Jak změnit ikony aplikací na iPhone: Konečný průvodce krok za krokem

Změnil jsem způsob, jakým vypadají ikony aplikací na mém iPhone, zde je průvodce, který vám pomůže změnit ikony aplikací i na iPhone!

Co si myslíte, že pro vás váš telefon znamená? Způsob, jak se vyjádřit, symbol statusu, komunikační prostředek nebo prostě gadget?🤔

No a v dnešní době se naše telefony staly nutností místo luxusu a trhu dominuje velký tlustý gigant – iPhone.

iPhone, známý svým elegantním designem a uživatelským rozhraním, se ukázal jako tvůrce trendů, který s každým uvedením na trh zodpovědně nastavuje klasický status.

Ačkoli je známo, že potěší své uživatele, jedna věc, která v minulosti nebyla možná, byla personalizace ikon, jako je telefon Android. Nyní je to však velmi možné, díky nedávným aktualizacím! 🥳

Ať už chcete dát své domovské obrazovce jedinečný vzhled, nebo prostě dáváte přednost přizpůsobení ikon telefonu, abyste vyjádřili svůj styl a preference, změna ikon je zábavný a kreativní způsob, jak si zařízení přizpůsobit.

Nyní, když můžete tuto funkci použít pro svůj iPhone, sestavil jsem průvodce krok za krokem, jak proces provést hladce bez jakýchkoli potíží.

Proč měnit nebo přizpůsobovat ikony aplikací pro iPhone?

I když je jasné, že jde o kreativní způsob, jak přetvořit iPhone tak, aby vyhovoval vaší osobnosti, uživatelé (včetně mě!) tuto funkci konkrétně chtěli z následujících důvodů:

  • Personalizace: Obvyklé ikony na iPhonech mohou být nudné, opakující se a neestetické. Jejich přizpůsobení vám umožní dodat vašemu zařízení osobní nádech, aby bylo živé, jedinečné a přizpůsobené vašim preferencím.
  • Estetická přitažlivost: Přispívá také ke zlepšení celkové estetiky vaší domovské obrazovky. Můžete vytvářet nové motivy, barevná schémata a styly písma, které jim budou vyhovovat s vaším designem ikon a dát vašemu iPhonu svěží a přitažlivý vzhled.
  • Vylepšená dostupnost: Přizpůsobené ikony vám pomohou najít a rozpoznat vaše nejčastěji a nejméně používané aplikace. Můžete si je přizpůsobit tak, aby byly vizuálně odlišné, a zkrátit tak čas strávený hledáním aplikací na domovské obrazovce. Můžete je dokonce rozdělit do podsložek pro tříděný a zaměřený přístup.
  • Kreativita: Pokud rádi děláte kutily a jste nadšenci kreativity, budete se k úpravě ikon znovu a znovu vracet.

iPhone má mnoho funkcí pro aplikace, od skrytí aplikací, které nechcete vidět, až po tuto další personalizaci. Jak již bylo řečeno, pojďme se vrhnout na krok za krokem proces změny ikon na vašem iPhone!

Jak změnit ikony aplikací na iPhone

⚠️Prvním a nejdůležitějším krokem je mít na svém iPhonu nainstalovanou aplikaci Zkratky.

Pokud ne, můžete si stáhnout aplikaci Shortcuts z App Store. Apple představil aplikaci Shortcuts jako médium pro své uživatele, aby si přizpůsobili různé aspekty zařízení, aniž by jej museli rušit z vězení nebo instalovat aplikace třetích stran.

Můžete jej použít k přepracování nebo změně ikon aplikací z knihovny dostupné v aplikaci. Nejlepší na tom je, že si můžete vybrat navrženou ikonu a obrázek pro přizpůsobení stávajících ikon aplikací. Zde jsou kroky k tomu:

Krok 1: Stáhněte si, nainstalujte a otevřete aplikaci Zkratky na vašem iPhone.

Krok 2: Klepnutím na ikonu + v pravém horním rohu vytvořte novou zkratku.

Krok 3: Přidejte do zástupce Open App.

Krok 4: Nyní do vyhledávacího pole zadejte název aplikace, pro kterou chcete upravit ikonu. Pro tento příklad zvolím aplikaci App Store.

Krok 5: Klepněte na ikonu Sdílet.

Krok 6: Vyberte Přidat na domovskou obrazovku.

Krok 7: Ikonu aplikace můžete změnit klepnutím na miniaturu po přejmenování zástupce na příslušný název aplikace.

A voila! Ikona vaší nové aplikace je nyní přidána na vaši domovskou obrazovku.

Stejným postupem můžete upravit i zbývající ikony.

Nyní, když máte dvě ikony stejné aplikace, můžete původní aplikaci odebrat z domovské obrazovky, abyste předešli zmatkům.

Přečtěte si také: Užitečné způsoby, jak odstranit aplikace na iPhone

Přizpůsobení ikon aplikací pro iPhone pomocí aplikací třetích stran

I když je aplikace Zkratky skvělý způsob, jak si ikony přizpůsobit, možná budete chtít více uplatnit svou kreativitu při změně vzhledu a dojmu ikon. Abyste měli větší kontrolu nad přizpůsobením, můžete použít aplikace třetích stran. Zde jsou některé z nejlepších:

#1. X měnič ikon

X měnič ikon je všestranná a uživatelsky přívětivá aplikace, kterou lze používat zdarma. Můžete jej použít k přizpůsobení ikon aplikací pro iPhone a vytvoření krásné a přizpůsobené domovské obrazovky.

Umožňuje vám vybrat si z rozsáhlé knihovny ikon a motivů aplikací pokrývajících různé styly, barvy a vzory. Pokud chcete vložit vlastní obrázky nebo ikony, můžete to udělat jednoduchým importem do aplikace.

Jednou z jedinečných funkcí aplikace je maskování ikon. Dává vašim ikonám konzistentnější a soudržnější vzhled. Můžete si vybrat z různých stylů maskování, aby všechny vaše ikony vypadaly, jako by patřily ke stejnému tématu.

Abychom nezapomněli, poskytuje také přizpůsobení widgetů, aby se z vaší domovské obrazovky stalo vizuální umění podle vašeho výběru. Tato aplikace je kompatibilní se všemi zařízeními a verzemi iOS. Nezapomeňte se podívat na komunitní prostor, kde najdete úžasné balíčky ikon a designové inspirace.

#2. Widgetsmith

Zatímco Widgetsmith je známý pro přizpůsobení widgetů, lidé jen zřídka vědí, že odvádí skvělou práci při přizpůsobování ikon aplikací. Můžete vytvořit vlastní ikony výběrem písem, barev a stylů, které vyhovují vašim preferencím.

Aplikace má také další nástroje, jako je předpověď počasí, převodník časových pásem a kalendář. Jednoduše klepněte na widget a aktivujte nástroje a připojte je na domovskou obrazovku. Volitelně můžete tuto aplikaci integrovat s aplikací Zdraví, abyste mohli sledovat své kroky a další data.

Widgetsmith je perfektní volbou pro někoho, kdo chce POUŽÍVAT více než jen aplikaci pro přizpůsobení ikon.

#3. Měnič ikon

Vylepšete svou nudnou domovskou obrazovku iPhone pomocí Měnič ikonaplikace s obrovskou knihovnou ikon, které lze přizpůsobit.

Poskytuje řadu barev, jako jsou ploché, přechodové a předpřipravené, které vám pomohou s různými barevnými kombinacemi. Můžete také vyrazit na všechny s jeho balíčky ikon tmavé kočky, zlaté a růžové třpytky.

Icon Changer má pro každý widget mini možnosti, takže si můžete přizpůsobit vše od A do Z. Navíc má maskování ikon pro maskování stejného stylu pro celou vaši sbírku.

Vývojáři této aplikace přicházejí s neustálými vylepšeními a aktualizacemi, aby zajistili, že vaše estetika bude vždy na místě.

Čtěte také: Chcete více přizpůsobení? Zde je návod, jak snadno změnit název Airdrop!

Závěrečné myšlenky

Přizpůsobení ikon vašeho iPhone je osobní volbou, která je převážně zvolena pro zvýšení celkové estetiky vašeho iPhone. Chcete-li větší kontrolu, můžete se rozhodnout, zda to uděláte pomocí aplikace Zkratky nebo aplikací třetích stran.

Takže pokračujte, přijměte svou kreativitu a vyjádřete svůj styl, protože se nechcete nudit jednou věcí, kterou trávíte nejvíce času – svým vlastním iPhonem.

Dále, omylem smazali kontakt? Nebojte se, máme vás v bezpečí. Přečtěte si, jak obnovit smazané kontakty na iPhone a Android!

  12 zdrojů k nalezení bezplatné hudby na pozadí pro vaše videa