etechblog

Karma Train je klient iPhone Reddit s jedinečným uživatelským rozhraním založeným na kartách

V průběhu let neustálá vylepšování a rozšiřování od specializovaného vývojáře Alien Blue umožnilo, aby se stal jediným nejvýkonnějším klientem Reddit pro iOS. Nicméně, zatímco pokročilí uživatelé milují extra funkce, lidé používající Reddit pro základní konzumaci obsahu považují Alien Blue za příliš nabubřelý. V tom spočívá skvělá příležitost pro vývojáře: vytvořit přiměřeně výkonného, ​​ale stále lehkého klienta Reddit.

Vlak karmy je nejnovější z několika alternativních klientů Reddit pro iOS. Nabízí jedinečné uživatelské rozhraní, které dobře využívá nový designový trend používání „karet“ k oddělení částí obsahu. Každá karta je odkaz/samotextový příspěvek, kterému můžete rychle dát hlas pro nebo proti z hlavního zobrazení, klepnutím na název přejděte na odkaz nebo klepnutím na tlačítko ‚komentáře‘ si přečtěte všechny komentáře.

  Thunderbolt 3 vs. USB-C: Jaký je rozdíl?

Karma Train navíc nabízí užitečná gesta pro určité akce. Přejetím zprava doleva po komentáři zobrazíte rychlé možnosti komentáře, poklepáním na komentář jej minimalizujete a jeho podřízené komentáře a poklepáním na vlastní text rozbalíte nebo minimalizujete jeho obsah. Tyto tahy jsem náhodou objevil při testování aplikace na svém iPhone 4S; doufejme, že vývojář zahrne do budoucích verzí pořádný tutoriál o prvním spuštění.

Kromě toho podporuje všechny základní funkce Redditu, jako je odesílání odkazů/vlastních textů, odesílání nových komentářů, odpovídání na komentáře, hlasování pro/proti, třídění příspěvků podle „Top“, „Hot“ atd., správa odběrů subreddit, vyhledávání, zobrazení nedávné aktivity a další.

V průběhu let jsem vyzkoušel mnoho klientů Reddit pro iOS, ale vždy se vracím k Alien Blue. Zatímco se zabývám uživatelským rozhraním Karma Train založeným na kartách, nedostatek tolika důležitých funkcí, jako je noční režim, ochrana přístupovým kódem, možnosti motivování a sdílení s výchozími službami mimo iOS, mi ztěžuje přechod na něj.

  Jak získat počet znaků z kontextové nabídky po kliknutí pravým tlačítkem ve Firefoxu

V Karma Train a dalších alternativních klientech Reddit pro iOS je velký potenciál. Alien Blue však zůstává daleko, daleko napřed i přes stížnosti na nadupanost funkcí. Stále stojí za to vyzkoušet, protože aplikace je k dispozici v plné podobě zdarma, bez reklam.

Nainstalujte si Karma Train z App Store

Určitě nám dejte vědět, co si myslíte o Karma Train pro iOS. Znáte nějaké alternativní klienty Reddit, které stojí za to vyzkoušet?

x