Jaký je časový limit Google Meet pro schůzku

Nástroje pro videokonference nejsou totéž jako nástroje pro videohovory. Konferenční nástroje jsou navrženy tak, aby vyhovovaly. více uživatelů na jedné schůzce a jsou mnohem složitější než skupinový videohovor nebo audiohovor. Jako takové, i když najdete mnoho bezplatných nástrojů pro videokonference, všechny budou mít pro bezplatné uživatele nějaké omezení.

Časový limit Google Meet

Časový limit Google Meet

Google Meet je možné používat zdarma, ale bezplatní uživatelé jsou omezeni délkou schůzky, kterou mají.

Bezplatný uživatel Google Meet může mít schůzku, která trvá 60 minut nebo méně, tj. vaše schůzka nebo hovor může trvat jednu hodinu. Po jedné hodině se automaticky ukončí a budete muset zahájit novou schůzku.
To platí pro schůzky se 3 a více účastníky.
Pokud jste v minulém roce volali déle, tj. déle než 60 minut, je to proto, že Google dočasně zrušil limit jedné hodiny pro bezplatné uživatele.
Limit bude znovu v platnosti 28. června 2024 pokud se Google nerozhodne jej znovu prodloužit.
Pro uživatele Google Meet zdarma mohou individuální hovory trvat až 24 hodin.

Google Meet: Provádějte delší hovory

Google Meet inzeruje delší hovory. Můžete volat až 24 hodin, ale tento časový limit vyžaduje placený účet od hostitele schůzky.

Existují dva různé placené účty, které si můžete zakoupit;

Google Workspace Essentials: 8 $/uživatele/měsíc
Google Workspace Enterprise: Ohledně ceny kontaktujte Google

Placené plány Google Meet také zvýší počet účastníků, které můžete mít v jednom hovoru, ze 100 na 150 (Workplace Essentials) na 250 (Workspace Enterprise).

Placení uživatelé Google Meet také získají další funkce, včetně většího úložného prostoru na jejich Disku Google (10–100 GB na uživatele). Pro uživatele Workplace Enterprise je k dispozici také možnost živého vysílání, což znamená, že můžete začít živě přes Google Meet místo používání sociálních médií.

Další nástroje pro videokonference

Pokud vás zajímá, jak si Google Meet stojí v porovnání s jinými bezplatnými nástroji pro videokonference nebo nástroji, které vedle placených uživatelů nabízejí bezplatnou možnost, máme pro vás řešení.

Google Meet vs Zoom: Bezplatní uživatelé Google Meet mohou mít 60minutové schůzky, zatímco uživatelé bez Zoomu mohou mít 40minutové schůzky.

Google Meet vs Microsoft Teams: Google Meet zdarma i Microsoft Teams zdarma mají pro bezplatné uživatele časový limit 60 minut, nastavení Microsoft Teams je však podstatně složitější.

Závěr

Časový limit Google Meet Červenec se v některých případech zdají nedostatečné, např. pokud pořádáte třídu, ale je to zdaleka nejméně omezující, pokud jde o bezplatné nástroje. I ve srovnání s placenými plány pro Zoom je Google Meet na prvním místě.