Jak zrušit předplatné Sirius XM

Sirius a XM, dvě přední rozhlasové služby zkombinované v roce 2008 jako služba internetového rádia, se tyto služby staly populární streamovací službou, kterou můžete používat v různých automobilech a také na svém počítači, smartphonu, tabletu nebo zařízení internetového rádia k poslechu. na hudbu, povídání a sport. Skutečnost, že SiriusXM klade velký důraz na živý zvukový obsah a usnadňuje a usnadňuje vám přístup k mnoha špičkovým programům a kanálům platformy, pomáhá vyniknout v přeplněné oblasti streamování zvuku. Pokud již jste uživatelem Sirius a zajímá vás, jak mohu zrušit své automatické obnovení Sirius? A jak se odhlásit ze Sirius bez volání? Pokud hledáte další informace týkající se předplatného Sirius, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše pochybnosti a dotazy, jako je zrušení předplatného nebo zrušení SiriusXM na iPhone.

Jak zrušit předplatné Sirius XM

Pokračujte ve čtení a zjistěte podrobnosti o způsobech zrušení předplatného Sirius.

Je SiriusXM zdarma s Amazon Prime?

Ano, SiriusXM oznámil, že uživatelé Amazon Echo obdrží 3měsíční bezplatné zkušební předplatné, ale tato nabídka platí pro uživatele Echo, kteří si vytvoří nový účet SiriusXM. Poté, za předpokladu, že již vlastníte Echo, se jednoduše přihlaste k členství SiriusXM Premier Streaming nebo SiriusXM All Access prostřednictvím platformy Amazon a získejte první tři měsíce tohoto předplatného zdarma. Abyste zabránili jakékoli detekci peněz z vašeho účtu Amazon, nezapomeňte svůj účet SiriusXM po 3 měsících zrušit, pokud jej již nechcete používat.

Stojí Sirius za peníze?

Měsíční náklady na předplatné SiriusXM se pohybují od 10 do 18 USD, což je samozřejmě obrovská částka, protože místní rádio je k dispozici zdarma a možná se ptáte, zda je Sirius z peněz, které platíte. Dostanete to, za co jste zaplatili, je odpověď. S předplatným SiriusXM přichází řada výhod, jako je přístup k dalším kanálům, vysoce kvalitní programování a výrazně méně reklamy. Pokud pak posloucháte rádio častěji, tyto další výhody se za měsíční náklady vyplatí.

Je těžké zrušit předplatné SiriusXM?

Ne, zrušit předplatné SiriusXM není těžké. Předplatné Sirius můžete snadno zrušit v několika krocích online. Také můžete požádat zástupce zákazníka SiriusXM, aby zrušil vaše předplatné prostřednictvím chatu nebo hovoru.

  14 zajímavých nástrojů pro audit a řízení kvality kódu

Mohu pozastavit své předplatné SiriusXM?

Ano, své předplatné SiriusXM můžete pozastavit. SiriusXM vám poskytuje možnost pozastavit nebo dočasně pozastavit vaše předplatné na maximální časové období 6 měsíců, pouze jednou v kalendářním roce. Jakékoli předplatné, které bylo pozastaveno nebo pozastaveno, se automaticky restartuje v den, který určíte, nebo v den výročí žádosti o pozastavení, podle toho, co nastane dříve. Také neexistuje způsob, jak pozastavit své předplatné online, musíte zavolat na toto číslo (866) 635-8642 a požádat je, aby pozastavili vaše služby SiriusXM.

Můžete Sirius kdykoli zrušit? Můžete SiriusXM kdykoli zrušit?

Ano, předplatné Sirius můžete kdykoli zrušit.

Můžete zrušit Sirius Radio bez volání?

Ano, rádio Sirius můžete zrušit, aniž byste jim zavolali.

Co je storno poplatek SiriusXM?

Své předplatné SiriusXM můžete zrušit bezplatně, ale pokud své rádio SiriusXM nenecháte aktivní v rámci placeného předplatného po dobu alespoň 6 po sobě jdoucích měsíců, bude vám účtován poplatek za předčasné ukončení ve výši 50 USD.

Jak zruším automatické obnovení Sirius?

Pokud vás zajímá, jaká je nejjednodušší metoda, pomocí které mohu zrušit automatické obnovení Sirius, abych zabránil odečtení jakýchkoli dalších poplatků. Zde je návod, jak zrušit předplatné Sirius v několika jednoduchých krocích.

Metoda 1: Použití smartphonu

Následují kroky pro váš smartphone ke zrušení mého automatického obnovení Sirius.

Možnost I: Pro uživatele Andriodu

1. Spusťte na svém mobilním telefonu Android obchod Google Play.

2. Pro přístup k nastavení účtu klepněte na ikonu profilového obrázku v pravém horním rohu obrazovky.

3. V nabídce Nastavení účtu klepněte na možnost Platby a předplatné.

4. Nyní v nabídce Platby a předplatné klikněte na možnost Předplatné.

5. Nyní uvidíte seznam služeb, které jste si předplatili. Ze seznamu předplatných musíte vybrat službu, kterou chcete zrušit. V takovém případě vyhledejte a vyberte předplatné aplikace SiriusXM.

6. Dále klepněte na možnost s názvem zrušit předplatné ze seznamu možností.

7. Vyberte důvod, proč toto předplatné rušíte. Po výběru důvodu klepněte na možnost Pokračovat a dokončete proces zrušení automatického obnovení předplatného Sirius.

Možnost II: Pro uživatele iOS

1. Prvním krokem je otevření aplikace Nastavení na vašem iOS zařízení.

2. Klepněte na možnost vašeho Apple ID, která se nachází úplně nahoře v nabídce Nastavení.

3. Dalším krokem je klepnutí na možnost Předplatná v nabídce vašeho Apple ID.

4. Nyní uvidíte seznam služeb, které jste si předplatili. Ze seznamu předplatných musíte vybrat službu, kterou chcete zrušit. V takovém případě vyhledejte a vyberte předplatné aplikace SiriusXM.

5. Jakmile vyberete možnost Sirius, klepněte na tlačítko Zrušit předplatné pro dokončení procesu smazání účtu Sirius.

Toto je způsob, jak zrušit automatické obnovení Sirius na vašem zařízení iPhone.

  Jak používat aplikaci iPhone Camera: The Ultimate Guide

Doufejme, že po přečtení této příručky nyní víte, jak úspěšně zrušit předplatné Sirius na mobilních zařízeních iOS i Andriod.

Metoda 2: Kontaktujte přímo zástupce zákazníka SiriusXM

Pokud byl SiriusXM předinstalován ve vašem autě nebo jste se zaregistrovali online nebo zahájili své členství po telefonu, musíte postupovat podle této metody. Chcete-li zrušit předplatné, které jste si zakoupili přímo po telefonu, musíte kontaktovat zákaznické služby SiriusXM. Můžete jim buď zatelefonovat na číslo 1-866-635-5020, nebo to udělat online tak, že přejdete na tuto webovou stránku a vyberete Chat s agentem. Podrobné kroky naleznete v níže uvedené části Jak odhlásím odběr Sirius bez volání.

Doufejme, že podle tohoto průvodce nyní víte, jak zrušit předplatné Sirius, ať už zakoupené online nebo prostřednictvím telefonního hovoru.

Jak zruším předplatné Sirius online?

Chcete-li zrušit své předplatné Sirius, protože jej již nepoužíváte nebo jste zjistili, že má hodnotu za své peníze, a přemýšlíte, zda existuje způsob, jak zrušit předplatné Sirius online, aniž byste museli zavolat nebo setkat se s vedoucím pracovníkem Sirius. Přinášíme vám jednoduchého průvodce, který vám pomůže zrušit předplatné Sirius online prostřednictvím vašeho mobilu. Postupujte podle výše uvedené části a zjistěte kroky pro uživatele Android i iOS.

Doufejme, že podle tohoto jednoduchého průvodce jste úspěšně zrušili své předplatné SiriusXM online.

Jak zrušit SiriusXM Online?

Pokud byl SiriusXM předinstalován ve vašem autě nebo jste se zaregistrovali online nebo zahájili členství po telefonu, musíte postupovat podle této metody. Chcete-li zrušit předplatné, které jste si zakoupili přímo po telefonu, musíte kontaktovat zákaznické služby SiriusXM. Můžete jim buď zatelefonovat na číslo 1-866-635-5020, nebo to udělat online tak, že přejdete na tuto webovou stránku a vyberete Chat s agentem. Můžete postupovat podle výše uvedených kroků, jak chatovat se zástupcem zákazníků SiriusXM online a zrušit své předplatné SiriusXM online.

Jak mohu odhlásit odběr Sirius bez volání?

Pokud byl SiriusXM předinstalován ve vašem autě nebo jste se zaregistrovali online nebo zahájili členství po telefonu, musíte postupovat podle této metody. Chcete-li zrušit předplatné, které jste si zakoupili přímo po telefonu, musíte kontaktovat zákaznické služby SiriusXM. Můžete to udělat online tak, že přejdete na tuto webovou stránku a vyberete Chat s agentem. Zde je návod, jak se můžete snadno odhlásit ze služby Sirius, aniž byste museli zavolat na zákaznickou podporu SiriusXM v několika jednoduchých krocích.

1. Navštivte oficiální webové stránky společnosti SiriusXM v libovolném z preferovaných prohlížečů.

2. Klikněte na možnost Nápověda a podpora v pravém horním rohu obrazovky.

3. Nyní klikněte na možnost Centrum nápovědy v rozevírací nabídce Nápověda a podpora.

  Najděte levné notebooky speciálně pro hry, programování nebo běžné použití

4. Jakmile jste na stránce Centra nápovědy, přejděte úplně dolů a klikněte na možnost Kontaktujte nás.

5. Chcete-li chatovat se zástupcem zákazníků SiriusXM, klikněte na modré tlačítko Chat Now. Ujistěte se, že se snažíte chatovat v pracovních provozech, což je pondělí až pátek od 8:00 do 23:00 a v sobotu a neděli od 8:00 do 20:00.

6. Nejprve byste byli připojeni k virtuálnímu agentovi, který vám položí několik předem vybraných otázek, ale chcete-li chatovat s živým agentem, vyberte možnost Zrušit z předem vybrané možnosti, která vám byla poskytnuta.

7. Nyní budete připojeni k živému agentovi Sirius. Požádejte ho, aby zrušil předplatné Sirius.

Doufejme, že po těchto jednoduchých krocích se můžete snadno odhlásit ze služby Sirius, aniž byste museli zavolat na zákaznické služby SiriusXM.

Jak zrušit SiriusXM na iPhone

SiriusXM je skvělá rádiová služba, kterou používají miliony uživatelů po celém světě. Pokud jste se také přihlásili k odběru SiriusXM, ale již jej z jakéhokoli důvodu nepoužíváte a přemýšlíte, jaký je nejlepší způsob, jak zrušit předplatné SiriusXM nebo automatické obnovení pomocí vašeho iPhone. Zde je návod pro uživatele iPhone, jak mohou zrušit SiriusXM na iPhone v několika jednoduchých krocích.

1. Prvním krokem bude spuštění aplikace Nastavení na vašem iOS zařízení.

2. Úplně nahoře v nabídce Nastavení vyberte možnost zobrazující vaše Apple ID.

3. Následujícím krokem je výběr možnosti Předplatné z nabídky Apple ID.

4. Nyní se zobrazí seznam služeb, které jste si předplatili. Službu, kterou chcete zrušit, musíte vybrat ze seznamu předplatných. V tomto případě vyhledejte a vyberte předplatné aplikace SiriusXM.

5. Chcete-li po výběru možnosti Sirius zcela odstranit svůj účet Sirius, klepněte na ikonu Zrušit předplatné.

Doufejme, že po přečtení tohoto jednoduchého průvodce musíte mít jasnou představu o tom, jak zrušit SiriusXM na iPhone, pokud jste uživatelem iOS.

***

S tímto jednoduchým průvodcem doufáme, že nyní víte vše o službě internetového rádia známé jako předplatné SiriusXM, a doufáme, že jsme úspěšně odpověděli na všechny vaše otázky, například jak zrušit předplatné Sirius. Jsme otevřeni jakékoli zpětné vazbě, dotazům a komentářům z vaší strany k jakémukoli tématu. Nebojte se také navrhnout, na jaké téma by měl být náš příští blog.

x