Je JungleScout nejlepší dostupné reklamní řešení pro Amazon?

Prodej na Amazonu je jednou z náročných věcí, protože konkurence každým dnem roste. Ať už prodáváte produkty velkých značek nebo vlastníte velkou značku, inzerování produktů na Amazonu je složité.

Průměrné ACOS (inzerované náklady na prodej na Amazonu) jsou 30 %, zatímco míra konverze je přibližně –13 %.

Se zvýšenou konkurencí se ACOS zvýší, což dále sníží šance na konverzi. Správná reklamní strategie Amazonu tedy může snížit rizika a zvýšit konverze.

Reklamní nástroje Amazon hrají významnou roli při plánování vaší reklamní strategie Amazon. A pokud jde o reklamní řešení Amazon, Jungle Scout je v tomto závodě průkopníkem.

Většina prodejců Amazonu se však stále ocitá přiškrcená v otázce – Je Jungle Scout nejlepší dostupné řešení pro reklamu Amazon?

V tomto článku na tuto otázku odpovím tím, že se zaměřím na nejdůležitější aspekty Jungle Scout a proč je to změna hry pro reklamní řešení Amazon.

Co je Jungle Scout?

Jungle Scout je komplexní software prodejce Amazon, který pomáhá činit informovaná rozhodnutí o tom, co na Amazonu prodávat. Tento nástroj pro výzkum produktů Amazon vám pomůže najít vítězné produkty, odhadnout prodeje a poskytnout data o vítězných produktech a reklamě.

Kromě toho bude výkonná funkce vyhledávání a analýzy lukrativní při vybírání některých zlatých nugetů.

Funkčnost nástroje dále rozšiřuje webová aplikace a rozšíření prohlížeče.

Na JungleScoutu se mi nejvíce líbí jeho bohaté funkce, které většina reklamních nástrojů Amazonu postrádá.

Při této snaze najít odpověď, zda je Jungle Scout nejlepším reklamním řešením pro Amazon, jsem zkontroloval tento nástroj se seznamem všech jeho funkcí, výhod, cen a bolestivých bodů, které řeší.

Vlastnosti Jungle Scout

Představte si, že vám naservíruje vše na talíři, zatímco vy potřebujete jen investovat a vynaložit minimální úsilí. JungleScout slouží všem základním funkcím jako podnos pro prodej a reklamu na Amazonu.

Ať už vlastníte multimilionovou agenturu Amazon nebo jste právě začali, Jungle Scout vás nikdy nezklame. Prodejcům Amazonu má tolik co nabídnout, že je dostačující pro velké podniky.

Není to velký nárok, ale Jungle Scout je lídrem v oblasti nástrojů pro prodejce Amazonu a má to dobrý důvod.

Podívejme se na tyto funkce podrobně:

#1. Vyhledávač příležitostí

Prvním krokem k inzerci na Amazonu je pochopení klíčových slov a výklenků, na které sázíte. Nástroj pro vyhledávání příležitostí zkoumá tržiště Amazon a najde nejlepší mezery k prodeji.

Jungle Scout najde nejpopulárnější klíčová slova pro vyhledávání nejoblíbenějších marketingových segmentů.

Uživatelé mohou nastavit filtry a získat grafický přehled o málo konkurenčních a vysoce náročných klíčových slovech.

Třešnička na dortu! Niche Score zde hodnotí produkty s ohledem na metriky, jako je poptávka po produktu, konkurence a kvalita výpisu.

#2. Databáze produktů

Dále, když znáte výklenek k prodeji, je čas najít trendy Produkty k prodeji.

Jungle Scout prohledává rozsáhlou databázi 475 milionů produktů přímo z Amazonu. Nepleťte si to s Vyhledávačem příležitostí, který najde místo k prodeji.

Máte přednastavené filtry, jako je objem vyhledávání, hodnocení produktů, konkurence a kalkulačka ziskovosti bonusů.

Řekněme, že chcete najít produkt s průměrnou cenou 400 $ a 4hvězdičkovým hodnocením. Nástroj databáze produktů najde všechny takové produkty související s vaším vyhledáváním klíčových slov, aby vám poskytl hlubší přehled o produktech k prodeji.

#3. Klíčové slovo Scout

Jakmile prozkoumáte mezeru a produkty k prodeji, je čas uvést své produkty na trh. A začíná to výzkumem klíčových slov.

Jungle Scout stahuje miliony dat z internetu, aby prodejcům pomohl najít klíčová slova s ​​vysokým počtem konverzí. Pokud chcete vyhledat „Nejlepší černé boty Nike“, nástroj navrhne vysoce lukrativní klíčová slova obsažená v obsahu.

Pro vylepšení své funkčnosti Jungle Scout zpětně prohledává trh pomocí ASIN, aby našel nejvýkonnější klíčová slova.

Předpokládejme, že ve svém výklenku hledáte obecné klíčové slovo a zadáte ASIN. Funkce Reverse ASIN vám poskytne všechna klíčová slova, pokud jde o metriky, jako je nabídka PPC, konkurence a odhadované prodeje.

Keyword Scout nabízí spoustu výhod, které zahrnují:

 • Pochopení relevance klíčových slov.
 • Uvědomte si poptávku po klíčových slovech, včetně počtu prodejů a dalších relevantních KPI.
 • Vyšší hodnocení za kratší dobu.

#4. Amazon Ad Intel

Chcete zhodnotit svou úspěšnost Amazon PPC?

Jungle Scout má reklamní analytiku, která vytváří průměr údajů z Centrální prodejny a Campaign Manager, aby zjistila skóre PPC.

Díky grafickému znázornění každé metriky je tento řídicí panel srozumitelnější. Ať už jste amatér nebo profesionální prodejce, nebudete mít problém se prokousat čísly inzerce na Amazonu.

Uživatelé mohou porovnávat sponzorované prodeje s organickými. Pokud provozujete více kampaní a chcete všechna data na jednom panelu, reklamní analytika tato data uspořádá na základě nejlepších kampaní, reklam na produkty, reklamních sestav a relevantních klíčových slov.

#5. Kobalt

Představte si, že spravujete značku kávy a chcete zkontrolovat prodeje „mleté ​​kávy“ na Amazonu. Cobalt je inteligentní nástroj, který vám poskytuje rozsáhlý přehled o podílu na trhu, výnosech, poptávce spotřebitelů a výkonnosti kávy.

Kromě toho můžete automatizovat kampaně a soustředit se na úkoly, které jsou prioritou. Pomocí funkce Automatizace můžete například porozumět výdajům na reklamu a filtrovat kampaně na základě přednastavených filtrů.

Kobalt je zlatý důl ve vedení a optimalizaci úspěšné kampaně pro vaši značku Amazon.

#6. Rozšíření prohlížeče

Pokud chcete webové aplikaci Jungle Scout přidat další hvězdičky, rozšíření Chrome pro Chrome a Firefox poskytuje skvělou podporu.

Rozšíření prohlížeče vyhledává data na trhu Amazon, aniž by přecházelo do webové aplikace Jungle Scout.

Řekněme, že hledáte „struhadla na sýr“, abyste viděli, jak si toto klíčové slovo vede. Během několika sekund získáte kompletní údaje o tom, jak si toto klíčové slovo vede na trhu Amazon.

Tento zásuvný modul prohlížeče navíc zobrazuje průměrnou cenu, počet měsíčních prodejů a dokonce i skóre příležitosti.

Jak Jungle Scout pomáhá firmě začít, růst a rozšiřovat se?

Podle SellerApp je na celém světě 9,5 milionu prodejců Amazonu. Nicméně zahájení podnikání Amazon FBA je snadné, ale jeho škálování je tvrdý boj.

Je to krvavá lázeň, pokud je konkurence ještě vyšší.

To je důvod, proč nástroje jako Jungle Scout pomáhají při průzkumu trhu a produktů, vyhledávání klíčových slov, sledování prodejů a příjmů a předpovídání úspěchu produktů s dostatečným předstihem.

Zde je 5-krokový průvodce pro zahájení, růst a raketový růst vašeho podnikání na Amazon FBA:

Proveďte průzkum trhu

Prvním krokem je provedení důkladného průzkumu trhu produktů nebo mezer, které budete prodávat. Průzkum produktů vám poskytne náskok, abyste zjistili, zda je podnik trvanlivý a úspěšný z dlouhodobého hlediska.

Po důkladném prozkoumání produktu a výklenků použijte databázi produktů k vytvoření rozsáhlé databáze produktů k prodeji na Amazonu. Pomocí kategorií a přednastavených filtrů můžete najít produkty, které splňují vaše kritéria.

Pro vylepšení funkčnosti nástroj databáze produktů spolupracuje s nástrojem Opportunity Finder, aby našel nové mezery a objevil nové trendy produktů na Amazonu.

Objevte lukrativní klíčová slova

Jakmile prozkoumáte produkty, výzkum klíčových slov je další nezbytnou funkcí JungleScout.

Jungle Scout používá funkci vyhledávání klíčových slov k nalezení klíčových slov s vysokou poptávkou a nízkou konkurencí. Průzkum klíčových slov dává příležitost proniknout do segmentů trhu a zobrazit podrobné údaje o odhadech prodeje, výnosech a nových trendech.

Pro jednu kategorii produktů může Jungle Scout poskytnout seznam až 500 milionů produktů, které můžete třídit na základě různých filtrů, jako je kategorie, měsíční prodej, měsíční příjem a podobně.

Vytvářejte optimalizované záznamy na Amazonu

Amazon SEO je stejně důležité jako Google SEO. V tomto konkurenčním prostoru máte své produkty na hodnocení. Proto je nezbytné používat správné obrázky, název, doporučená klíčová slova a funkce, abyste zvýšili viditelnost na trhu Amazon a prodali více.

Stručně řečeno, optimalizované produkty Amazonu se mohou prodávat jako horký koláč.

Jungle Scout’s Listing Builder vám pomůže optimalizovat produkty tím, že udělí skóre pro vaše optimalizované záznamy. Jak optimalizujete produkty pro SEO, získáte skóre v reálném čase na seznamu optimalizovaných produktů.

Po dokončení můžete importovat seznamy produktů z Jungle Scout přímo do Seller Central.

Zvyšte prodej pomocí produktového marketingu

I když vám optimalizace může pomoci s organickým vyhledáváním, možná budete muset provozovat placené kampaně, abyste měli jistotu, že brzy dosáhnete prodeje.

Když provozujete cílené propagace a kampaně, je pravděpodobnější, že uvidíte pozitivní recenze a získáte zpětnou vazbu od zákazníků. Jakmile spustíte úspěšnou propagační kampaň, je zřejmé, že dostanete objednávky ve velkém.

Jungle Scout omezuje nákupy objednávek a eliminuje propagační zneužití kvůli propagačním kampaním. Kromě toho můžete pro zákazníky nastavit propagační kód, který zvýší zapojení a spokojenost zákazníků.

Automatizujte své recenze

I po úspěšných propagačních kampaních a prodeji produktů si musíte získat reputaci mezi zákazníky.

Funkce automatizace recenzí Jungle Scout vyžaduje od všech kvalifikovaných objednávek zpětnou vazbu od zákazníků. Žádosti o kontrolu můžete sledovat a sledovat pomocí grafických dat.

Ovládací panel zobrazuje celkový čas, který ušetříte při žádosti o recenze od zákazníků.

Jaké body bolesti řeší Jungle Scout?

Pokud se mě zeptáte na jeden obrovský problém, který Jungle Scout řeší, je to manuální operace Amazon.

Proč ztrácet hodiny ručním průzkumem, když můžete rychle najít perfektní produkt, který lze uvést na trh během několika minut, pouhým zadáním klíčového slova na Jungle Scout?

Celý váš obchodní úspěch závisí na nalezení správného produktu. Jungle Scout je automatizovaný nástroj, který eliminuje hodiny ručního průzkumu produktů, analýzy konkurence, průzkum dodavatelů a úkoly, jako jsou žádosti o kontrolu.

Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, co vašim konkurentům vyhovuje a co ne!

Zde je několik velkých výzev, které Jungle Scout řeší pro nováčky i odborníky:

#1. Zpožděná ziskovost

Většina společností Amazon se zavře v rané fázi kvůli nedostatku rozpočtu. I když může trvat přibližně 5–6 měsíců, než se vaše podnikání na Amazonu úplně rozroste, bez přesných metrik může být tento růst ještě opožděn.

Představte si, že vše naservírované na talíři s přesností více než 84,1 %. Jungle Scout počítá a předpovídá všechny metriky, abyste mohli rychle škálovat své podnikání.

#2. Přetížená konkurence

Podle Marketplace Pulse má „tržiště Amazon 8,6 milionu prodejců po celém světě.“

Je zřejmé, že noví prodejci by se v tomto konkurenčním ekosystému mohli úplně rozpustit. Jak konkurence roste, je potřeba analyzovat konkurenci a získat 360stupňový náhled.

Nástroj inteligence konkurentů Jungle Scout filtruje a třídí konkurenty, kteří vynikají v klíčových slovech s vysokou poptávkou, ale s nízkou konkurencí.

#3. Kompletní automatizace

Škytavka a bolesti hlavy z manuálních úkonů mohou být pro nové prodejce zdrcující.

Jako prodejce jste přetíženi spoustou manuálních úkolů pro optimalizaci výpisů, spouštění nových kampaní, zobrazování reklam a žádání o zpětnou vazbu prostřednictvím e-mailu.

Funkce automatizace Jungle Scout udělá veškerou těžkou práci za vás. Za prvé, automatizuje vaše PPC reklamy a optimalizuje je. Za druhé, funkce automatizace recenzí zasílá zákazníkům požadavky na automatickou kontrolu prostřednictvím e-mailu.

Jungle Scout tak ušetří hodiny úsilí automatizací úkolů, jako jsou tyto.

Jungle Scout AI Assist: Otevřená integrace AI

Jungle Scout vstoupil do světa otevřené umělé inteligence integrací technologie umělé inteligence s tvůrcem seznamů.

Tato nově integrovaná technologie umělé inteligence umožňuje uživatelům generovat a optimalizovat seznam produktů pomocí pouhých několika kliknutí. Svá data získává z nejlepších výpisů Amazonu na trhu.

Asistence AI pomáhá textařům při generování lákavých prvků pro kopírování reklam, které zahrnují názvy, klíčová slova, obrázky, funkce a popisy produktů. Integrace AI s Jungle Scout pomůže podnikům činit informovaná rozhodnutí a získat přesnější výsledky.

Nejlepší část? Nerodilí mluvčí angličtiny mohou bez problémů psát výpisy produktů v angličtině, která je konkurenceschopná na trhu Amazon.

Cena Jungle Scout

Pokud se mě zeptáte na cenu Jungle Scout, řekl bych, že je cenově dostupný, ale složitý na pochopení.

Webová aplikace Jungle Scout i rozšíření pro Chrome mají různé cenové plány.

Pro webovou aplikaci má Jungle Scout standardní cenový plán a cenový plán balíčků.

Nejprve se podívejme na tyto cenové plány:

Standardní cenové plány

Takto vypadají standardní plány:

Základní plán: (stojí 49 $/měsíc nebo 29 $/měsíc ročně)

 • Rozšíření prohlížeče
 • Skóre příležitosti
 • Sledování produktu
 • Amazon Sales Estimator
 • Vyhledávač příležitostí
 • Databáze produktů
 • Databáze dodavatelů
 • Klíčové slovo Scout
 • Analýza prodeje
 • Výpis Grader

Plán Suite: (stojí 69 $/měsíc nebo 49 $/měsíc ročně)

 • Sledování produktu
 • Amazon Sales Estimator
 • Historické sledování produktu až 3 měsíce
 • Hodnost Tracker
 • Tvůrce výpisů
 • Správce zásob
 • Upozornění
 • Sledování dodavatelů
 • Propagační akce

Profesionální plán (stojí 129 $/měsíc nebo 84 $/měsíc ročně)

 • Sledování produktu
 • Amazon Sales Estimator
 • Historické sledování produktu až 6 měsíců
 • Historická data klíčových slov až 2 roky
 • Hodnost Tracker
 • Výpis Grader

Cena balíčku

Cena balíčku nabízí některé vzdělávací zdroje spolu s funkcemi nástroje. Tyto tři cenové plány jsou:

1. Start-up Suite Plan stojí 189 $ na 3 měsíce

2. Entrepreneur Suite stojí 349 USD na 6 měsíců

3. Freedom Builder Bootcamp stojí 999 $ na 12 měsíců

Alternativy skautů v džungli

Podívejme se na některé z nejlepších konkurentů Jungle Scout:

#1. Helium 10

Helium 10 je nejlepší alternativou k Jungle Scout. Nabízí funkce, jako je průzkum produktů, průzkum klíčových slov, optimalizace výpisů, sledování produktů a analýzy prodeje.

Navíc je nástroj zdarma k použití po dobu 14 dnů.

#2. Datahawk

Datahawk je all-in-one software pro tržiště Amazon, Walmart a eBay. Efektivně sleduje klíčová slova, hodnocení produktů a výkon a provádí výzkum produktů prostřednictvím obrovského množství dat.

Tento zpravodajský nástroj elektronického obchodu je jedním z nejlepších v podnikání, pokud jde o analýzu konkurence. Můžete začít žádostí o bezplatné demo.

#3. Perpetua.io

Perpetua se silně zaměřuje na reklamu na Amazonu a sponzorované reklamy. Tento inteligentní software je přizpůsoben pro vytváření, spouštění a optimalizaci vysoce konvertujících reklam Amazon během několika sekund.

Jakmile nastavíte reklamní kampaně, můžete reklamní kampaně bez problémů sledovat prostřednictvím jednotného analytického panelu.

Poznámka autora

Jungle Scout je rozhodně jedním z nejlepších reklamních softwarů Amazon na trhu. Obrovská uživatelská základna 600 000 podnikatelů je důkazem odkazu tohoto nástroje.

Nástroj nabízí snadno použitelné rozhraní a výkonné funkce, jako je optimalizace, průzkum produktů a průzkum klíčových slov. Jeho nedávná integrace s Open AI funkcionalitu dále zvyšuje.

Celkově vzato bude Jungle Scout vaším skvělým přítelem při vytváření a rozjezdu úspěšného podnikání na Amazonu. Nevěříš mi? Podívejte se na případové studie za milion dolarů zde.

Dále se podívejte na pozoruhodné nástroje pro sledování reklam pro obchodníky.