Jak zrušit můj účet Netflix

Netflix, Inc. je produkční a streamovací služba provozovaná Američany. Byla založena v roce 1997 Reedem Hastingsem a Marcem Randolphem ve Scotts Valley v Kalifornii a kromě svých nezávislých děl, nazvaných Netflix Originals, poskytuje prostřednictvím obchodních dohod také knihovnu filmů a televizních pořadů. Seznam zařízení kompatibilních s Netflix zahrnuje televizory, set-top boxy, tablety, smartphony, přenosné přehrávače médií, přehrávače Blu-ray, herní konzole a náhlavní soupravy pro virtuální realitu. Na všech těchto zařízeních lze k Netflixu přistupovat prostřednictvím internetového prohlížeče nebo aplikace. Pokud hledáte odpovědi na běžné otázky na Netflixu, například jak zrušit můj účet Netflix a zrušit mé členství na Netflixu, jste na správném místě! Získáte odpovědi na tyto dotazy spolu s metodami, jak kontaktovat zákaznický servis Netflix a důkladně smazat účet Netflix.

Jak zrušit můj účet Netflix

Pokračujte ve čtení a najděte kroky, které podrobně vysvětlují, jak zrušit můj účet Netflix, s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Je snadné zrušit Netflix?

Ano, je to velmi snadné. Pokud jde o správu účtu Netflix a předplatného, ​​máte spoustu možností. Kroky jsou víceméně stejné, ať už používáte prohlížeč nebo mobilní aplikaci.

Mohu své předplatné Netflix kdykoli zrušit?

Ano. Předplatné Netflix můžete kdykoli ukončit, ale nezaručuje to kompenzaci. Podmínky služby Netflix chrání vaši sledovanost až do konce fakturačního cyklu. Za nevyužité služby není možné vrátit peníze.

Podle Netflixu více než 100 milionů rodin po celém světě sdílelo své přihlašovací údaje k účtu po třetím čtvrtletí roku 2022. července 2022 bylo odhaleno, že úroveň reklam Netflix bude debutovat v roce 2023, ale nebude zahrnovat celý katalog. 60 Netflix Originals patřilo mezi 5,1 % knihovny, která byla nedostupná, když Netflix US poprvé začal.

  Jak opravit PC automaticky přejde do BIOSu

Jak zrušíte své předplatné Netflix?

Chcete-li zrušit své předplatné Netflix, postupujte podle kroků, které uvádíme níže.

1. Navštivte Web Netflix v prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu pomocí přihlašovacích údajů účtu.

2. Umístěte kurzor na ikonu svého profilu a klikněte na Účet.

3. V části MEMBERSHIP & BILLING klikněte na Cancel Membership.

4. Zaškrtněte políčko, chcete-li dostávat všechny novinky o Netflixu, a klikněte na Dokončit zrušení.

Jak zrušit předplatné Netflix na telefonu?

Pro mnoho uživatelů, kteří rádi sledují pořady Netflix na svých telefonech, se zrušení členství příliš neliší od zrušení členství ve webovém prohlížeči. Chcete-li zrušit své členství na telefonu, postupujte podle následujících kroků:

1. Otevřete na svém zařízení Netflix Android nebo iOS zařízení a přihlaste se ke svému účtu.

2. Na domovské obrazovce klepněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a pokračujte ve zrušení mého účtu Netflix.

3. Klepněte na Účet z níže uvedených možností.

4. Přejeďte dolů a klepněte na Zrušit členství.

5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete zrušení.

Jak mohu zrušit své členství v Netflixu?

Přestože zrušení nemůžete dokončit prostřednictvím aplikace pro stolní počítače, můžete zkontrolovat nastavení účtu. Chcete-li zrušit své předplatné Netflix, budete muset postupovat podle stejných pokynů uvedených výše.

Jak mohu zrušit svůj Netflix a přestat platit?

Jakmile potvrdíte zrušení, budete mít stále přístup k Netflixu, dokud nedosáhnete data fakturace. Počínaje 9,99 dolary měsíčně se balíčky Netflix vyšplhají až na 19,99 $, pokud chcete obsah Ultra HD a několik účtů na předplatné. Bez ohledu na to, který balíček si vyberete, Netflix vám bude k dispozici, i když své členství zrušíte. Pokud chcete ukončit Netflix, můžete zkušební provoz dokončit dříve, než budete muset utratit, protože Netflix nevrátí částku, kterou jste jednou utratili. Podívejme se na kroky ke zrušení předplatného Netflix:

1. Přejděte na Web Netflix ve vašem prohlížeči.

  Co to znamená, když váš Fitbit říká, že data nejsou vymazána, synchronizujte a zkuste to znovu?

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu.

2. Umístěte kurzor na ikonu svého profilu a klikněte na Účet.

3. Poté klikněte na Zrušit členství.

4. Nyní vyberte Dokončit zrušení.

Jak zruším svůj účet Netflix na svém televizoru? Jak zrušit Netflix v televizi?

Bohužel svůj účet Netflix nemůžete přímo zrušit prostřednictvím televizoru. Můžete však přejít na svůj účet Netflix prostřednictvím prohlížeče počítače a účet zrušit pomocí výše uvedených kroků.

Jak zrušit svůj účet Netflix?

Neexistuje žádný přímý proces zrušení vašeho účtu Netflix. Můžete zrušit členství, změnit plány, aktualizovat profily a také je sdílet s ostatními. Pokud si to přejete trvale smazat svůj účet, vyžadovalo by to úplně jiný proces. Váš účet bude po aktuálním fakturačním cyklu uzavřen, pokud jednoduše budete postupovat podle pokynů, které jsme vám poskytli dříve. Po deseti měsících jsou zrušené účty Netflix okamžitě odstraněny. Netflix musíte kontaktovat pomocí své registrované e-mailové adresy [email protected] pokud jste se rozhodli zrušit svůj účet Netflix.

Nejprve budete muset zrušit aktuální plán předplatného vašeho účtu Netflix. Přečtěte si a postupujte podle výše uvedených kroků.

Po zrušení předplatného Netflix odešlete e-mail s požadavkem na smazání účtu pomocí následujících kroků:

1. Přejděte na e-mailový účet propojený s vaším účtem Netflix.

2. Poté napište e-mail.

3. Pošlete tento e-mail na adresu [email protected] požádat je, aby váš účet smazali, a také uvést důvod.

Jak mohu zrušit svůj účet Netflix na svém telefonu?

Opět platí, že pokud jde o mobilní zařízení, nastavení potřebná ke změně nebo úpravě vašich plánů předplatného jsou víceméně stejná. V mobilní aplikaci však můžete najít možnost smazat svůj účet Netflix přímo podle následujících kroků:

Poznámka: Před pokusem o smazání účtu se ujistěte, že jste zrušili své předplatné Netflix. Kroky ke zrušení předplatného Netflix najdete v předchozích nadpisech.

1. Přejděte v telefonu do aplikace Netflix.

2. Klepněte na ikonu profilu > Účet.

3. Přejeďte dolů a klepněte na Smazat účet.

4. Potvrďte svou identitu pomocí pokynů na obrazovce a odstraňte svůj účet Netflix z telefonu.

Jak smazat účet Netflix?

Svůj účet Netflix můžete smazat podle výše uvedených kroků.

  Jak přidat nebo změnit banner profilu v Discordu

Jak zrušit můj účet Netflix na iPhone?

Zrušení účtu Netflix na zařízení iOS, jako je iPhone, lze provést mírně odlišně ve srovnání s kroky, které byste museli provést v případě, že používáte zařízení Android.

1. Otevřete Nastavení na vašem iPhone.

2. Klepněte na svůj Apple ID z vrchu.

3. Klepněte na možnost Předplatné.

4. Najděte a klepněte na předplatné Netflix.

5. Poté klepněte na Zrušit předplatné.

Jak zrušit účet Netflix bez hesla?

K potvrzení zrušení nemusíte nutně poskytovat své heslo, s výjimkou přihlášení ke svému účtu Netflix. V mobilní aplikaci můžete být požádáni o potvrzení vaší identity prostřednictvím SMS, e-mailu nebo Platebních údajů. Předplatné účtu Netflix však můžete zrušit bez použití aplikace pomocí výše uvedených kroků, abyste se vyhnuli použití hesla v jakékoli fázi.

Na jaké číslo mám zavolat, abych zrušil Netflix?

Můžete zavolat na číslo 1-800-585-8018 a položit otázky týkající se vašeho účtu nebo jiné dotazy.

Jak kontaktovat zákaznický servis Netflix a zrušit účet?

Podívejme se na kroky, jak kontaktovat zákaznický servis Netflix a zrušit účet:

1. Z vašeho Účet Netflixklikněte na ikonu profilu > Centrum nápovědy.

2. Přejděte dolů a klikněte na START LIVE CHAT.

3. Vyberte možnost Řekněte nám, jaký je váš problém.

4. Zadejte svůj problém a vyberte Chat s agentem.

5. Požádejte agenta, aby zrušil váš účet Netflix.

6. Postupujte podle pokynů agenta.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak zrušit můj účet Netflix a zrušit mé členství na Netflixu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x