Je TextMagic marketingovým softwarem pro textové zprávy pro vaši firmu?

Textový marketing je jednou z nejdostupnějších a snadno spravovatelných marketingových kampaní pro růst vaší značky, produktu nebo podnikání.

TextMagic magicky promění celou vaši SMS marketingovou kampaň!

Malé, střední a začínající podniky se musí spoléhat na agresivní marketingové strategie, aby zvýšily dosah, zákaznickou základnu a v konečném důsledku i tržby. Konvenční marketingové platformy, jako jsou televizní reklamy, online reklamy, kampaně ve vyhledávání Google, reklamy na Facebooku atd., jsou však nákladné.

Místo toho malé a střední podniky a startupy přecházejí na textový nebo SMS marketing. Textové zprávy se od svého počátku hodně vyvinuly. Nyní můžete odesílat textové obrázky, multimediální obsah a přímé odkazy. Pokud jste také ochotni prozkoumat cenově dostupné SMS marketingové výklenky, vyzkoušejte textovou aplikaci TextMagic. Níže je uveden podrobný přehled jeho funkcí, funkcí a cen.

Co je TextMagic?

TextMagic je aplikace pro marketing textových zpráv. Můžete jej použít ve většině oblíbených webových prohlížečů, jako je Google Chrome, Microsoft Edge, Apple Safari, Mozilla Firefox a tak dále. Existují také mobilní aplikace pro zařízení Android a iOS.

Registrací u TextMagic získáte bezplatný přístup k SMS marketingovému řešení na webu a mobilních zařízeních. Když potřebujete poslat SMS svým klientům, zaměstnancům nebo prodejcům, platíte za SMS.

Kromě toho vám tato aplikace umožňuje integrovat její aplikační programovací rozhraní (API) s vašimi obchodními aplikacemi pro snadný textový marketing a prodejní operace.

Marketingové výzvy v oblasti textových zpráv

Ačkoli SMS marketing je skvělý způsob, jak zaujmout zákazníky, existují následující problémy, které vás zpomalují:

 • Textové zprávy od firem využívají krátké marketingové kódy nebo identity reklam. Proto je pro zákazníka obtížné zapamatovat si vaši značku, produkt nebo firmu.
 • Ačkoli jsou textové zprávy skvělým způsobem, jak si udržet přehled, zákazníci vás snadno ztratí, protože dostávají tolik textových zpráv od jiných firem.
 • Ve většině zemí je marketing textových zpráv regulovaným výklenkem. Firmy mohou zasílat propagační a marketingové texty pouze zákazníkům, kteří se přihlásili k takovéto komunikační kampani.
 • Vytváření poutavých textů pro vaše zákazníky je náročný úkol, pokud to děláte ze smartphonu nebo tabletu.

Jak vám TextMagic pomůže vyřešit tyto výzvy

TextMagic funguje jako záchranný nástroj, když čelíte mnoha výzvám s marketingovými a prodejními operacemi prostřednictvím textových zpráv.

 • Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní pro psaní textu na webu a mobilu, kde můžete hromadně importovat kontakty z obchodních aplikací, sestavit marketingovou zprávu a poslat text tisícům zákazníků jediným kliknutím.
 • Se zakoupenými firemními čísly si můžete vytvořit vlastní názvy značek jako SMS ID, aby si uživatelé vaši značku snadno vybavili.
 • Vaši zákazníci, potenciální zákazníci, zaměstnanci atd. mohou odpovídat na vaše SMS, takže zapojení uživatelů je u TextMagic vyšší než u konvenčních služeb textových zpráv.
 • TextMagic nabízí různé funkce ochrany osobních údajů a zabezpečení. Můžete se jimi pochlubit ve svých bulletinech a marketingových e-mailech, abyste přesvědčili zákazníky, aby se zaregistrovali do SMS marketingu. Můžete tedy posílat zprávy mnoha lidem v souladu s místními marketingovými předpisy a pokyny pro SMS.
  12 aplikací, které vám zaplatí za chůzi

Nejlepší vlastnosti TextMagic

#1. Online SMS služba

Můžete posílat textové zprávy zákazníkům, zaměstnancům, klientům, spolupracovníkům a dalším online z počítače nebo tabletu – není třeba psát textové zprávy na malé klávesnici mobilních zařízení. Můžete tak pracovat rychleji, zejména v obchodních nastaveních.

Kromě toho vám tento nástroj také poskytuje prostředky pro správu online zpráv tím, že nabízí různé nástroje pro správu SMS. Tyto nástroje můžete použít takto:

 • Hromadně exportujte textové zprávy SMS do tabulky aplikace Excel pro analýzu dat, sledování výkonu SMS a archivaci dat.
 • Modul Kontakty umožňuje bez námahy spravovat tisíce kontaktů. Své zákazníky nebo klienty můžete seskupit podle produktu, lokality, kampaně atd. Pak můžete do kampaně přidat tisíce příjemců marketingových SMS jediným kliknutím.
 • Pokud váš SMS marketingový tým potřebuje odjet na prázdniny na dovolenou, může si předem naplánovat a naplánovat marketingové SMS kampaně pomocí TextMagic. Online nástroj uvolní zprávy automaticky v předem nakonfigurované datum.

#2. Texty hromadného marketingu

Jediným kliknutím můžete odesílat hromadné marketingové texty a propagační zprávy potenciálním zákazníkům a zákazníkům. Marketingová SMS služba pokrývá více než 700 sítí ve více než 190 zemích. Ke směrování všech hromadných SMS kampaní používá TextMagic síť Tier 1 k zajištění maximálního výkonu doručování textových zpráv.

Níže naleznete další funkce hromadného zasílání zpráv TextMagic, které vám pomohou při odesílání hromadných textů:

 • Editor SMS zobrazuje textové výzvy analýzou vaší hromadné SMS kampaně.
 • Ke sběru zpětné vazby můžete také použít službu hromadného zasílání zpráv.
 • Editor hromadných zpráv umožňuje přidávat přílohy letáků, brožur, slevových kódů a přímých odkazů.

#3. Obousměrný SMS chat pro firmy

Pokud pošlete SMS zákazníkovi a líbí se mu vaše služby nebo produkty, může vám odpovědět na stejnou SMS. Nejedná se o marketingové SMS ID bez odpovědi. Pokud mezi obchodním zástupcem a zákazníkem dochází k více výměnám SMS, TextMagic ukládá zprávy jako vlákno. Funkci obousměrného zasílání zpráv tedy můžete použít jako historii konverzace se zákazníky a potenciálními zákazníky.

Pomocí rozhraní TextMagic API můžete přenášet textová vlákna z jednoho zástupce na druhého. Systém obousměrného zasílání zpráv se tak stává vynikajícím nástrojem pro cenově dostupné a rychlé zákaznické služby pro vaši firmu.

#4. Integrace SMS pomocí Zapier

TextMagic můžete integrovat s jinými aplikacemi třetích stran nebo obchodními CRM pomocí Zapier. Například příchozí SMS může automatizovat objednávání, vytváření smluv, zasílání nabídek atd. Níže naleznete různé zajímavé integrace, které můžete použít s TextMagic a Zapier k automatizaci vašich textových marketingových kampaní:

 • Nakonfigurujte si aplikace pro schůzky, jako je Google Meet, Calendly nebo Lucid Meetings, pomocí Zapier a TextMagic. Když potenciální zákazník odpoví na potenciální prodejní SMS, online aplikace pro schůzky vytvoří virtuální prodejní hovor mezi klientem a obchodním zástupcem.
 • Integrace TextMagic a Typeform přes Zapier vám umožňuje posílat odměny, propagační slevy a speciální poděkování zájemcům a zákazníkům, kteří reagují na texty založené na formulářích.
  Co je to vlastně G Suite?

#5. Analýza výkonu

Analytická funkce vám pomůže sledovat stav doručení SMS, měsíční objemy odchozích SMS proti prodeji nebo registracím a tak dále. Můžete také vytvářet podrobné zprávy o úspěšnosti kampaní pomocí šablon v modulu analýzy.

Výchozí modul Reporting vyplní následující reporty pro vaši SMS marketingovou kampaň:

 • Odeslané zprávy – celkový počet odchozích textových zpráv z účtu (marketingová kampaň)
 • Přijaté zprávy – toto číslo je pro příchozí zprávy pro kampaň
 • Rychlost doručení – říká vám, kolik mobilních čísel potenciálních zákazníků nebo zákazníků je aktivních
 • Míra odpovědí – tento údaj je důležitým ukazatelem úspěšnosti SMS kampaní
 • Platby – částka v dolarech uvedená v této analýze vám pomůže pochopit, kolik utratíte za SMS marketing. Poté, s přihlédnutím k tržbám, které z takových kampaní dosáhnete, můžete vypočítat návratnost investic (ROI).

#6. Textové zprávy marketingové šablony

Můžete vytvořit mnoho šablon pro různé marketingové kampaně. Poté upravte šablony a odešlete vlastní text svým klientům, potenciálním zákazníkům, návštěvníkům a zákazníkům. Modul Šablony v této online aplikaci pro hromadné zasílání zpráv organizuje všechny šablony do jednoduché tabulky. Šablona odráží podrobnosti, jako jsou následující:

 • Název kampaně pro šablonu hromadného zasílání zpráv
 • Obsah textové zprávy
 • Pokud jste nějaké přidali, zobrazí se také pole hromadné korespondence
 • Datum poslední změny
 • Seznam rychlých akcí, které můžete na šabloně provést

Výběr šablony hromadného zasílání zpráv při vytváření nové marketingové kampaně je také snadný. Hned vedle editoru SMS uvidíte hypertextový odkaz na tabulku šablon. Proto jsou šablony vždy k dispozici, kdykoli je potřebujete.

#7. Bezpečnost dat

Toto je jeden z jedinečných prodejních bodů (USP) pro TextMagic. Tím, že prokážete, že používáte TextMagic pro SMS marketing, můžete zákazníkům říci, že jejich mobilní číslo je u vaší firmy v bezpečí. Níže naleznete některé významné bezpečnostní funkce marketingového nástroje SMS:

 • Všechny aplikace a webové aplikace TextMagic přicházejí s šifrováním dat SSL / HTTPS pro online přenos dat.
 • TextMagic má certifikaci Soc 2 Type II. To potvrzuje, že zásady zabezpečení informací, postupy, operace a postupy webové aplikace splňují nejvyšší bezpečnostní standardy vyžadované zeměmi jako Spojené království, USA, Kanada atd.
 • TextMagic také splňuje požadavky EU na ochranu dat, jinak známé jako General Data Protection Regulation (GDPR).
 • Pravidelné penetrační testování třetích stran pro zabezpečení SMS brány a SMS databáze.

Jak mohou malé a střední podniky a začínající podniky používat TextMagic jako sadu textového marketingu

Nyní, když znáte všechny funkce této vynikající marketingové aplikace pro textové zprávy, možná vás zajímá, jak by vám aplikace pomohla s vašimi marketingovými operacemi. Níže najdete odpovědi:

  Jak povolit a přizpůsobit titulky na Disney+

Kontaktování zákazníků

Můžete komunikovat se zákazníky přímo na jejich telefonech. Živý SMS chat navíc umožňuje během několika minut přeměnit potenciální zákazníky na zákazníky.

Nechte potenciální zákazníky a zákazníky obejít frontu

Pokud se potenciálnímu zákazníkovi nebo zákazníkovi váš propagační text líbí, může odpovědět přímo. Zástupce zákaznického servisu nebo automatická odpověď může potvrdit příchozí zákaznickou zprávu a nasměrovat ji do prodejního týmu k dalšímu sledování.

Zprávy, upozornění a připomenutí v reálném čase

Pokud provozujete podniky poskytující služby, jako jsou dodávky produktů, limuzínová služba, online taxi atd., můžete použít funkci textových zpráv v reálném čase TextMagic. Když se váš taxikář nebo řidič dodávky přesune na konkrétní místo, aplikace automaticky odešle SMS zákazníkovi.

Sbírejte zpětnou vazbu od zákazníků

Sběr nezaujaté zpětné vazby od zákazníků je klíčovým měřítkem, jak zjistit, zda je marketingová kampaň úspěšná či nikoli. Můžete spustit propracované, ale jednoduché SMS ankety a průzkumy, abyste získali zpětnou vazbu ke kampani přímo od zákazníka.

Tyto zprávy SMS se zpětnou vazbou od zákazníků pak integrujte pomocí rozhraní TextMagic API do vašeho podnikového CRM nebo webové aplikace pro analýzu výkonu.

Posílejte zprávy zákazníkům dynamicky

Funkci geofencing aplikace TextMagic můžete použít k zasílání propagačních textů přihlášeným zákazníkům, kteří jsou poblíž vašich obchodních míst.

Přizpůsobení zpráv

Pomocí různých nativních automatizací aplikace TextMagic, jako jsou šablony a hromadné korespondence, můžete během několika minut vytvářet personalizované texty pro tisíce příjemců.

Text Magic Pricing

Nejlepší na marketingové platformě textových zpráv TextMagic je zcela bezplatná marketingová sada. Za webovou aplikaci ani mobilní aplikaci neplatíte. Všechny služby v aplikaci, jako je vytváření textů, analýzy, plánování atd., jsou také zdarma. Platíte pouze za odchozí SMS. Příchozí SMS jsou také zdarma. Níže naleznete cenový plán pro TextMagic zde:

 • Pokud chcete posílat zprávy do USA lokálně nebo z podporovaných mezinárodních destinací, zaplatíte paušální poplatek 0,04 USD za SMS
 • Služba multimediálních zpráv vás bude stát 0,04 USD za MMS
 • Můžete také provádět vyhledávání operátora a vyhledávání e-mailů za 0,04 $ za vyhledávání

Alternativy TextMagic

Níže naleznete několik alternativ, které můžete zvážit:

Jednoduché Textování

SimpleTexting vám přináší obousměrnou konverzaci s obchodním ekosystémem. Prostřednictvím jednoduché webové aplikace můžete chatovat prostřednictvím textu se svými potenciálními potenciálními zákazníky, stávajícími zákazníky, agenty v terénu, dodavateli a zaměstnanci. Zahrnuje také standardní nástroje marketingové pomoci, jako jsou klíčová slova, automatické odpovědi, analýzy atd. A nejen marketing! Můžete jej použít k odesílání připomenutí, nastavení Text-for-Info, správě úkolů v oblasti lidských zdrojů a náboru a tak dále.

EZ SMS

Jste firma zaměřená na zakázku a hledáte snadné řešení pro chatování se zákazníky, potenciálními zákazníky, návštěvníky, agenty a dalšími obchodními partnery? Můžete zkusit EZ Texting. Díky tomu můžete během několika minut nastavit efektivní textovou marketingovou kampaň. Napište zprávu, přidejte zajištění a nastavte čísla zákazníků. Nástroj automaticky převede vstup do formátu SMS.

Zendesk

Nástroj zákaznických služeb Zendesk je dodáván s aplikací pro posílání SMS zpráv pro obchodní konverzace a marketingové účely. Spolu s funkcí chatu v reálném čase zahrnuje Zendesk také API, integrace podnikových aplikací, nativní automatizaci, měření marketingových kampaní, sledování růstu marketingu pomocí SMS a tak dále.

Závěr

TextMagic je kompletní sada textového marketingu, kterou malé a střední podniky a začínající firmy používají ke zvýšení svých prodejních a marketingových kampaní využitím pokročilých technologií textových zpráv. Užijte si bezplatnou zkušební verzi TextMagic a zkontrolujte, zda je tento nástroj správnou volbou pro vaše marketingové úsilí.

Můžete také zkontrolovat tato SMS API.

x