Jaké jsou nejnovější iPhone Emojis?

Klíčové věci

 • Apple představil 118 nových emotikonů v iOS 17.4, včetně emotikonů limetky, hnědé houby, fénixe, přetrženého řetězu a třesoucí se hlavou.
 • Aktualizace také obsahuje čtyři genderově neutrální rodinné emotikony, přičemž varianty některých stávajících emotikonů jsou nyní dostupné ve verzích směřujících doprava.
 • Chcete-li získat přístup k novým emotikonům pro nový způsob, jak se vyjádřit online, aktualizujte svůj iPhone nebo iPad na iOS 17.4 nebo iPadOS 17.4.

Emojis jsou jedním z nejlepších způsobů, jak se vyjádřit, a Apple každý rok přidává nové emotikony do iOS, aby vám dal více způsobů, jak reagovat online. S iOS 17 v roce 2024 tomu není jinak.

  Co je „šifrování na vojenské úrovni“?

Zcela nové Emojis v iOS 17.4

Nové emotikony jsou jedním z mnoha zahrnutí v aktualizaci iOS 17.4. Zatímco Apple v březnu 2024 vydal 118 nových emotikonů vedle iOS 17.4 a iPadOS 17.4, níže uvedených šest emotikonů je zcela nových, které většina lidí bude nadšeně vyzkoušet.

Limetka

Limetka je celosvětově oblíbeným požadavkem na emotikony – natolik, že mexická restaurace Lime Fresh Mexican Grill zahájila petice change.org vyžadující emotikony limetky.

Takže pokud jste se někdy přistihli, že šleháte jídlo, které obsahuje limetku, ale museli jste skončit s použitím emotikonu citronu, aby ho reprezentovalo, potěší vás, že iOS má konečně emotikon limetky.

Hnědá houba

Dalším emoji z kategorie Food & Drink, které Unicode Consortium schválilo v roce 2023, je emoji hnědé houby. Zatímco červenobílé emotikony hub byly oblíbené mezi fanoušky, nové emotikony jsou realističtější reprezentací hub.

  7 nejlepších sad do auta Raspberry Pi pro nadšence do robotiky

Phoenix

Apple také představil emoji pro fénixe, známého tvora z řecké mytologie. Emoji představuje znovuzrození a reinkarnaci.

Zlomený řetěz

Pokud se někdy snažíte symbolicky znázornit přerušené pouto, možná zjistíte, že hledáte vhodné emotikony. Naštěstí iOS 17.4 obsahuje emotikony s přerušeným řetězcem.

Horizontální třepání hlavou

V kategorii smajlíků najdete také dva nové emotikony pro iOS. Jedním z nich je vodorovně třesoucí hlavou emotikon, což je nepopiratelně perfektní způsob, jak něčemu klidně říct ne!

Vertikální třepání hlavou

Chcete říct svým přátelům, že byste si s nimi rádi popovídali, aniž byste museli psát slova? Nyní jim můžete jednoduše poslat svisle třesoucí emotikony a nazvat to den!

  Rychle ovládněte rychlost čtení pomocí webové aplikace Readsy

Čtyři nové rodinné emotikony

Jakmile aktualizujete svůj iPhone na iOS 17.4 nebo iPad na iPadOS 17.4, najdete čtyři genderově neutrální rodinné emotikony. Zde jsou dostupné kombinace:

 • Dospělý, Dítě
 • Dospělý, Dítě, Dítě
 • Dospělý, Dospělý, Dítě
 • Dospělý, Dospělý, Dítě, Dítě

Nové variace Emoji v iOS 17.4

Kromě šesti zbrusu nových konceptů emodži a genderově neutrálních rodinných emotikonů je zbývajících 108 emotikonů mírnými variacemi stávajících možností.

I když tyto emotikony můžete najít před aktualizací na iOS 17.4, všimnete si, že ty, které máte, jsou všechny obrácené vlevo. S vydáním iOS 17.4 představil Apple následující emotikony směřující doprava:

 • Osoba chodící
 • Osoba klečící
 • Osoba běží
 • Osoba s bílou holí
 • Osoba na ručním invalidním vozíku
 • Osoba na motorovém invalidním vozíku

Všechny tyto emotikony jsou k dispozici ve třech variantách pohlaví a pěti různých odstínech pleti. Chcete-li získat přístup k novým emotikonům, jednoduše aktualizujte svůj iPhone nebo iPad na iOS 17.4 nebo iPadOS 17.4.