny členy týmu na jejich příslušných klientech. Změna se projeví na desktopech, webových aplikacích a mobilních aplikacích.

Avatar Microsoft Teams vs profilový obrázek

Avatar Microsoft Teams se liší od profilového obrázku uživatele. Profilový obrázek si každý uživatel nastavuje samostatně. Správce nebo vlastník týmu nemůže ovlivnit to, co si uživatel nastaví jako svůj profilový obrázek (ačkoli by to mělo být vhodné pro pracoviště) a k jeho nastavení nejsou potřeba žádná práva správce.

Závěr

Avatar týmu Microsoft Teams je normálně nastaven na iniciály v názvu týmu, podobně jako je nastaven pro uživatele, kteří si nenastavili vlastní profilové obrázky. Pro menší týmy a uživatele, kteří jsou pouze součástí malého počtu týmů, tyto výchozí avatary fungují dobře. Pokud máte velký tým a jste součástí několika týmů, obrázky vám mohou pomoci lépe se orientovat. V mnoha případech je vizuální vodítko lepší než text. Pokud spravujete více týmů pro stejnou organizaci, je dobré, aby se avatar pro každý z nich lišil od ostatních, např. použijte jiné barvy (červenou a modrou) místo podobných barev (odstíny modré).

  Jak používat aplikaci Shutter screenshot v Linuxu