Jak zrušit své předplatné Netflix

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze nebo si neužíváte pořady a filmy nabízené Netflixem jako kdysi, zrušení předplatného není špatný nápad. Zrušení je docela snadné, ale může být trochu složité se dostat ke konečnému výsledku, takže zde je návod, jak to udělat.

I když zrušit předplatné nemusí být zábavné, může to být nutnost. Je to způsob, jak se zbavit měsíčních výdajů a ušetřit nějaké peníze, dokud se nebudete moci znovu přihlásit k odběru. Zde je malý průvodce, který vás provede procesem zrušení na Netflixu.

Jak zrušit své předplatné Netflix

Jakmile se přihlásíte do svého Účet Netflix, budete chtít vybrat ikonu v pravém horním rohu, která zobrazuje všechny uživatele. Když se tato nabídka otevře, vyberte tlačítko „Účet“, abyste se dostali do nabídky členství svého účtu.

Nyní uvidíte informace o svém účtu. Pod nadpisem „Členství a fakturace“ vyberte možnost „Zrušit členství“.

Tím se dostanete do oblasti, kde budete chtít potvrdit zrušení účtu. Klepnutím na tlačítko „Dokončit zrušení“ zcela zrušíte své členství v Netflixu.

Poté budete mít přístup ke streamovací službě až do příštího zúčtovacího období.

Jak zrušit předplatné Netflix od T-Mobile

Pokud máte přístup k Netflixu prostřednictvím T-Mobile, budete muset přejít na webové stránky dopravce dokončit zrušení. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu T-Mobile, budete chtít vybrat „Spravovat doplňky“ v části „Chci“.

  Alexo, proč se zaměstnanci dívají na moje data?

Když se dostanete na stránku doplňků, přejděte dolů do sekce „Služby“. K dispozici budou dvě předplatná Netflix, ke kterým budete mít přístup prostřednictvím služby. Zrušte zaškrtnutí u toho, do kterého jste přihlášeni.

Zobrazí se zpráva, která vás informuje, že pokud jej odeberete, již nebudete mít přístup ke svému účtu Netflix. Kliknutím na tlačítko „Pokračovat v odstraňování“ odstraníte platbu Netflixu prostřednictvím T-Mobile.

Až budete hotovi, přejděte na konec stránky a vyberte „Pokračovat“, abyste Netflix odebrali.

Již nebudete platit za Netflix prostřednictvím T-Mobile. Přístup ke službě vám zůstane po zbytek fakturačního období.

Nyní, když jste úspěšně zrušili Netflix, můžete sedět a odpočívat s vědomím, že vám nebude tato platba strhána z vašeho běžného účtu každý měsíc.

  Jak převést své stávající Amazon Echo na dětskou edici

x