Jaké jsou nejlepší nápady na narozeninový příběh na Instagramu?

Narozeniny jsou jedním z nejdůležitějších dnů v životě člověka. Jsme vždy rádi, že můžeme sdílet zábavu a veselí s našimi přáteli a rodinou. Překvapivě máme Instagram. Takže naše vztahy s přáteli a rodinou nejsou omezeny vzdáleností. Nejnovější módou je sdílet rozkošné a vtipné fotky přátel v den jejich narozenin. Nudí vás zveřejňování všedních příspěvků HBD? Dnes vám pomůžeme se zajímavými nápady na narozeninové příběhy na Instagramu. Při dalším čtení se také můžete dozvědět, jak vložit své narozeniny do příběhu Instagramu a zda existuje nějaký tvůrce narozeninového příběhu na Instagramu.

Jaké jsou nejlepší nápady na narozeninový příběh na Instagramu?

V tomto článku se dozvíte, jaké jsou nejlepší nápady na narozeninový příběh Instagram a tvůrce narozeninových příběhů na Instagramu. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co jsou dobré příběhy pro Instagram?

Dnes máme digitální zobrazení sebe sama. Chceme naše Instagram příspěvky a příběhy, aby souzněly s tímto naším obrazem. Takže potřebujeme dobré příběhy pro Instagram. Pokud se potýkáte s hledáním vhodných a vzrušujících příběhových nápadů pro gram, můžete ke zvýšení svého dosahu použít následující taktiku:

 • Sdílejte svůj příspěvek: Všimli jste si, že vaše příběhy mají vyšší dosah než váš příspěvek? Je to proto, že většina uživatelů Instagramu pouze projíždí příběhy a neposouvá své kanály. To by si jistě vybralo daň na vašem klidu jako tvůrce obsahu. Chcete-li vylepšit zobrazení příspěvků, měli byste je zveřejnit ve svém příběhu s několika nálepkami a rychlým jednoduchým textem. Abyste v divácích vzbudili zvědavost, možná budete chtít skrýt vizuál příspěvku v příběhu pomocí nálepek.

 • Obsah vytvářený uživateli: Obsah vytvářený uživateli (UGC) pomáhá značce snížit náklady na marketing a umožňuje uživateli recenzovat produkt. To je zhruba koncept placeného partnerství. Značky a influenceři oboustranně těží z UGC – značky získávají zákazníky a influenceři získávají publikum. Takže až příště objevíte nový produkt, zhodnoťte jej a označte značku.

 • Udělejte své příběhy interaktivním: Jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit návštěvnost své stránky, je vytvořit ji interaktivnější. Chcete-li to provést, můžete do svého příběhu na Instagramu přidat anketu o jakékoli nadcházející události. Můžete také nahrát kvíz související s vašimi příspěvky, produkty nebo něčím triviálním. Můžete použít uživatelsky interaktivní nálepky, jako je měřítko, které umožňuje divákům hodnotit obsah vašeho příběhu. To nejen zvýší váš dosah, ale také vám pomůže porozumět vašemu publiku.

 • Odpočítávání nahrávání: Pokud se chystá nějaká nadcházející událost, která má pro vás velký význam, můžete její podrobnosti sdílet se svými sledujícími pomocí odpočítávání. Můžete nahrát odpočet pro všechny nabídky výprodeje Černého pátku, odpočítávání nového roku nebo dokonce odpočítávání narozenin!

 • Vyjádřete svou vděčnost svým následovníkům a divákům: Tvůrcům podnikání a obsahu na Instagramu se daří ze zhlédnutí a sledování. Je tedy důležité najít si chvilku a vyjádřit vděčnost svým sledujícím prostřednictvím svého příběhu na Instagramu. Můžete jim napsat srdečný vzkaz nebo nahrát vděčné video.

 • Sdílejte kódy kupónů a odkazy: Lidé jsou materialistická stvoření. Vždy chceme okamžité výhody jakýmkoli možným způsobem. Sdílení kuponových kódů a odkazů na různé značky a produkty přiláká více diváků, aby si prohlédli a sdíleli vaše příběhy s rodinou.

 • Sdílejte specializovaný obsah: Upřednostnění vašich diváků vám pomůže zlepšit vaši hru na Instagramu. Je tedy důležité, aby vaše příběhy zůstaly mainstreamové a aby byly pro vaše diváky relevantní. Musíte dobře znát své publikum. Následně se při nahrávání jakéhokoli příběhu zaměřte na svůj výklenek.

 • Poskytněte rychlou aktualizaci života: Zaměřit se na specializovaný obsah a zároveň zveřejňovat dobré příběhy pro Instagram může být pro vás a vaše lidi trochu nudné. Musíte jim tedy dát pauzu od konvenčních příběhů a nahlédnout do některých aspektů vašeho života – jako je dovolená nebo den v práci. Občas se můžete pochlubit svými dovednostmi nebo nějakým novým koníčkem.

 • Sdílejte ostatní: Dobrý influencer také tleská a předvádí řemeslo ostatních. Musíte svůj příběh použít k tomu, abyste oslovili začínající influencery, umělce a firmy, abyste jim pomohli zlepšit jejich dosah.

 • Sdílejte svědectví zákazníků: Získání zpětné vazby od svých diváků a její přizpůsobení pro zlepšení vaší hry ukáže vaši pokoru. Sdílení potvrzovacích slov zákazníků povzbudí více lidí, aby vám poskytli nezaujatou konstruktivní kritiku. Vyzvěte tedy širší publikum, aby s vaší stránkou interagovalo sdílením ohlasů zákazníků na příběhu Instagramu.

 • Používejte atraktivní rozvržení: Musíte experimentovat s novými návrhy, koláží s rozvržením koláže a metodami vrstvení na Instagramu nebo ve Photoshopu, abyste do svého příběhu přidali novinku. Používejte jednotlivé obrázky a sdílejte vážné zprávy týkající se zvládání katastrof nebo sociálních problémů, které vyžadují pozornost. Používejte rozvržení, která mluví za vás.

 • Představte svůj tým: Pozoruhodná stránka Instagramu vyžaduje kreativitu a úsilí mnoha lidí. Představení základního týmu vaší instagramové rodině potvrdí a motivuje váš tým k větší práci.

Může existovat nekonečný seznam dalších nápadů na dobré příběhy pro Instagram. Pamatujte však, že dobré příběhy pro Instagram musí být založeny na trendech, ale musí být výrazné.

Co bych měl dát na svůj příběh na své narozeniny?

Narozeniny oslavují nádherný čas strávený na světě a dobré dny, které teprve přijdou. Chceme se tedy o náš velký den podělit s každým, kdo je v našich souvislostech, ať už nápadně či nenápadně. Možná budete chtít dát na gram jemný náznak svých narozenin. Samozřejmě musíte do svého příběhu na Instagramu uvést své narozeniny. Svou rodinu na Instagramu můžete informovat o svých narozeninách nahráním příběhu o odpočítávání narozenin, příběhu o půlnoční oslavě nebo časové video kompilace vašich nádherných dnů.

Co mohu říct místo Happy Birthday?

Popřát všem všechno nejlepší k narozeninám je jen další formalita. Máte všechny pádné důvody k tomu, abyste svým blízkým neřekli všechno nejlepší k narozeninám. Geniální způsob, jak jim popřát k jejich dni, je říct všechno nejlepší k narozeninám v různých jazycích, řekněme německy, italsky, hindsky, korejsky nebo dokonce kašmírsky.

Nápady na narozeninové příběhy na Instagramu, aniž byste řekli všechno nejlepší k narozeninám, mohou zahrnovat použití frází jako:

 • Je to tvůj den, krásný den, kdy se narodíš,

 • Jsem rád, že ses narodil, je to den mého zločinného partnera (nejlepšího přítele),

 • Dnes nepočítejte svíčky atd.

Nemusíte se dvakrát rozmýšlet, než použijete roztomilé a cool fráze jako Happy Appy narozeniny, nebuďte hloupí – jsou to vaše narozeniny. S láskou a obdivem k danému člověku můžete napsat cokoliv. Posílejte veselé a optimistické zprávy pro své známé a příbuzné k jejich narozeninám.

Existuje nějaký Instagram Birthday Story Maker?

Personalizovaná přání k narozeninám vždy obdarovaného potěší, bez ohledu na to, jak základní jsou. Nahrát narozeninový příběh pro své blízké a známé je vždy dobré. Pro všechny extroverty to může být únavný úkol s nekonečným seznamem následovníků. Pro introverty může být zveřejnění přání k narozeninám na Instagramu namáhavým úkolem s neschopností. Umístění narozeninových příběhů na Instagramu pro vaše spoluhráče v jejich zvláštní den je také skvělý způsob, jak ocenit jejich přínos pro váš tým.

Jak můžete pokaždé najít nové nápady na narozeninový příběh na Instagramu, zejména ve formálním prostředí? Přemýšleli jste někdy o tom, zda existuje tvůrce narozeninových příběhů na Instagramu? K vaší úlevě ano! Existuje několik webových stránek pro vytváření narozeninových příběhů na Instagramu, jako je Wishmedar dostupný online. Používání některých jiných webových stránek a aplikací jako BrandCrowd a Canvamůžete si příběh také lépe přizpůsobit.

Jaké jsou nejlepší nápady na narozeninový příběh na Instagramu?

Narozeniny pozoruhodné osoby ve vašem životě jsou stejně vzrušující jako ty vaše. Investujete týdny do plánování jejich narozenin. Nemůžete se dočkat, až světu řeknete o nadcházejících narozeninách ve vašem kruhu. To musí být trendsetter, ne? Samozřejmě! Abychom vám pomohli s tímto kolosálním úkolem, zde je několik skvělých nápadů na narozeninové příběhy na Instagramu:

 • Video přání: Vždy budete mít povedená videa a rozkošné fotografie svých blízkých. Nevyhýbejte se zveřejnění některého nebo mnoha z nich v jejich zvláštní den. Do své galerie můžete nahrát video kompilaci exkluzivních fotografií. Nahrát video s přáním k narozeninám a sdílet ho ve svém příběhu je jedním z neuvěřitelných narozeninových nápadů na Instagramu. Toto je jeden z nejroztomilejších personalizovaných způsobů, jak prohlásit význam dne.

 • Odpočítávání narozenin: Chcete-li předem upozornit svět na nadcházející oslavu, můžete nahrát dobré fotografie z předchozích narozenin a přidat odpočítávací nálepku s názvem narozeniny za, oslava začíná za nebo šťastný .

 • Letmý pohled na přednarozeninové překvapení: Můžete začít dávat malá překvapení a dárky týden před skutečným dnem. To potvrzuje vaši náklonnost k osobě. Tyto dárky můžete nahrát do svého příběhu jako fotografie nebo bumerangy. To udržuje vaši rodinu na Instagramu ve smyčce a umožňuje vám inzerovat produkty, které jste darovali.

 • Post estetický obrázek: Vzhledem k tomu, že estetika je novým trendem, můžete naplánovat a provést estetické focení. Vystavit tyto fotografie, když je oslava za rohem, je vždy geniální nápad. Je to skvělá příležitost, jak se zorientovat ve vaší kuchyni a upevnit si pouto s danou osobou.

 • Použijte nějaké kreativní šablony: Musíte vyzkoušet svérázné a poutavé šablony z Wishmedar vyhnout se zdlouhavému tvůrčímu procesu a přitom nastavit laťky vysoko. Vždy je moudré přidat do svých příspěvků esenci sebe sama, abyste zůstali relevantní pro své publikum a zároveň je aktualizovali o narozeninách svého známého.

Jak vložit své narozeniny do příběhu Instagramu?

Přejete si vysílat své narozeniny na svých sociálních sítích. Chcete, aby vaše narozeninové oznámení bylo zajímavé a poutavé. Potřebujete však několik ohromujících způsobů, jak vložit své narozeniny do příběhu Instagramu. Nebojte se! Máme vás pokryto. Zde jsme uvedli několik způsobů, jak vložit své narozeniny do příběhu Instagram:

 • Birthday Countdown: Narozeniny jsou velkou událostí v životě každého. Takže je pravděpodobné, že chcete sdílet svou chuť k narozeninám se svou komunitou. Jako každá událost je zveřejnění odpočítávání k vašim narozeninám cenným způsobem, jak vložit své narozeniny do příběhu Instagramu.

 • Půlnoční oslava: Půlnoční oslavy jsou jedním z nejběžnějších scénářů při jakékoli příležitosti. Proč nevystavit obrázek z noční oslavy? Bez přemýšlení stačí dát ty šílené obrázky online. Předvést jednou za čas svou bláznivou stránku je v pořádku.

 • Go Live: Vaše instagramová rodina si také zaslouží vaši pozornost ve váš velký den. Udělejte si tedy chvilku ze svého rušného dne celebrit a pusťte se do živého vysílání. Komunikujte se svým publikem, mluvte s nimi o tom, jak se těšíte na své narozeniny, a krájejte s nimi dort. Pokud se vaše publikum cítí zapojeno do vaší narozeninové oslavy, vaše oslava narozenin stála za to.

 • Letmý pohled na vaši narozeninovou oslavu: Skládka fotek z vaší okouzlující narozeninové oslavy je pro Instagram považována za jeden z mnoha dobrých příběhů. Vyberte tedy ty nejvybranější obrázky, které máte z narozeninové oslavy, a vložte své narozeniny na Instagram pomocí některých výše uvedených nápadů na rozvržení.

 • Video kompilace vašich nádherných dnů: Život je graf EKG s nekonečnými vrcholy a poklesy. Ve svůj den můžete sdílet významné dny ve video kompilaci. Můžete nahrát časosběrné video, které vám ukáže, jak si užíváte různé fáze života.

 • Nabídky: Docela nenápadným způsobem, jak dát své narozeniny na Instagram, může být rozmístění zajímavých nabídek blízko vašich narozenin, pokud vlastníte malou firmu.

Podívejme se na kroky k uvedení odpočítávání narozenin do vašeho příběhu na IG:

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram Android a iOS zařízení.

2. Klepněte na Váš příběh v levém horním rohu.

3. Vyberte obrázek a klepněte na ikonu nálepky shora.

4. Vyberte nálepku s odpočítáváním.

5. Zadejte název odpočítávání a nastavte datum a čas ukončení.

6. Klepněte na Hotovo v pravém horním rohu.

7. Klepnutím na Váš příběh sdílejte příběh.

Jak vytvoříte skvělý narozeninový příběh na Instagramu?

Někdy musí být narozeninové přání nepředvídatelné a praštěné, aby naznačilo vaši náklonnost k někomu. Skvělý narozeninový příběh na Instagramu může také vyjádřit vaši cool stránku, kterou lidé předvádějí na Instagramu. Dobré příběhy pro Instagram vyžadují, abyste byli kreativní, ale skvělé příběhy vyžadují, abyste se zbláznili. Stačí následovat své instinkty a hrát si se všemi nástroji, které si dokážete představit. Nasměrujte divočinu svých myšlenek a nápadů pomocí výše zmíněných metod. Pro začátek však některé skvělé nápady na narozeninový příběh na Instagramu, které můžete vyzkoušet, mohou být:

 • Meme: Memy zůstávají nespornými vládci sociálních médií. Některé působivé nápady na narozeninové příběhy na Instagramu jsou inspirovány memy. Toto je vaše povolání k vytvoření memu s komiksovými obrázky vašich lidí. Nahrajte jej a potvrďte jim, jak úžasní jsou. Můžete také použít již existující šablony. Důrazně se však doporučuje vytvořit si vlastní.

 • Úprava videa: Přání videa je spolehlivý způsob, jak někomu popřát. Ale vždy je zábavné popasovat se s nejjednoduššími úkoly. Takže se řiďte svým instinktem a pohrajte si se všemi možnostmi úprav a vytvořte video pro ty nejlepší výsledky.

 • Slovní hříčka nebo vtipy kolem oslavence: Chcete-li získat skvělé nápady na narozeninové příběhy na Instagramu, měli byste se spolehnout na svůj důvtip. Chytlavá komická jedna vložka přidá váš prvek do vašeho příběhu na Instagramu. Takže až příště vložíte narozeninový příběh, použijte jednoduché vložky

 • Skládka fotografií: Klíč ke skvělým nápadům na narozeninové příběhy na Instagramu je ve vaší galerii. Ano! Pomocí rozvržení a šablon seřaďte ve svém příběhu zábavné obrázky.

Na webu je spousta šablon a rozvržení. Musíte experimentovat s těmito, abyste našli ten nejlepší pro vás. Pamatujte, že chcete-li vložit jakýkoli skvělý příběh na Instagramu, musíte být kreativní, vtipní a bezstarostní.

***

Z tohoto příspěvku jsou některé působivé nápady na narozeninové příběhy Instagramu a tvůrce narozeninových příběhů na Instagramu. Doufáme, že nyní máte nějaké modernistické nápady, jak vložit své narozeniny do příběhu Instagramu. Vyzkoušejte je a dejte nám vědět, které se vám nejvíce líbily. Potvrďte, že vám tento článek pomohl. Všechny vaše dotazy a upřímné zpětné vazby jsou vždy vítány. Nechte sekci komentářů zaplavit jimi. Šťastné instagramování!

  Můžete získat zpět smazaný účet IMVU?
x