Jak zobrazit texty písní na iPhonu, iPadu, Macu nebo Apple TV

Apple Music je způsob, jak poslouchat hudbu na zařízeních Apple, a přestože existují alternativy, integrace je na špičkové úrovni. Existuje také několik skvělých funkcí – například možnost sledovat texty písní.

Apple Music není jedinou službou pro streamování hudby dostupnou na platformách Apple, ale i když je Spotify a další více než schopné, existuje něco o používání softwaru navrženého speciálně pro platformu a Apple Music je toho skvělým příkladem. Je toho také hodně, co se dá milovat, a texty písní jsou jednou z těch funkcí, které možná moc nepoužíváte, ale jste velmi rádi, že je máte, když nedokážete úplně rozeznat to jedno slovo ve své nové oblíbené písni.

  Jaký je rozdíl mezi soubory PST a OST aplikace Outlook?

Bohužel, Apple má v minulosti těžké selhání, pokud jde o zviditelnění funkcí, a toto může být další příklad toho. Je pravděpodobné, že jste ani nevěděli, že Apple Music podporuje texty, takže jsme tu, abychom vám nejen připomněli, že existují, ale také vám ukázali, jak se k nim dostat. Metoda se mírně liší podle toho, zda posloucháte na Macu, Apple TV nebo iOS zařízení, pojďme se tedy podívat na obě možnosti.

Prohlížení textů písní na iPhonu nebo iPadu

Chcete-li začít, otevřete aplikaci Hudba a začněte hrát skladbu, jejíž text chcete zobrazit. Poté přejeďte prstem nahoru po ovládacích prvcích hudby ve spodní části obrazovky, abyste viděli obrazovku „Now Playing“.

  Zachraňte se v multiplatformovém zařízení mimo gravitaci [Paid]

Nakonec klepněte na tlačítko „Zobrazit“ vedle místa, kde je napsáno „Texty“.

Prohlížení textů písní na Macu

Na Macu otevřete iTunes (promiňte, je to jediný způsob!) a začněte hrát skladbu, pro kterou chcete zobrazit text. Dále klikněte na ikonu „Více“ v horní části obrazovky a poté klikněte na „Texty“.

Prohlížení textů písní na Apple TV

Apple TV nemusí být prvním místem, kde o poslechu hudby přemýšlíte, ale funguje jako kouzlo a může mít smysl, pokud je vaše Apple TV součástí vaší domácí zábavy.

Bez ohledu na to, ke kterým reproduktorům je připojen, začněte přehrávat skladbu a poté přejeďte prstem nahoru po dotykovém povrchu dálkového ovladače a poté vyberte ikonu „Více“. To je všechno.

  Smallx264 používá GUI HandBrake k překódování videí v dávce