Jak zrušit předplatné kurzu Hero

Course Hero je e-platforma, která poskytuje studijní materiály pro různé kurzy. Založil ji v roce 2006 Andrew Grauer, sám vysokoškolský student, aby pomohl postgraduálním studentům vybudovat sebevědomí a efektivně se připravit na zkoušky. Course Hero pomohl vybudovat ekosystém zahrnující jak studenty, tak učitele, aby poskytoval lepší příležitosti k výuce pro postgraduální studenty tím, že jim umožnil přístup k tisícům materiálů kurzů souvisejících s jejich předmětem. Je to platforma, kam mohou studenti i pedagogové nahrávat studijní materiály a pomáhat tak ostatním v nouzi. Pokud však hledáte, jak zrušit předplatné Course Hero, jste na správném místě. Dozvíte se také o tom, jak zrušit Course Hero a získat peníze zpět a spoustu dalších věcí. Takže pokračujte ve čtení a zjistěte, jak zrušit účet Course Hero.

Jak zrušit předplatné kurzu Hero

Jak zrušit předplatné Course Hero a zda se vám předplatné Course Hero vyplatí dále, se dozvíte v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co dělá Course Hero?

Course Hero je online platforma pro výuku. Course Hero obsahuje více než 30 milionů materiálů specifických pro kurzy, které si mohou studenti prohlédnout a učit se z nich. Studenti mohou nahrávat obsah na web Course Hero, aby pomohli ostatním a získali více odemknutí a otázek. Kurz Hero pomohl vytvořit ekosystém studentů a pedagogů, kteří studentům poskytují podporu a další pomoc při přípravě hladké cesty na jejich akademickou cestu.

Od studijních příruček a praktických problémů až po řešení v učebnicích a obsáhlá vysvětlení každého předmětu, ať už jde o literaturu, biologii, historii nebo matematiku. Studenti najdou každou odpověď na svůj problém na webových stránkách Course Hero. Poskytují také nepřetržitou pomoc s domácími úkoly, aby vzali v úvahu problémy studentů a pomohli jim vyřešit jejich problémy.

Kolik stojí účet hrdiny kurzu?

Course Hero je e-platforma pro online výuku obsahující tisíce studijních materiálů, které vás mohou vést a pomáhat vám na vaší akademické cestě. Course Hero poskytuje uživatelům bezplatné základní členství, které můžete použít k prozkoumání obsahu na jejich webových stránkách a vybrat si plán, který chcete koupit a který odpovídá jejich požadavkům a rozpočtu.

  • Roční poplatek za předplatné je 6,95 dolarů měsíčně

  • Čtvrtletní poplatek za předplatné je 9,95 dolarů měsíčně

  • Měsíční předplatné stojí 14,95 dolarů měsíčně.

Po přihlášení vás Course Hero zavede přímo do jejich členská stránka kde najdete uvedené ceny a jejich služby a podle toho si vyberte svůj tarif.

Poznámka: Přispěním k hrdinovi kurzu přidáním studijních dokumentů do knihovny hrdiny kurzu můžete získat odemknutí členů. Členové mohou získat až 5 odemknutí za každých 10 studijních dokumentů.

Stojí za to předplatné hrdiny kurzu?

Ano, vyplatí se získat předplatné Course Hero. Studenti, kteří jsou naplněni tisíci dokumentů od studentů i pedagogů, mohou získat široké spektrum znalostí od osobních poznámek až po špičkové poznámky zpracované a předané učiteli a profesory. Bezplatné předplatné Course Hero pomáhá studentům získat přehled o webu a pomáhá jim pevně se rozhodnout o svých požadovaných potřebách. Pokud má student pocit, že předplatné nepožaduje, může zrušit kurz hrdina a získat peníze zpět.

Jak můžete kontaktovat Course Hero telefonicky?

Pokud narazíte na nějaké problémy s aplikací Course Hero, můžete kontaktovat zákaznickou podporu a vyřešit je. Zavolejte na číslo 1-888-634-9397 a kontaktujte zákaznickou podporu Course Hero. Než se obrátíte na podporu, podívejte se na stránku podpory Course Hero a možná budete moci získat odpověď na svůj dotaz na Zákaznická podpora pro hrdiny kurzu strana.

Jak můžete zdarma odemknout Course Hero?

Course Hero poskytuje svým uživatelům bezplatné odemknutí pro zobrazení zamčených dokumentů. Aby uživatelé získali odemknutí, musí předložit skutečné dokumenty týkající se jakéhokoli tématu. Předložený dokument by měl být autentický a mít smysluplný obsah související s tématem. Za odměnu se odemknete od Course Hero, abyste získali přístup k uzamčenému obsahu, který se po uzamčení jeví rozmazaný.

Zde je několik jednoduchých kroků k nahrání dokumentů, abyste získali odemknutí a aby vaše předplatné hrdiny kurzu stálo za to:

1. Navštivte Oficiální webové stránky Course Hero a přihlaste se ke svému účtu.

2. Po přihlášení klikněte na možnost Nahrávání na levém panelu řídicího panelu.

3. Na stránce Nahrání klikněte na možnost Nahrát dokumenty.

4. Dále nahrajte dokumenty, které chcete přidat, na web Course Hero kliknutím na možnost Přidat dokumenty.

5. Po přidání požadovaného dokumentu zadejte do příslušné části Název kurzu.

6. Dále klikněte na možnost Odemknout studijní zdroje, které se odemknou po nahrání 10 vašich dokumentů.

Jak můžete zrušit svůj hrdina kurzu a získat peníze zpět?

Předplatné Course Hero není možné zrušit a získat zpět své peníze. Ale můžete zastavit opakované platby, které se provádějí, vypnutím funkce automatického obnovení. Poplatek je účtován a stržen z vašeho účtu pouze v případě, že máte spuštěné Premier členství.

Pokud jste nepoužili žádné z odemknutí nebo otázek, můžete kontaktovat tým podpory hrdiny kurzu a získat plnou náhradu. Chcete-li kontaktovat podporu, navštivte toto stránka podpory. Odešlete e-mail s žádostí o vrácení celé částky a s vysvětlením svého problému.

Případně můžete ručně zrušit funkci automatického obnovení účtu Course Hero a zastavit tak opakované platby. Účet Course Hero můžete zrušit pomocí těchto několika jednoduchých kroků. Než to však uděláte, ujistěte se, že jste využili zbývající čas předplatného, ​​protože zrušením účtu Course Hero může vypršet platnost vašich náležitých výhod.

Možnost I: Zrušit odběr hrdiny kurzu z webu

1. Navštivte Oficiální webové stránky Course Hero a přihlaste se ke svému účtu.

2. Poté klikněte na ikonu Profil > Nastavení.

3. V části Způsoby platby najdete možnost zastavit opakované platby, když přidáte kartu. Klikněte na Zastavit opakované členství.

4. Postupujte podle pokynů na obrazovce a potvrďte zrušení.

Poznámka: Odhlášením účtu Course Hero se nevrátí zaplacené poplatky.

Možnost II: Zrušit předplatné Course Hero ze zařízení iOS

1. Otevřete Nastavení na vašem iPhone.

2. Klepněte na svůj Apple ID z vrchu.

3. Klepněte na možnost Předplatné.

4. Najděte a klepněte na předplatné Course Hero.

5. Poté klepněte na Zrušit předplatné.

Možnost III: Zrušit předplatné Course Hero z Obchodu Play

Poznámka: Tyto kroky jsou pouze pro ty, kteří jsou přihlášeni k odběru Course Hero pomocí svého účtu Google.

1. Otevřete na svém zařízení Android aplikaci Obchod Play.

2. Klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na Platby a předplatné.

4. Klepněte na Předplatné.

5. Vyberte Kurz Hrdina předplatné a klepněte na Spravovat.

6. Klepnutím na Zrušit zrušíte předplatné.

Poté, co potvrdíte své zrušení, obdržíte e-mail od Course Hero s upozorněním na zrušení vašeho účtu. Zrušením účtu hrdiny kurzu se váš účet vrátí k základnímu členství.

Poznámka: Trvá 7 pracovních dnů, než zrušení nabude účinnosti. Jakákoli zbývající platba by měla být uhrazena před zrušením účtu hrdiny kurzu.

Můžete dostat své peníze zpět od Course Hero?

Ano, pokud byl váš účet naúčtován kvůli automatickému obnovení vašeho předplatného a vy jste předplatné nevyužili. Chcete-li svůj problém zkontrolovat, můžete odeslat žádost prostřednictvím e-mailu. Po kontrole smluvních podmínek týmem Course Hero můžete dokonce získat plnou náhradu za částku odečtenou z předplatného.

Chcete-li je kontaktovat, přejděte na adresu Podpora kurzu Hero a klikněte na Kontaktujte nás. Obdržíte formulář Kontaktní zákaznické podpory, do kterého zadáte podrobnosti a odešlete. Obvykle trvá přibližně jeden pracovní den, než obdržíte odpověď od podpory pro hrdiny kurzu.

Jak můžete zrušit svou otázku na hrdinu kurzu?

Ve své otázce můžete najít nějakou chybu nebo jste zadali úplně špatnou otázku, v takových případech můžete zadanou otázku kdykoli smazat. Svou otázku můžete na webu Course Hero smazat pomocí několika jednoduchých kroků:

1. Přejděte na Oficiální webové stránky Course Hero a přihlaste se ke svému účtu.

2. Na stránce Dashboard klikněte v levém podokně na Vaše otázky.

3. Přejděte na požadovanou otázku, kterou chcete zrušit, a klikněte na Zrušit.

Poznámka: Hrdina kurzu občas automaticky zruší otázku. To je způsobeno tím, že na otázku nelze získat odpověď nebo správnou odpověď od lektora nebo zpracovatele otázek. V takových případech jsou členové informováni o zrušení jejich otázek a otázka bude uplatněna.

Jak můžete zrušit svůj účet hrdiny kurzu?

Smazání nebo zrušení účtu Course Hero není dobrá volba, pokud máte spuštěné placené členství. Pokud vaše předplatné skončilo a již nepoužíváte Course Hero a chcete svůj účet smazat, postupujte podle těchto několika jednoduchých kroků:

1. Přejděte na Oficiální webové stránky Course Hero ve vašem prohlížeči.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu hrdiny kurzu.

2. Poté klikněte na svůj profilový obrázek > Nastavení.

3. Klikněte na možnost Odstranit účet v části Můj účet ve spodní části stránky Nastavení účtu.

4. Nakonec klikněte na možnost Smazat účet, abyste potvrdili smazání svého účtu hrdiny kurzu.

Jak můžete rozmazat dokument hrdiny kurzu?

Dokumenty hrdiny kurzu jsou rozmazané, pokud používáte bezplatný účet a chcete dokument zobrazit. Při používání bezplatného účtu existuje jeden způsob, jak rozmazat dokument hrdiny kurzu, a to odesláním vlastních originálních studijních materiálů a získáním bezplatného odemknutí. Chcete-li dokument rozmazat odesláním studijního materiálu, postupujte takto:

1. Přihlaste se do svého Účet hrdiny kurzu a zadejte svůj dotaz do vyhledávacího pole.

2. Klepnutím na dokument otevřete dokument týkající se odpovědi.

3. Poté klikněte na možnost Zobrazit celý dokument v pravé horní části obrazovky.

4. Dále klikněte na Přidat dokumenty a přidejte materiály, které chcete přidat, aby se dokument rozmazal.

5. Nakonec klikněte na možnost Odemknout studijní zdroje, jakmile nahrajete 10 dokumentů.

Případně si můžete vybrat jeden z plánů předplatného, ​​abyste měli snadný přístup ke všem dokumentům a zároveň získali profesionální odpovědi na svůj dotaz.

Musí učitelé za Course Hero platit?

Ne, učitelé nebo vychovatelé nemusí za služby Course Hero platit. Naopak, pedagogové mohou vydělat až 3 dolary za otázku, na kterou odpoví, ale tato odpověď by měla být přesná a hodnotná. Učitelé si vydělají až 12–25 dolarů za hodinu, v závislosti na zkušenostech a čase, který platformě věnují. Pedagogové mají flexibilitu odpovídat na otázky, kdykoli chtějí. Mají také přístup k obsahu kurzů z různých univerzit po celé zemi.

Můžete se dostat do potíží kvůli tomu, že máte účet hrdiny kurzu?

Ne, s účtem Course Hero se nedostanete do problémů, pokud jej používáte správně a se správným záměrem. Někteří darebáci platformu nepoužívají tak, jak měla být. Použití materiálů hrdiny kurzu k posílení vašich konceptů kolem tématu a lepšímu pochopení předmětu nebo tématu je ten správný způsob, jak používat hrdinu kurzu.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak zrušit předplatné Course Hero a co za to předplatné Course Hero stojí. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

  Jak uložit fotografie Instagramu do notebooku nebo PC
x