etechblog

Jak změnit profilový obrázek na Instagramu

Když někdo navštíví váš profil na Instagramu, jednou z prvních věcí, které uvidí, je váš profilový obrázek. Mnoho lidí zakládá svůj první dojem na obrázku, a proto je krásná fotka životně důležitá. Je čas to změnit, pokud si nemyslíte, že stávající je dost dobrý. Jak se změní váš profilový obrázek na Instagramu? Pokud jste uživatelem Instagramu, zajímá vás, jak změnit profilový obrázek na Instagramu? Pokud hledáte další informace týkající se Instagramu, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše pochybnosti a dotazy, jak se změní váš profilový obrázek na Instagramu?

Jak změnit profilový obrázek na Instagramu

Pokračujte ve čtení tohoto článku a zjistěte podrobnosti o krocích, jak změnit svůj profilový obrázek na Instagramu.

Mohu změnit svůj profilový obrázek na Instagramu?

Vaše profilová fotka o vás hodně vypovídá, ať už jste jednotlivec nebo firma, a nyní, když má téměř každý přítomnost na sociálních sítích, je ještě důležitější zůstat na vrcholu své internetové platformy a obrazu, který prezentujete světu. . Neexistují tedy žádná omezení, jak často můžete změnit svou profilovou fotku na Instagramu. Každý den, jednou za rok, jednou za měsíc nebo kdykoli se vám zamane, můžete cvičit.

Jak změnit profilový obrázek v aplikaci Instagram?

Zde je stručné vysvětlení, jak změnit profilový obrázek v aplikaci Instagram:

1. Chcete-li změnit svůj profilový obrázek, otevřete na svém iPhonu nebo telefonu Android aplikaci Instagram.

2. Začněte otevřením aplikace Instagram v telefonu. Vyberte ikonu profilu ze spodní lišty aplikace (což je poslední ikona v tomto řádku).

3. Budete přesměrováni na stránku vašeho profilu. Klepněte na odkaz Upravit profil pod informacemi o vašem profilu zde.

4. Klepněte na Upravit fotografii vedle své stávající profilové fotografie na stránce Upravit profil.

  Jak přizpůsobit stránku Nová karta Microsoft Edge

5. Instagram spustí nabídku Změnit profilovou fotku ve spodní části vaší aplikace.

6. Klepnutím na Nová profilová fotografie v nabídce změníte svůj profilový obrázek na fotografii uloženou v telefonu. Nebo můžete také klepnout na Importovat z Facebooku a použít fotografii ze svého profilu na Facebooku.

Poznámka: Pokud chcete pouze smazat aktuální obrázek ze svého profilu na Instagramu, použijte možnost Odebrat profilovou fotku.

7. Instagram spustí galerii na vašem telefonu. Zde si vyberte obrázek, který chcete použít jako svůj profilový obrázek na Instagramu. Když vyberete fotografii, program zobrazí možnosti úprav.

8. Pokud chcete, upravte svou fotografii.

9. Dále klepněte na ikonu šipky vpravo v pravém horním rohu obrazovky úprav.

10. Instagram vás přesměruje na vaši profilovou stránku, kde bude vidět vaše nová profilová fotka.

Mohu změnit svůj profilový obrázek pomocí mobilního prohlížeče?

Ano, ke změně profilového obrázku na Instagramu můžete použít mobilní prohlížeč. Chcete-li upravit svou profilovou fotku, stačí navštívit web Instagram a přihlásit se pomocí svých přihlašovacích údajů. Vyberte Profil stisknutím aktuální profilové fotografie v pravém horním rohu obrazovky. Klikněte na svou profilovou fotku a vyberte Nahrát fotku. Přidejte obrázek, který chcete použít jako svůj profilový obrázek.

Jak změnit profilový obrázek Instagramu na ploše nebo PC?

Chcete-li upravit svou profilovou fotku na ploše nebo PC, přejděte na web Instagram.

Zde je stručné vysvětlení, jak změnit profilový obrázek na Instagramu na ploše nebo PC:

1. Otevřete v počítači webový prohlížeč a přejděte na web Instagram začít. Pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se ke svému účtu.

2. Na webu Instagramu klikněte na symbol profilu v pravé horní oblasti.

3. Po kliknutí na symbol svého profilu vyberte v postranním panelu vlevo od tlačítka nastavení možnost Upravit profil.

4. Vyberte možnost Změnit profilovou fotku pod svým uživatelským jménem na Instagramu v pravém podokně.

5. V zobrazeném vyskakovacím okně Změnit profilovou fotografii vyberte Nahrát fotografii.

6. Zobrazí se výchozí okno otevřeného souboru na vašem PC. V tomto okně přejděte do složky obsahující váš nový obrázek a vyberte jej.

7. Instagram okamžitě přidá váš nově vybraný obrázek na váš profil.

Proč můj profilový obrázek na Instagramu nefunguje?

Mnoho uživatelů Instagramu má potíže s nahráváním obrázků kvůli technickým závadám Instagramu. Pokud jste se pokusili aktualizovat svůj obrázek na Instagramu, ale nepodařilo se vám to, a zobrazilo se vám oznámení s výzvou ke kontrole připojení k internetu, zkuste to znovu později, znamená to, že došlo k problému a vy to nemůžete udělat. Může to být chyba nebo můžete mít špatné připojení k internetu, což by vysvětlovalo, proč se vaše profilová fotka na Instagramu nemění. Tentokrát však byl problém na konci Instagramu a ne na vašem; měla ve své aplikaci malou chybu, která byla jedinou věcí, která způsobila veškerý rozruch.

  Bezplatný e-mailový hosting na vlastní doméně

Zde je několik způsobů, jak změnit svou profilovou fotku na Instagramu:

 • Odhlaste se z Instagramu a znovu se přihlaste
 • Hledejte aktualizace aplikace Instagram.
 • Zbavte se svého aktuálního profilu Po odhlášení a opětovném přihlášení nahrajte nový obrázek.
 • Zkontrolujte připojení k internetu
 • Změna mezi mobilními daty a Wi-Fi.
 • Pomocí aplikace webového prohlížeče se pokuste změnit svůj profilový obrázek na Instagramu.

Nemůžete změnit profilový obrázek na Instagramu?

Chyba v aplikaci je obvykle zodpovědná za problém s aktualizací profilového obrázku, který zobrazuje zprávu Omlouváme se, nepodařilo se nám aktualizovat váš profilový obrázek. Uživatelé, kteří mají problémy, s nimi většinou nemají nic společného, ​​protože server Instagramu má potíže s aktualizací nebo nahráním vašeho nového profilového obrázku.

 • Chyba na serveru Instagram: Mnoho uživatelů se v určitém okamžiku setkalo s tímto problémem; není to ani neobvyklé, ani neobvyklé. Když dojde k problému se serverem s aplikací, Instagramu se nepodaří aktualizovat profilový obrázek uživatele.

 • Žádné online připojení: Chcete-li změnit svůj profilový obrázek na Instagramu, musíte mít připojení k internetu. Pokud máte potíže s aktualizací své profilové fotky na Instagramu a zobrazí se zpráva Omlouváme se, váš profilový obrázek se nám nepodařilo aktualizovat, pravděpodobně proto, že vaše zařízení není připojeno k datové nebo wifi síti.

Proč to říká, že nemohu změnit svůj profilový obrázek?

Instagram říká: Omlouváme se, nepodařilo se nám aktualizovat váš profilový obrázek. Potvrďte prosím, že máte připojení k internetu, a zkuste to za chvíli znovu?. Tato chybová zpráva znamená, že nemůžete změnit svůj profilový obrázek na Instagramu. Možná budete muset počkat, až Instagram opraví chybu. Omlouváme se, ale chybu vašeho profilového obrázku jsme nemohli změnit, protože ji často způsobuje chyba na konci Instagramu. Nemáte připojení k internetu, podle chybové zprávy Omlouváme se, ale nemohli jsme aktualizovat váš profilový obrázek. Obvykle tomu tak ale není. Na vaší straně to není problém; je to chyba Instagramu. Toto není možnost, protože pokud používáte Instagram, měli byste již mít připojení k internetu.

Proč Instagram odebírá můj profilový obrázek?

Jste zklamáni svými neocenitelnými profilovými fotkami? Existuje několik důvodů, proč může Instagram smazat vaše profilové obrázky, takže se nebojte. V budoucnu byste se měli zdržet podobných chyb.

 • Zveřejňování urážlivých obrázků: Instagram má techniku ​​identifikace urážlivých obrázků, které jsou následně smazány. Uživatelé si pak budou stěžovat, že při zveřejnění nevhodné fotografie bude ovlivněn váš účet. Vždy nahrajte na svůj profil vhodný obsah, abyste zůstali v bezpečí.

 • Váš účet je omezený: Pokud jste se na svém účtu dopustili neobvyklého chování nebo používáte aplikace a software k odesílání obsahu na svůj účet, může vám příležitostně zabránit v nahrávání fotografií na váš účet. Pokud bylo posílání obrázků na nějakou dobu zakázáno, nebudete moci na svůj účet zveřejňovat žádné fotografie.

 • Chyba ve vaší aplikaci: Problém navíc může zastavit vaši aplikaci Instagram v nahrávání fotografií. Vaše aplikace Instagram se zhroutila nebo měla poškozený soubor, což je chyba. Chcete-li chybu opravit, můžete zkusit aplikaci odinstalovat a poté znovu nainstalovat.

Proč je můj profilový obrázek černý?

Instagram je známý a bezplatný software pro sdílení fotografií a videí prostřednictvím příspěvků, příběhů a profilových obrázků. Na Instagramu můžete často vidět profilové fotky svých přátel. Občas však můžete zjistit, že některé nebo všechny profily Instagramu jsou černé nebo prázdné. Ve skutečnosti mohou nastat technické problémy s černými profily Instagramu nebo úmyslné lidské jednání. Pokud tedy vidíte, že je váš profilový obrázek černý, může dojít k technické závadě.

Zde je několik technik, které můžete použít k opravě chyb:

 • Ověřte připojení k internetu
 • Problém se synchronizací Vypněte a znovu otevřete Instagram
 • Aktualizujte aplikace Instagram
 • Smazat mezipaměť na Instagramu
 • Aktualizujte aplikace Instagram
 • Znovu nainstalujte aplikace Instagram.

Podle těchto pokynů možná nyní víte, jak změnit profilový obrázek na Instagramu.

***

Doufáme, že s pomocí tohoto přímočarého článku nyní důkladně rozumíte Instagramu a problémům, jako je změna profilového obrázku na Instagramu. Neváhejte však zveřejnit jakékoli komentáře, dotazy nebo obavy do níže uvedeného prostoru a my se pokusíme je co nejlépe vyřešit. U našeho nadcházejícího blogu nám také dejte vědět, co si myslíte o následujících problémech.

  Jak zrušit seznam vašeho čísla z Truecaller
x