Jak změnit barvu Twitch Chat na mobilu

Jste aktivním uživatelem Twitche? Chcete trochu oživit svůj Twitch účet? Twitch nabízí několik zábavných funkcí nejen pro streamera, ale i pro diváky. Funkce, která vám může zvednout náladu pomocí různých odstínů barev, je změna barvy vašeho chatu na Twitchi. Chcete zkusit změnit barvu chatu na Twitchi? V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak změnit barvu chatu Twitch v mobilu. Také jsme ukázali seznam vzácných barev názvu Twitch spolu s barevnými kódy. Takže pokračujte ve čtení!

Jak změnit barvu Twitch Chat na mobilu

Změna barvy vašeho Twitch chatu může zvednout náladu uživatele. Twitch poskytuje úžasné funkce a jednou z nich je nekonečná možnost měnit barvy chatu. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak změnit barvu chatu Twitch na mobilu.

Jak změnit barvu chatu na Twitchi

Pro mnoho uživatelů je chatování po streamování jedním z nejlepších aktiv Twitche. Odznaky, barvy jmen a uživatelská jména na platformě mohou vytvořit jedinečný dojem. Když začnete používat účet Twitch, vaše jméno bude mít náhodnou barvu, ale nemusí to tak být vždy. Nemáte účet na Twitchi? Přečtěte si náš článek o tom, jak aktivovat účet Twitch.

Poznámka: Kroky pro změnu barvy chatu na Twitchi jsou stejné pro Android i iOS. Následující kroky se provádějí na Xiaomi Redmi Note 9.

  Co je Twitch Studio a měli byste jej používat ke streamování?

Můžete se buď přihlásit Škubnutí z libovolného prohlížeče nebo použijte aplikaci Twitch. Uvedli jsme kroky pomocí aplikace Twitch, protože prohlížeč i aplikace vyžadují stejné kroky. Zde jsou kroky ke změně barvy chatu Twitch na mobilu:

1. Otevřete aplikaci Twitch na mobilním telefonu.

2. Vyberte libovolný živý přenos.

3. Klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravé dolní části obrazovky.

4. V Nastavení chatu zapněte volbu Čitelné barvy, pokud je vypnutá.

5. Klepněte na ikonu IDENTITY.

,

6. Vyberte libovolnou požadovanou barvu z 15 výchozích barev.

Poznámka: Pokud máte Twitch Turbo nebo Prime Gaming, budete mít přístup k nekonečnému barevnému kolu.

Jak opravím nastavení chatu na Twitchi

Máte potíže s připojením k chatu na Twitchi? Uživatelé se často mohou potýkat s některými závadami ve streamovacích prohlížečích, ale nepotkají se, protože máme řešení vašeho problému s nejlepšími možnými řešeními. Přečtěte si náš článek na téma Fix Twitch Unable to Connect to Chat.

Vyprší platnost jmen Twitch?

Ne, jména Twitch ve skutečnosti nevyprší, ale uživatelé Twitch mohou své jméno změnit každých 60 dní. Vaše původní jméno však nebude k dispozici po dobu následujících 6 měsíců.

Vzácné barvy názvu Twitch

Twitch nabízí 15 výchozích barev, ale máte přístup k nekonečným možnostem barev v barevném kole, které Twitch poskytuje. Ale kromě toho jsou bílá, černá nebo zářící barvy některé z nejméně používaných barev v aplikaci Twitch. Barvy tak běžné jako bílá a černá jsou nejméně používané, protože nevynikají. Použití bílé barvy jako vašeho Twitch chatu nebo barvy jména bude na světlém pozadí prakticky neviditelné. Podobně černá bude neviditelná na tmavém pozadí.

  9 způsobů, jak opravit chybu Twitch #4000

Každá barva má svůj vlastní kód. Uvedli jsme některé vzácné barvy názvu Twitch a také běžné barevné kódy, které si můžete vyzkoušet, ať už jsou vzácné nebo ne.

Barevný kód pro Twitch

Twitch poskytuje několik kódů pro každou z jejich barev. Každý kód odkazuje na jinou barvu nebo dokonce jiný odstín stejné barvy. Vyzkoušejte tyto různé odstíny stejné barvy ve svém chatu Twitch použitím těchto kódů. Podívejte se na některé ze vzácných barev názvu Twitch a barevných kódů.

KÓDY
BARVY
[unspecified]
Jedinečná funkce a barva, což znamená, že každý vidí jinou a náhodnou výchozí barvu. Tato barva se bude lišit od uživatele k uživateli.
#FF0000
Červené
#FF69B4
Růžový
#8A2BE2

Nachový
#0000FF
Modrý
#1E90FF
Světle modrá
#008000
Tmavozelený
#391802
Americký bronz
# FFF000
Žlutá růže
#FFFFFF
Bílý
#FF7C00
oranžový
#00FF00
Světle zelená
#1500AE
Tmavě modrá
#00FFFF
Převrácený

Jak změnit název Twitch

Pokud jste na Twitchi noví a právě jste se přihlásili, musíte vědět, že se máte přihlásit pomocí uživatelského jména. Je hezké změnit uživatelská jména trochu jako jiné platformy sociálních médií, ale není nutné používat stejné jméno navždy. Můžete také změnit své uživatelské jméno Twitch. I když jej můžete změnit pouze jednou za 60 dní, stále máte možnost tak učinit.

Chcete-li změnit název Twitch, vše, co musíte udělat, je přihlásit se k Twitchi z libovolného prohlížeče nebo aplikace Twitch. Uvedli jsme kroky ke změně jména na Twitchi.

  10 nejsledovanějších Twitch streamerů všech dob [2022 Updated]

1. Přihlaste se do svého Škubnutí účet.

2. Klepněte na ikonu Profil.

3. Na stránce Účet vyberte Můj kanál a otevřete stránku svého profilu.

4. Klepněte na Upravit profil v pravém horním rohu obrazovky.

5. Na stránce Upravit profil vyberte Uživatelské jméno, které chcete změnit, nebo Zobrazované jméno, chcete-li změnit.

6. Po napsání nového uživatelského jména klepněte na Změnit uživatelské jméno nebo klepněte na Uložit pro uložení zobrazovaného jména.

Nyní, když víte, jak změnit jméno Twitch a změnit barvu chatu Twitch na mobilu, možná budete chtít prozkoumat více na Twitchi. Pokud jste přemýšleli o změně své profilové fotografie, podívejte se na náš článek o tom, jak změnit svůj Twitch obrázek.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Je bezpečné používat Twitch?

Ans. Ano, Twitch je velmi bezpečná platforma. Podvody, spam, násilí, sexuální obsah a obscénní materiály jsou zakázány. Když miliony lidí používají společnou platformu, najdou se i tací, kteří odmítnou pokyny komunity. Twitch ale proti takovým účtům přísně zasáhne.

Q2. Jak streameři na Twitchi vydělávají peníze?

Ans. Mnoho streamerů na Twitchi se živí streamováním. Vydělávají peníze kombinací malých plateb během živého přenosu. Tyto platby mohou být placená předplatná, bity, dary a ovlivňované trhy.

Q3. Můžete si vybrat barvu na Twitchi?

Ans. Ano, na Twitchi si určitě můžete vybrat a změnit barvu. Chcete-li vybrat nebo změnit barvu chatu Twitch na mobilu, přečtěte si tento článek.

***

Tady to máte, doufáme, že jste se naučili, jak změnit barvu chatu Twitch na mobilu. Koření Twitch změnou barvy chatu a změnou jména chatu Twitch vás povýší jako uživatelské jméno. Neváhejte se zeptat na všechny své dotazy a nezapomeňte přidat své návrhy. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.