Kde jsou nástroje pro správu pro Office 365?

Pro většinu lidí je Microsoft Office 365 shlukem aplikací jako Outlook, Word, Excel atd. Ale pokud máte vlastní doménu, můžete také spravovat své uživatele, skupiny, zásady a další. Podívejme se.

Pokryli jsme všechny aplikace, které jsou součástí Office 365, ale jde o mnohem víc než jen o sadu samostatných aplikací pro zvýšení produktivity. Je to také systém správy podniku, který obsahuje nejrůznější nástroje, jako je Azure Active Directory, zprávy o využití a spoustu nástrojů zabezpečení, o kterých většina lidí nic neví. Tyto nástroje jsou k dispozici v Admin Center, které (pro většinu uživatelů) bude k dispozici, pokud máte doménu (např. AcmeRockets.com) a společnost Microsoft poskytuje e-mail pro tuto doménu (např. [email protected]com).

  Jak sledovat Hulu na ploše Linuxu s Electronplayerem

Pro osobní uživatele je to nejběžnějším způsobem, když si koupíte doménu od registrátora/hostitele Do toho tati nebo 1&1 a jako součást balíčku nabízejí e-mail hostovaný v Office 365.

Abyste viděli možnost Správce, budete se muset přihlásit k účtu Office 365, který obsahuje váš hostovaný e-mail. Přihlašovací stránku může být někdy trochu obtížné najít, protože se často nachází na webu hostitele vaší domény, nikoli na hlavním webu společnosti Microsoft. Pokud se pokusíte přihlásit na Office.com, je však obvykle dost chytré na to, abyste věděli, kde je vaše doména registrována, a přesměrovali vás na správnou přihlašovací stránku. Pokud jej však nemůžete najít, kontaktujte hostitele vaší domény a oni vám pomohou.

  Jak přidat funkce usnadnění do Google Chrome

Jakmile se přihlásíte, uvidíte možnost Správce v seznamu aplikací na hlavní stránce Office 365 a také ve spouštěči aplikací dostupném z devíti teček.

Klikněte na aplikaci Správce a dostanete se do Centra pro správu, kde na levé straně vidíte nabídku možností.

Ty obsahují nástroje pro správu vaší domény. Některé oblasti mají své vlastní samostatné konzoly, které najdete rozbalením uzlu „Centra pro správu“.

Každé z těchto center pro správu otevírá novou řadu možností, jako je Centrum zabezpečení a dodržování předpisů.

V závislosti na tom, co vás zajímá, vás může Admin Center zaměstnat na měsíce. Azure Active Directory například obsahuje desítky možností, z nichž mnohé by se samy o sobě naučily a porozuměly jim týdny, a proto je Azure/O365 Administration v mnoha organizacích práce sama o sobě. Protože je Admin Center tak rozsáhlé, nebudeme se do něj v tuto chvíli moc pouštět, ale během nadcházejících týdnů vám ukážeme některé klíčové funkce a to, co s nimi můžete dělat.

  Jak používat digitální fotoaparát jako webovou kameru