Jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu

Archivované příspěvky jsou takové příspěvky, které jsou skryté a nejsou viditelné na vašem profilu, kromě vás nikdo nevidí vaše archivní příspěvky. Archiv je tak skvělá funkce Instagramu, která vám umožňuje skrýt vaše příspěvky na Instagramu před všemi. Možnost archivace je k dispozici pouze v aplikaci Instagram pro zařízení Android a iOS. Ve webové verzi Instagramu není možnost prohlížet si archivní příspěvky ani je přesunovat do archivu. Uživatel nemůže archivovat příspěvky někoho jiného. Pokud někdy budete chtít, aby byly některé vaše příspěvky skryty před vašimi sledujícími a chcete, aby je nikdo nesledoval, můžete své příspěvky přesunout do sekce archivu. Pokud jste již své příspěvky přesunuli do archivu a chcete vědět, jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu, tento článek vám s tím pomůže. Provede vás kroky, jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu, a pomůže vám zjistit, co znamená příspěvek archivovaný na Instagramu. Také se dozvíte, zda můžete zobrazit archivovaný příspěvek na Instagramu někoho jiného.

Jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu

Jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Proč lidé archivují příspěvky?

Na Instagramu lidé archivují příspěvky, aby je skryli před všemi, aniž by je smazali. Když se jakýkoli příspěvek přesune do archivu, bude odstraněn z vašeho profilu a nikdo kromě vás ho neuvidí v sekci archivu. Lidé archivují příspěvky, které jsou starší nebo pro ně nejsou tak důležité, ale nechtějí je mazat. A také tyto příspěvky archivují, protože i když se některé příspěvky omylem smažou, budou stále v bezpečí v sekci archivu na jejich IG účtu. Příspěvky jako starší soutěže, reklamy a trapné fotky se obvykle přesouvají do archivu.

  Jak znovu spustit zkratku Backspace v prohlížeči Chrome

Jaké jsou výhody archivu?

Výhody použití archivu jsou uvedeny níže:

  • Příspěvky, momentky a příběhy přesunuté do archivu jsou ve vašem profilu skryté.
  • Nikdo kromě vás nemůže zobrazit archivované příspěvky.
  • Své příspěvky můžete před všemi skrýt, aniž byste je museli mazat z Instagramu.
  • Ve výchozím nastavení je na Instagramu povolena možnost uložit příběh do archivu, která po uplynutí 24 hodin uloží vaše příběhy do archivu a můžete k nim kdykoli přistupovat ze sekce archivu.
  • Místo mazání příspěvků je můžete přesunout do archivu, který bude sloužit jako záloha všech vašich příspěvků.

Co se stane, když archivujete příspěvek na Instagramu?

Podívejme se, co se stane, když archivujete příspěvek na IG:

  • Když v aplikaci IG vyberete jakýkoli příspěvek, který chcete přesunout do archivu, bude tento příspěvek odstraněn z vašeho profilu a bude přesunut do sekce archivu.
  • V sekci Archiv můžete zrušit archivaci a vrátit ji zpět do svého profilu nebo ji trvale smazat.
  • Všechny komentáře a lajky související s příspěvkem budou skryty spolu s příspěvkem a nikdo kromě vás je nebude moci zobrazit.

To se stane, když archivujete příspěvek na Instagramu.

Jak najít archivované příspěvky na Instagramu?

Chcete-li vědět, jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu, postupujte podle níže uvedených kroků:

  Jak vytvářet snímky pomocí BtrFS na Linuxu

Poznámka: Před provedením těchto kroků se ujistěte, že jste přihlášeni do aplikace Instagram.

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram Android a iOS zařízení.

2. Klepněte na kartu Profil v pravém dolním rohu obrazovky.

3. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu.

4. Klepněte na možnost Archiv z vyskakovací nabídky, která se objevila na obrazovce.

5. Zde uvidíte všechny své příspěvky, příběhy a kotouče, které jste přesunuli do archivu.

Takto lze zobrazit archivované příspěvky na Instagramu.

Jak přinesu něco zpět z archivu?

Až budete vědět, jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu, abyste věděli, jak mohu něco vrátit z Archivu, postupujte takto:

1. Spusťte v telefonu aplikaci Instagram.

2. Klepněte na kartu Profil > ikonu hamburger.

3. Poté klepněte na možnost Archiv z vyskakovací nabídky, která se objevila na obrazovce.

4. Klepněte na požadovaný archivovaný příspěvek.

5. Poté klepněte na ikonu se třemi tečkami.

6. Klepněte na možnost Zobrazit v profilu.

7. Ve vyskakovacím okně klepněte na Zobrazit v profilu pro přesunutí příspěvku z archivu do profilu.

Takhle se dá z archivu něco vrátit.

Jak zruším archivaci svých příspěvků?

Chcete-li zrušit archivaci příspěvků z aplikace IG, postupujte podle výše uvedených kroků.

Můžete zobrazit archivované příspěvky na webu Instagramu na počítači nebo na ploše?

Ne, archivované příspěvky na webu Instagramu nemůžete prohlížet na počítači ani na ploše. Pokud chcete do archivu přidat jakýkoli příspěvek, na webu IG to neuděláte. Sekce archivu je dostupná pouze v aplikaci Instagram pro mobily a tablety. Webovou verzi používá i desktopový Instagram. I když si stáhnete aplikaci Instagram na plochu nebo počítač, spustí se pouze webová verze aplikace Instagram. Většina funkcí aplikace Instagram nefunguje ve webové verzi. A některé, jako archivy, nejsou dostupné ani na webu Instagramu. Nyní víte, zda můžete zobrazit archivovaný příspěvek na IG webu na počítači nebo stolním počítači nebo ne.

  Jak používat Let's Encrypt with Apache na serveru Ubuntu

Můžete vidět něčí archivované příspěvky na Instagramu?

Ne, archivovaný příspěvek na Instagramu nelze zobrazit. Archivované příspěvky, příběhy nebo kotouče na Instagramu jsou viditelné pouze pro uživatele, který je přesunul do archivu, a pro nikoho jiného. Vaše příspěvky v archivu jsou viditelné pouze vám a nikomu jinému na Instagramu. Příspěvky, které jsou na vašem profilu, mohou zobrazit ostatní. Pokud do archivu vložíte jakýkoli příspěvek, bude okamžitě odstraněn z vašeho profilu. A nikdo, včetně vás, nemůže zobrazit váš příspěvek na vašem profilu. Pokud chcete zobrazit svůj archivní příspěvek, musíte přejít do sekce archivu v aplikaci Insta. Nyní víte, zda můžete vidět něčí archivované příspěvky na IG nebo ne.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak zobrazit archivované příspěvky na Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x