Jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu

Instagram je bezplatná sociální síť a online nástroj pro sdílení fotografií. S Instagramem se můžete spojit s firmami, slavnými lidmi, vlivnými lidmi, blízkými přáteli a dalšími. Instagram Direct, funkce zasílání zpráv, umožňuje uživatelům snadno mluvit a posílat si fotografie a videa. Pokud hledáte, jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu, přinášíme vám k tomu užitečného průvodce. Také vás naučíme, jak zobrazit smazané zprávy na Instagramu.

Jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu

V následující části tohoto článku níže nám dejte vědět, zda skutečně vidíte neodeslané zprávy na Instagramu nebo ne.

Vidíte neodeslané zprávy? Je možné vidět neodeslané zprávy?

Ne, na Instagramu neuvidíte neodeslané zprávy. Žádná funkce neumožňuje číst neodeslané zprávy. Jakmile je zpráva neodeslána, je trvale smazána ze strany odesílatele i příjemce.

  Capsa je komplexní nástroj pro analýzu sítě pro LAN a WLAN

Je vůbec možné vidět na Instagramu neodeslanou zprávu?

Ano, existuje několik nástrojů třetích stran, které můžete použít k zobrazení neodeslaných zpráv na Instagramu, jako je AiGrow. Všechny zprávy Instagram DM můžete dostávat do své doručené pošty pomocí funkce DM to Email nástroje AiGrow.

Jak zjistit, kdo neodeslané zprávy na Instagramu? Jak vidíte, kdo odeslal neodeslané zprávy na Instagramu?

Neexistuje žádná vestavěná funkce, jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu. Odesílatel i příjemce nemohou zobrazit neodeslané zprávy.

Kdo mi poslal neodeslanou zprávu na Instagramu?

Když někdo zruší odeslání zprávy na Instagramu, neobdržíte žádné upozornění s upozorněním, že zpráva byla neodeslaná. Nemůžete tedy najít, kdo vám zprávu poslal.

Jak číst smazané zprávy na Instagramu?

Smazané zprávy budete moci vidět na Instagramu, pokud si je všechny stáhnete, než je smažete na Instagramu. Postupujte podle níže uvedených kroků, jak zobrazit smazané zprávy na Instagramu:

  Vybíjí se baterie Adobe Creative Cloud příliš rychle? Zde je Co dělat

1. Navštivte web Instagram ve svém prohlížeči na počítači.

2. Přihlaste se ke svému účtu Instagram pomocí svých přihlašovacích údajů.

3. Klikněte na ikonu svého profilu > možnost Profil v pravém horním rohu.

4. Klikněte na Upravit profil, jak je znázorněno níže.

5. Klikněte na Soukromí a zabezpečení v levém podokně.

6. Přejděte dolů a přejděte do části Stahování dat. Dále klikněte na Požádat o stažení níže a zjistěte, jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu.

7. Zadejte svůj e-mail a zvolte, zda chcete formát souboru HTML nebo JSON. Klikněte na Další.

8. Dále zadejte své heslo a klikněte na Požádat o stažení.

9. Instagram pro vás začne vytvářet informační soubor, což může trvat až 14 dní. Poté Instagram sdílí odkaz na váš e-mail. Odtud klikněte na možnost Stáhnout informace.

10. Zadejte své přihlašovací údaje na přihlašovací stránce, na kterou budete přesměrováni.

11. Po přihlášení klikněte na Stáhnout informace a stáhněte si soubor zip obsahující formát HTML nebo JSON.

  Jak vložit formulář Google do e-mailu

Poté se stáhne složka zip a před odstraněním své zprávy najdete v souboru zpráv HTML nebo JSON.

Jak získáte zpět neodeslané zprávy na Instagramu?

Neexistuje žádná funkce, která by vám umožnila číst neodeslané zprávy, ale můžete použít aplikace třetích stran, jako je AiGrow, která funguje na všech zařízeních a operačních systémech. Chcete-li získat přístup k funkcím, jako je zobrazení smazaných zpráv na Instagramu, musíte navštívit stránku registrace AiGrow a vytvořit si účet na AiGrow.

Jak zobrazit neodeslané fotografie na Instagramu?

Podobně jako u omezení, jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu, nemáte přístup k neodeslaným fotografiím, pokud je již nemáte uložené ve svém zařízení v době jejich přijímání. Instagram neumožňuje žádnou funkci přístupu ke smazaným fotografiím.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste se naučili, jak zobrazit neodeslané zprávy na Instagramu. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x