Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium

YouTube má bezplatnou a placenou verzi pro jednotlivce, kteří mají zájem o jeho užitečnější funkce. YouTube Premium, představený v roce 2014 jako Music Key a později přejmenovaný na YouTube Red, než byl znovu spuštěn v roce 2018, vylepšuje videoplatformu vlastněnou společností Google o mnoho fantastických funkcí. YouTube vám také nabízí měsíční bezplatnou zkušební verzi svého členství Premium, pokud si jej chcete vyzkoušet. Jste již uživatelem YouTube, který si předplatil bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium, a zajímá vás, jak můžete bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium zrušit? A jak mohu ukončit své předplatné YouTube? Tento článek si musíte přečíst až do konce, abyste zjistili, jak předčasně zrušit YouTube Premium a zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Music Premium.

Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium

Pokračujte ve čtení a najděte kroky, které podrobně vysvětlují, jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium, s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Nabíjí se služba YouTube Premium po bezplatné zkušební verzi?

Ano. YouTube vám nabízí měsíční zkušební verzi svého členství Premium, ve kterém máte přístup k dalším funkcím, jako je streamování videa bez přidání, neomezené stahování a poslech hudby bez přidání po dobu jednoho měsíce offline. Po skončení bezplatného zkušebního období YouTube automaticky převede vaši bezplatnou zkušební verzi na prémiové členství a naúčtuje vám platbu pomocí platební metody, kterou jste na YouTube zadali. Máte však možnost zrušit bezplatnou zkušební verzi, abyste se vyhnuli jakýmkoli poplatkům.

  Jak předejít přejídání YouTube pomocí funkce Take A Break

Proč mi YouTube účtoval poplatek za bezplatnou zkušební verzi?

Pokud bezplatnou zkušební verzi YouTube nezrušíte do jednoho měsíce, vaše bezplatná zkušební verze členství YouTube Premium se okamžitě převede na tarif Premium a bude vám účtován poplatek způsob platby, který jste uvedli. Máte však možnost ukončit bezplatnou zkušební verzi, abyste nic neplatili.

Můžete zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium?

Ano, bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium můžete kdykoli zrušit. Pokud zrušíte bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium, vaše zkušební členství se na konci zkušebního období nepřemění na placené předplatné. Přístup k prémiovým funkcím, jako je streamování videa bez doplňků, neomezené stahování a poslech hudby bez doplňků offline, bude zachován až do vypršení zkušební doby.

Co se stane, když předčasně zruším YouTube Premium?

Pokud bude vaše předplatné YouTube Premium ukončeno předčasně, nebudete již zahrnuti na seznamu odběratelů YouTube a nebudou vám účtovány poplatky za následující fakturační cyklus. Prémiové funkce, jako je streamování videa bez doplňků, neomezené stahování a poslech hudby bez doplňků offline, však musí trvat až do následujícího fakturačního cyklu, protože jste za dané časové období již zaplatili.

Proč nemohu zrušit své členství na YouTube?

Několik uživatelů čelí problémům při rušení svého členství na YouTube. Hlavním důvodem tohoto problému může být:

  • Chyby nebo závady v aplikaci nebo na webu
  • Špatné/žádné připojení k internetu
  • Servery YouTube nefungují
  • Zastaralá aplikace YouTube
  • Poškozená mezipaměť a data aplikace YouTube

Proč nemohu zrušit svůj YouTube Premium?

Pravděpodobně používáte aplikaci nebo web YouTube ke zrušení Premium s nestabilním internetovým připojením. Zastaralá aplikace YouTube může také způsobovat chyby a závady a ukládat poškozenou mezipaměť nebo data, což může způsobit neúspěšné pokusy o zrušení Premium.

Jak zrušíte bezplatnou zkušební verzi YouTube? Jak mohu zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube? Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium?

S YouTube Premium mají uživatelé neomezený přístup stahování videí, YouTube Premium Music a obsah bez reklam. Tyto funkce však nejsou zdarma, jako je tomu u většiny předplatitelských služeb. Ale dobrá část je, že YouTube vám nabízí bezplatnou měsíční zkušební verzi YouTube Premium. Toto předplatné se však bude opakovat po každém fakturačním cyklu. Pokud tedy chcete zrušit Premium předčasně po bezplatné zkušební verzi nebo se tomu chcete v budoucnu vyhnout, zde je návod, jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube nebo předplatné YouTube Premium v ​​několika jednoduchých krocích.

  Jak přenést seznamy skladeb Spotify do Apple Music, YouTube Music, Amazon Music a TIDAL

Poznámka: Jakmile bude vaše předplatné úspěšně zrušeno, nebude vám účtován následující fakturační cyklus. Vaše prémiové výhody však musí trvat až do dalšího fakturačního cyklu.

Možnost I: Použití webového prohlížeče

1. Navštivte webové stránky YouTube ve vašem prohlížeči.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu.

2. Klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky.

3. Poté klikněte na možnost Nákupy a členství.

4. Klikněte na Spravovat členství v části Členství.

5. Klikněte na DEAKTIVOVAT vedle termínu bezplatného zkušebního období.

6. Poté ve vyskakovacím okně klikněte na POKRAČOVAT ZRUŠIT.

7. Vyberte požadovaný důvod zrušení bezplatné zkušební verze a klikněte na DALŠÍ.

8. Nakonec v potvrzovacím vyskakovacím okně klikněte na ANO, ZRUŠIT.

Možnost II: Použití aplikace YouTube

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci YouTube Android nebo iOS přístroj.

2. Nyní klepněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu.

3. Klepněte na Nákupy a členství.

4. Klepněte na Prémiové členství v části Členství.

5. Poté klepněte na Zrušit členství vedle data ukončení bezplatné zkušební verze.

6. Klepnutím na Další pokračujte ve zrušení.

7. Nakonec vyberte požadovaný důvod pro zrušení bezplatné zkušební verze a klepnutím na ZRUŠIT PREMIUM akci potvrďte.

Doufejme, že po tomto jednoduchém, ale rozsáhlém průvodci jste se naučili kroky ke zrušení bezplatné zkušební verze YouTube Premium.

Jak zruším bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium pro iOS? Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium pro iPhone?

Pokud jste uživatelem systému iOS a přemýšlíte, jak ukončit předplatné YouTube, bude postup trochu odlišný. Je to proto, že když používáte iPhone, nepřihlašujete se přímo k odběru YouTube. Místo toho musíte zrušit prostřednictvím App Store na vašem iPhonu nebo jiném zařízení iOS. Zde je návod, jak zrušit prémiovou bezplatnou zkušební verzi YouTube z iOS App Store v několika jednoduchých krocích.

  Jak stahovat hudbu z YouTube

1. Otevřete Nastavení na vašem iPhone.

2. Klepněte na svůj Apple ID z vrchu.

3. Klepněte na možnost Předplatné.

4. Najděte a klepněte na předplatné YouTube Premium.

5. Poté klepněte na Zrušit předplatné.

Doufejme, že podle tohoto jednoduchého průvodce jste úspěšně zrušili bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium na zařízení iOS.

Jak zrušit YouTube Premium v ​​telefonu?

Chcete-li se dozvědět, jak úspěšně zrušit YouTube Premium v ​​telefonu, postupujte podle metod uvedených v předchozích nadpisech.

Jak ukončím odběr YouTube?

Zde je návod, jak ukončit předplatné YouTube v několika jednoduchých krocích.

1. Spusťte na svém telefonu aplikaci YouTube a klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu.

2. Poté klepněte na Nákupy a členství.

3. Klepněte na Prémiové členství > Zrušit členství.

4. Poté klepnutím na Další pokračujte ve zrušení.

5. Nakonec vyberte požadovaný důvod pro zrušení bezplatné zkušební verze a klepnutím na ZRUŠIT PREMIUM akci potvrďte.

Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Music Premium na Androidu?

Zakoupením bezplatného zkušebního odběru YouTube se přihlásíte k odběru bezplatné zkušební verze YouTube Music. A pokud nyní chcete zrušit své předplatné, abyste se vyhnuli jakýmkoli poplatkům, můžete zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube pomocí výše uvedených kroků.

***

Doufáme, že s tímto průvodcem víte vše o platformě online služeb pro streamování videa známé jako YouTube. Doufáme, že jsme úspěšně zodpověděli všechny vaše otázky, například jak zrušit bezplatnou zkušební verzi YouTube Premium. Jsme otevřeni jakékoli zpětné vazbě, dotazům a komentářům z vaší strany k jakémukoli tématu. Nebojte se také navrhnout, na jaké téma by měl být náš příští blog.

x