Jak zrušit předplatné

Crunchyroll je největší platforma pro streamování anime na světě. Ale pokud jste se rozhodli dát si pauzu od anime nebo jste našli vhodnou alternativu, možná hledáte způsob, jak zrušit předplatné. Existuje doslova mnoho způsobů, jak zrušit aktivní předplatné Crunchyroll napříč různými platformami. Proto jsme vytvořili průvodce krok za krokem, který vám pomůže okamžitě zrušit členství v Crunchyroll. Takže, aniž bychom ztráceli čas, začněme naši cestu.

Zrušte své členství v Crunchyroll (2022)

V tomto tutoriálu vysvětlíme, jak můžete snadno zrušit své členství v Crunchyroll prostřednictvím webového prohlížeče, na telefonech iPhone a Android a také předplatná založená na PayPal. Takže v závislosti na platformě, kterou používáte ke streamování anime, můžete přejít na kroky pro uvedenou platformu pomocí níže uvedené tabulky:

Zrušte své předplatné Crunchyroll online ve webovém prohlížeči

Pokud chcete zrušit své předplatné online pomocí prohlížeče v počítači se systémem Windows, macOS, Linux nebo notebooku, je to snadné. Tato metoda však bude fungovat pouze v případě, že jste platili pomocí kreditních/debetních karet nebo PayPal. Kroky, které musíte dodržet, jsou následující:

1. Navštivte Crunchyroll webová stránka a klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu.

2. Poté vyberte možnost „Můj účet“ ze seznamu dostupných možností v rozbalovací nabídce. Poté budete přesměrováni na stránku nastavení účtu.

3. V části Nastavení účtu přejděte na levém postranním panelu do sekce „Plán členství“.

4. Dále se všechny potřebné podrobnosti o vašem plánu předplatného zobrazí na stránce „Stav prémiového členství“, která má ve srovnání s novým webem starší uživatelské rozhraní. Po kontrole podrobností klikněte na tlačítko „Zrušit členství“ v pravém dolním rohu, jakmile se rozhodnete.

Poznámka: Pokud nejste se službou spokojeni a chcete zrušit bezplatnou zkušební verzi Crunchyroll, budete muset provést první tři kroky, jak je popsáno výše. Poté místo tlačítka „Zrušit členství“ uvidíte tlačítko „Zrušit bezplatnou zkušební verzi“. Kliknutím na tlačítko ukončíte bezplatnou zkušební verzi Crunchyroll.

  Jak uspořádat ikony na ploše vašeho Macu

5. Na stránce zrušení přejděte dolů a znovu klikněte na tlačítko „Zrušit členství“. V případě, že si to rozmyslíte, můžete proces kdykoli zastavit a vrátit se zpět do nastavení. Stačí kliknout na tlačítko „Stay Premium“.

6. A je to! Úspěšně jste zrušili své předplatné Crunchyroll. V horní části stránky se zobrazí potvrzovací zpráva spolu s volitelným průzkumem.

Zrušte své členství v Crunchyroll přes Paypal

Pokud jste si předplatili Crunchyroll přes PayPal, můžete určitě použít výše uvedenou metodu ke zrušení předplatného. Je to jednoduché a bezproblémové, ale z nějakého důvodu, pokud nemáte přístup na web Crunchyroll, je také možné zrušit své členství z webu Paypal. Zde jsou kroky, které musíte dodržet:

1. Přejděte na web Paypal a přihlaste se ke svému účtu. Pokud jste transakci provedli nedávno, uvidíte ji pod nedávnou aktivitou a kliknutím na ni získáte přístup ke všem podrobnostem. Pokud ne, přejděte na kartu „Aktivita“ z horního navigačního panelu.

2. Na kartě aktivity uvidíte transakci Crunchyroll. Vyberte „Ellation Holdings Inc.“ možnost zobrazit úplné podrobnosti.

3. Nyní v části s podrobnými informacemi o transakci vyberte možnost „Spravovat platby Ellation Holdings Inc.“.

4. Nyní budete přesměrováni na stránku nastavení plateb PayPal pro vaše členství v Crunchyroll. Klikněte na tlačítko „Zrušit“ hned vedle stavového textu „Aktivní“.

5. Nakonec vše, co musíte udělat, je vybrat možnost „Deaktivovat rychlejší pokladnu“ a vaše předplatné Crunchyroll placené přes PayPal bude ukončeno.

Zrušte své předplatné Crunchyroll na telefonech Android

Aby bylo jasno, předplatné nemůžete zrušit pomocí aplikace Crunchyroll pro Android. Musíte se podívat na výše uvedenou metodu webového prohlížeče. Pokud jste se však přihlásili k odběru prostřednictvím obchodu Google Play, můžete své předplatné Crunchyroll v systému Android zrušit pomocí níže uvedených kroků.

Pokud jste se přihlásili k odběru Crunchyroll pomocí kreditů Google Play, můžete předplatné na svém zařízení Android během minuty zrušit takto:

1. Otevřete na svém telefonu Android Obchod Google Play a klepněte na svou „ikonu profilu“ v pravém horním rohu. Poté z nabídky vyberte možnost „Platby a předplatné“. Ujistěte se, že jste na stejném účtu Google, který jste použili k přihlášení k odběru Crunchyroll.

  Oprava Waze Sound nefunguje na Androidu

2. Poté na další stránce vyberte možnost „Předplatné“. Nyní uvidíte všechna aktivní předplatná pro váš účet a zde musíte klepnout na „Crunchyroll“.

3. Na další stránce zkontrolujte podrobnosti svého plánu předplatného a poté klikněte na tlačítko „Zrušit předplatné“ ve spodní části. Po prostudování výhod, o které po zrušení přijdete, vyberte možnost „Pokračovat“.

4. Vyberte jeden z níže uvedených důvodů pro zrušení a znovu vyberte možnost „Pokračovat“. A to je vše.

Nyní bylo vaše předplatné Crunchyroll úspěšně zrušeno. Na další stránce v Obchodě Play se v systému Android zobrazí potvrzovací zpráva.

Zrušte své předplatné Crunchyroll na iPhone

Stejně jako Android, pokud jste si zakoupili předplatné Crunchyroll pomocí kreditní karty nebo PayPal, nemůžete předplatné zrušit z aplikace pro iOS. Můžete se podívat na výše zmíněnou metodu webového prohlížeče. Ale pokud jste si předplatili Crunchyroll prostřednictvím App Store, můžete se na to podívat níže.

Pokud jste se zaregistrovali do Crunchyroll pomocí kreditů nebo karet prostřednictvím App Store, můžete své předplatné rychle a snadno zrušit. Proces vypadá takto:

1. Namísto aplikace Crunchyroll musíte na svém iPhonu otevřít aplikaci nastavení. Poté klepněte na možnost „profil“ (název účtu) nahoře.

2. Poté ze seznamu vyberte možnost „Subscriptions“ a na další stránce uvidíte své předplatné Crunchyroll. Dále vyberte možnost „Zrušit předplatné“ v seznamu Crunchyroll.

3. Nyní se objeví vyskakovací zpráva pro potvrzení zrušení. Klepněte na tlačítko „Potvrdit“ ve vyskakovacím okně a vaše předplatné bude okamžitě zrušeno.

Zrušte své členství v Crunchyroll na Android TV / Apple TV

Na Apple TV nebo Android TV nemáte možnost zrušit předplatné z aplikace Crunchyroll. Chcete-li zrušit členství, musíte tak učinit prostřednictvím webového prohlížeče jedním z výše uvedených způsobů.

Místo toho změňte svůj členský plán Crunchyroll

Pokud je vaším jediným důvodem pro zrušení předplatného ušetřit nějaké peníze, můžete místo toho změnit svůj členský plán. Z konečného plánu můžete přejít na plán Basic Fan nebo Mega Fan. Tímto způsobem můžete pokračovat ve svém zážitku ze sledování anime jednoduše tím, že obětujete funkce, jako je limit zařízení a stahování offline (pro základní plán fanoušků). Crunchyroll nabízí tři plány předplatného, ​​ze kterých si můžete vybrat, a jsou to:

Pokud si přejete zrušit předplatné, ale přesto čas od času sledovat anime, doporučujeme vám zhlédnout některé z bezplatných anime, které jsou k dispozici na Crunchyroll. Můžete sledovat některé anime série, aniž byste utratili byť jen jediný cent, ale možná budete muset prozkoumat jejich knihovnu, abyste našli bezplatné nabídky.

  Jak vydělat peníze s nulovou investicí jako student? [11 Ideas 💡]

Crunchyroll zahrnuje populární anime jako Naruto zdarma, ale mějte na paměti, že neposkytují úplný přístup ke své knihovně. U některých seriálů můžete bez prémiového předplatného sledovat pouze několik epizod. Ale zase je lepší něco než nic, že?

Crunchyroll Časté dotazy o zrušení předplatného

Proč mi to nedovolí zrušit předplatné Crunchyroll?

Pokud je na vašem účtu Crunchyroll nevyřízená transakce, budete ji muset nejprve vymazat a teprve potom můžete zrušit své stávající předplatné.

Mohu své členství v Crunchyroll kdykoli zrušit?

Ano! Předplatné Crunchyroll premium můžete kdykoli zrušit a bude zrušeno k poslednímu datu vašeho fakturačního cyklu. Účet můžete používat a sledovat prémiový obsah až do konce data fakturace.

Proč je moje zrušené předplatné stále aktivní?

Pokud jste předplatné zrušili před posledním datem fakturačního cyklu, vaše členství zůstane aktivní až do posledního dne. Nakonec bude zrušen a ztratíte přístup k prémiovému obsahu na Crunchyroll.

Snadné způsoby, jak zrušit předplatné Crunchyroll

Upřímně doufáme, že jsme vám byli schopni pomoci se zrušením vašeho členství v Crunchyroll. Ať už je důvod jakýkoli, vyšší ceny, lepší alternativy k Crunchyrollu nebo jiné, existuje důvod, proč jste si vybrali tento postup. Přijdete však o úžasné nové anime jako Chainsaw Man a staré anime jako One Piece. Nicméně proces zrušení je jednoduchý a rychlý. Své předplatné Crunchyroll proto můžete bez problémů zrušit pomocí našeho průvodce. Kromě toho nám dejte vědět v komentářích, pokud máte nějaké potíže se zrušením předplatného, ​​a my vám pomůžeme.

x