Kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4?

Obecně platí, že Discovery Plus vždy přichází na streamovací aplikaci s placeným předplatným. V tomto článku se dozvíte, jak z toho se systémem PlayStation vytěžit maximum. Zde je stručné vysvětlení, jak můžete sledovat Discovery Plus a získat aplikaci Discovery Plus na PS4. Přečtěte si článek až do konce, abyste věděli, že kolekce PS Plus je stále k dispozici. Díky tomu bude váš zážitek s PS4, PS5 a Discovery Plus pohodlnější, abyste si mohli více užívat a méně starostí. Začněme a prozkoumáme více, abychom věděli, kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4.

Kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4?

Můžete se zaregistrovat do Discovery+ a používat jej na zařízeních, jako je Amazon Fire TV, Apple nebo Android TV, iPhone nebo iPad, Windows, Xbox, Android Phone/Tablet, Mac nebo na mnoha dalších zařízeních. Takže, co PS4 a PS5? Pokračovat ve čtení!

  Jak naplánovat schůzku Google Meet

Jak můžete sledovat Discovery Plus?

Vše, co musíte udělat, je přihlásit se k odběru na Web Discovery Plus. Podporují to všechna nejnovější zařízení spolu s vašimi internetovými a digitálními poskytovateli. Discovery+ můžete sledovat na Amazon Fire TV, Apple nebo Android TV, iPhone nebo iPad, Windows, Xbox, Android Phone/Tablet a Mac.

Je aplikace Discovery Plus zdarma?

Ne, Discovery Plus nemá bezplatnou aplikaci ani kanál. Je poskytován zdarma pouze na prvních 14 dní nebo měsíc po zakoupení předplatného. Discovery Plus aktuálně stojí kolem 4,99 $ měsíčně za sledování s reklamami. Můžete také upgradovat na balíček bez reklam a další funkce za 6,99 $ měsíčně.

Je Discovery Plus na Amazon Prime?

Ano, Discovery Plus můžete sledovat na Amazon Prime s doplňkovým předplatným, které vás bude stát přibližně 6,99 $ měsíčně. Zatím je k dispozici pouze verze bez reklam.

  Jak skrýt prvky a nastavení uživatelského rozhraní Firefoxu z možností a správce doplňků

Kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4?

Po Discovery Plus na PS4 je vysoká poptávka, ale zatím není potvrzeno jeho uvedení. Očekávalo se, že vyjde na podzim 2019, ale stále se čeká. To by odpovědělo na vaši otázku, kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4?

Jak můžete získat aplikaci Discovery Plus na PS4?

Až budete vědět, kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4, můžete se zeptat, jak jej získat. Protože víme, že na PS4 neexistuje Discovery Plus, nebudete moci získat aplikaci na PS4, dokud nebude spuštěna na PS4.

Proč Discovery Plus není na PS4?

Discovery Plus není na PS4 k dispozici, protože se jedná o aplikaci pro kabelovou televizi. Podporují jej pouze streamovací aplikace, které vyžadují kabelové předplatné. Takže bez předplatného nemůžete Discovery Plus sledovat.

Je Discovery Plus na PS5?

Ne, Discovery Plus není k dispozici na žádném systému PlayStation. Dodává se pouze s předplatným na kabelové aplikaci nebo jiném streamovacím zařízení.

  11 dobrých výukových programů pro Docker pro začátečníky až mistry

Je kolekce PS Plus stále k dispozici?

Ano, kolekce PS plus stále existuje. Sony nepotvrdilo, že nemá v plánu odstranit kolekci PS Plus z PlayStation.

Jak můžete získat PlayStation Plus?

Chcete-li získat PlayStation Plus, postupujte podle následujících kroků:

1. Na obrazovce Funkce vyberte PlayStation Plus.

2. Vyberte možnost Připojit se k PS Plus.

3. Poté proveďte platbu (4,99 $ měsíčně) za nákup předplatného.

Poznámka: Členství bude automaticky obnoveno na konci období předplatného.

Odstranili bezplatnou zkušební verzi PS Plus?

Ano, odstranila svou 14denní bezplatnou zkušební verzi pro ty, kteří za předplatné nezaplatili. Stalo se tak proto, že lidé využívají jejich služeb a snižují své předplatné. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte více o tom, kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4.

Proč si nemůžete koupit PS Plus na svém PS4?

Může být několik důvodů, proč si nemůžete koupit PS Plus na PS4:

  • Vaše předplatné možná vypršelo.
  • Může se vyskytnout problém s vaším způsobem platby.
  • Zkontrolujte datum vypršení platnosti karty a PIN.
  • Vaše licence možná vypršela. Potvrďte obnovení licence na vašem systému PS4 a poté zkuste nákup znovu.

***

Doufáme, že tento článek byl užitečný pro všechny nadšence PlayStation. Nejčastější otázka, kdy bude Discovery Plus k dispozici na PS4, byla zodpovězena výše. Toto byl pohled do obrovského světa fanoušků PlayStation a Discovery. Dejte nám vědět, pokud máte nějaké pochybnosti nebo návrhy, a komentujte níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.