Jak změnit svou polohu na Samsung Galaxy S8

Upozornění: Některé stránky na tomto webu mohou obsahovat přidružený odkaz. Náš úvodník to nijak neovlivňuje.

Samsung Galaxy S8 existuje od poloviny roku 2017. V té době šlo o vlajkovou loď renomovaného výrobce Androidu a stále je oblíbeným u mnoha uživatelů.

Pokud máte Samsung S8, možná vás zajímá, zda je možné změnit jeho aktuální umístění. Pokud jej používáte k cestování, ke změně polohy dojde automaticky za předpokladu, že máte nastaven roaming.

Existují však způsoby, jak změnit umístění vašeho Samsung S8, aniž byste museli opustit své město nebo zemi. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o tom, jak spravovat nastavení polohy na zařízeních Samsung.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Jak změnit svou IP adresu a umístění na Samsung S8

První věc, kterou byste měli vědět, pokaždé, když přepnete z Wi-Fi na mobilní síť, vaše IP se změní. Vzhledem k tomu, že mobilní sítě jsou dynamické, pravděpodobně vám bude přiřazena jiná adresa IP pokaždé, když zapnete a vypnete režim Letadlo v telefonu.

Problém je v tom, že žádná z těchto taktik nebude mít dopad, pokud jde o geografii. Pokud opravdu chcete změnit umístění své IP adresy, budete muset použít službu VPN.

Použití VPN ke změně IP adresy na Samsung S8

Pokud chcete přistupovat k webům a aplikacím, které vaše poloha zakazuje, budete potřebovat spolehlivou virtuální privátní síť (VPN).

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

K dispozici jsou bezplatné možnosti jako plugin pro mobilní prohlížeče a bezplatné aplikace, ale jen zřídka fungují tak, jak je inzerováno.

  Mixujte hudbu z místního disku nebo SoundCloud [Web]

Pro plnou službu můžete vyzkoušet ExpressVPN. Uchová vaši identitu v bezpečí, nabízí šifrování na vládní úrovni a navíc je superrychlé. Zde je návod, jak nainstalovat a používat ExpressVPN na vašem Samsung S8:

 • Přejděte do obchodu Google Play a stáhněte si ExpressVPN do svého Samsung S8.
 • Vytvořte si účet a postupujte podle pokynů k nastavení v aplikaci. Nebude to trvat příliš dlouho.
 • Spusťte aplikaci ExpressVPN na Samsung S8 a připojte se k preferovanému umístění.
 • Jakmile se vaše ExpressVPN připojí, budete vypadat, že se nacházíte v jiném místě a regionu, než ve kterém se ve skutečnosti nacházíte. Můžete spustit svůj mobilní prohlížeč a přistupovat na webové stránky, které jste dříve nemohli.

  Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

  Jak změnit MAC adresu na Samsung Galaxy S8

  Váš Samsung S8 má jedinečný identifikátor nazvaný Media Access Control address neboli MAC adresa. Je přiřazen k řadiči síťového rozhraní (NIC) a jeho primárním účelem je identifikovat vaše zařízení v místní síti.

  Typicky výrobce (v našem případě Samsung) vypálil MAC adresu do vašeho zařízení. Pokud jde o MAC adresy, VPN je k ničemu. Služba VPN by musela skrýt vaši MAC adresu před vaším routerem, a to prostě není možné.

  I kdyby bylo možné skrýt vaši MAX adresu před routerem, bez něj byste nezískali přístup k internetu. Existuje tedy nějaký způsob, jak podvrhnout vaši MAC adresu? Existuje, ale vyžaduje to trochu více úsilí.

  Změna MAC adresy pomocí root přístupu

  Rootování telefonu je poněkud komplikovaný proces. Prvním krokem, který musíte udělat, je zkontrolovat kořenový stav telefonu.

  Chcete-li to provést, stáhněte si aplikaci Root Checker z obchodu Google Play. Spusťte aplikaci. Pokud má vaše zařízení přístup root, bude napsáno „Rooted“.

  Jakmile bude zakořeněna, budete si muset stáhnout aplikaci BusyBox, také z obchodu Google Play. Tato aplikace vám umožní ovládat některé specifické funkce vašeho telefonu Samsung S8. Ujistěte se, že postupujete podle pokynů v aplikaci, jak nastavit BusyBox.

    Jak platit za plyn, aniž byste opustili auto

  Nakonec budete potřebovat emulátor terminálu pro Android. Tato aplikace je také dostupná v obchodě Google Play. Pokud máte předchozí zkušenosti s používáním příkazů terminálu na PC, bude pro vás tento proces mnohem jednodušší. Nyní, chcete-li změnit MAC adresu na vašem zařízení, postupujte takto:

 • Spusťte emulátor terminálu na Samsung S8.
 • Napište „su“ a klepněte na „Enter. “
 • Poté zadejte „busybox iplink show name of your network“ a klepněte na „Enter“. Uvidíte svou aktuální MAC adresu.
 • Nyní zadejte „busybox ifconfig name of your network hw ether“ a napište svou novou MAC adresu ve standardním 12znakovém formátu. Je důležité zachovat první tři sekvence MAC adresy stejné, protože přímo odráží hardware vašeho zařízení. Poslední tři sekvence si můžete vybrat vy.
 • Opět použijte „busybox iplink show name of your network“ pro potvrzení změny.
 • Jak změnit nastavení polohy GPS na Galaxy S8

  Pokud je důvodem, proč chcete změnit svou polohu, vyhnout se sledování, můžete využít jednu z mnoha simulovaných aplikací pro určování polohy dostupných pro zařízení Android. Instalací aplikace, jako je tato, nelze vaši polohu přesně určit satelitní technologií. Podívejte se na našeho průvodce, jak zfalšovat svou polohu na Androidu

  Jak změnit svou zemi/oblast na Galaxy S8

  Pokud změna polohy pomocí VPN nefungovala, můžete zkusit pokyny níže

  Pokud si chcete stáhnout aplikaci, která není dostupná ve vašem regionu, jednoduše se v obchodě nezobrazí. I když se pokusíte jej vyhledat pomocí prohlížeče, nebude k dispozici tlačítko „Instalovat“.

  I když však cestujete do země, kde je konkrétní aplikace dostupná, stále budete muset změnit nastavení země/oblasti, abyste ji viděli.

  Navíc budete muset změnit platební metodu kompatibilní se zemí, ve které aktuálně pobýváte. Funguje to takto:

 • Spusťte na svém Samsung S8 aplikaci Obchod Google Play.
 • Přejděte do svého profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 • Poté přejděte na „Nastavení“ a poté na „Obecné“.
 • Nyní klepněte na „Předvolby účtu a zařízení“ a „Země a profily“.
 • Aktualizujte platební metodu. Musí být ze země, ve které se aktuálně nacházíte. Poté můžete přidat další způsoby zpracování plateb z jiné země.
 •   Je můj iPhone vodotěsný?

  Tyto kroky vytvoří jiný profil plateb Google spojený s aktuální zemí. Tato nastavení se automaticky aktualizují, ale bude to trvat přibližně 24 hodin.

  Důležité: Tuto změnu můžete provést pouze každých 12 měsíců. Pokud upravíte umístění na Google Play dnes, bude to trvat další rok, než je budete moci změnit zpět.

  Jak zapnout nebo vypnout polohu na Samsung S8

  Vaše zařízení Samsung spoléhají na kombinaci GPS, Wi-Fi a mobilních sítí, aby zjistila vaši přesnou polohu. Tato technologie umožňuje uživatelům používat Mapy Google a další aplikace založené na poloze. Vaše poloha také určuje, které aplikace budou k dispozici ke stažení v obchodě Google Play.

  Při používání Samsung S8 nebo jakéhokoli telefonu Android však nemusíte mít zapnutou polohu. Většina funkcí bude stále k dispozici, ale vyhledávání Google nebude záviset na vaší poloze a některé aplikace budou mít omezený výkon. Chcete-li zapnout a vypnout polohu na Samsung S8, musíte udělat toto:

 • Odemkněte telefon a přejeďte dolů po oznamovacím panelu.
 • Najděte ikonu polohy a klepnutím ji aktivujte nebo deaktivujte.
 • Případně můžete přejít na „Nastavení“ a poté na „Připojení“ a poté na „Umístění“.
 • Udržujte svou polohu pod kontrolou

  Někteří lidé přijali myšlenku, že naše poloha je sledována každý den a že zachování online soukromí je v tuto chvíli v podstatě mýtus.

  Stále však existují opatření, kterými se můžete chránit. Používání důvěryhodné služby VPN téměř nemá žádné nevýhody a umožní vám přístup k webům a aplikacím, které byste jinak nemohli.

  VPN nepomáhá, pokud jde o MAC adresy, ale stále ji můžete podvrhnout s trochou pomoci aplikací pro Android. A konečně, pokud se chystáte být v zahraničí alespoň na rok, změna nastavení země obchodu Google Play a způsobu platby bude pravděpodobně docela přínosná.

  Samsung S8 jako vlajkový telefon všechny tyto změny dobře zvládne.

  Jaký by byl váš preferovaný způsob změny umístění na Samsung S8? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

  x