Kolik je 1 milion mincí na TikTok?

Není pochyb o tom, že TikTok se svou rostoucí popularitou vzal svět útokem. Jejich formát krátkého videa se stal celosvětovým trendem. I když jste slyšeli o tom, jak si tvůrci oblíbeného obsahu vydělávají prostřednictvím TikTok, možná jste ještě neslyšeli o mincích TikTok, které také tvoří hlavní část jejich výdělků. Jakmile na svém účtu TikTok dosáhnou 100 sledujících, mohou začít vydělávat. Tyto mince nejsou běžné a lze je použít k různým účelům. V tomto článku se dozvíte vše o TikTok coinech, zejména kolik je 1 milion coinů na TikTok a dobití TikTok coinů. Dozvíte se také, kolik je 20 000 coinů na TikTok.

Kolik je 1 milion mincí na TikTok?

Kolik je 1 milion coinů na TikTok, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co jsou TikTok Coins?

TikTok coin je měna používaná v aplikaci. Tyto mince se kupují za skutečné peníze a jsou uloženy v peněžence TikTok. Přidání mincí do peněženky je známé jako dobití mincí TikTok. Mince TikTok se používají k odesílání dárků vašemu oblíbenému tvůrci obsahu. Používají se emotikony v živém přenosu a komentáře tvůrce obsahu TikTok. Svůj účet si také můžete dobít mincemi TikTok a zakoupit si propagační akce TikTok. Člověk by si měl vždy pamatovat, že tyto mince nelze vrátit.

  Vidíte, kdo vás nahlásil na TikTok?

Jak vydělat mince TikTok?

Jak jsme již zmínili, tvůrci obsahu vydělávají mince živým vysíláním a komentáři. Dostávají mince ve formě emotikonů, kterým se říká dárky. Každý dárek má jinou hodnotu mince. Níže je uvedena hodnota mince pro každý dárek:

 • Panda: 5 mincí

 • Italské ruce: 5 mincí

 • Love bang: 25 mincí

 • Opalovací krém: 50 bodů

 • Duha: 100 mincí

 • Jsem velmi bohatý: 1000 mincí

 • Koncert: 500 mincí

 • Drama Queen: 5000 mincí

 • Lev: 29 999 mincí

Drama Queen Gift je maximum, co může uživatel sdílet. Je možné oslovit více uživatelů tím, že zvýšíte jejich sledovanost.

Kolik stojí TikTok Coins?

Vzhledem k tomu, že tyto mince jsou nakupovány za skutečné peníze, jejich hodnota se neustále mění se směnným kurzem. Od této chvíle stojí jedna TikTok mince 1,3 centu. Aplikace nabízí sedm balíčků mincí. Najednou si můžete koupit maximálně 16 500 coinů za 300 $. Aplikace také poskytuje bonus za první nákupy coinů.

Kolik je 1000 TikTok Coinů?

Pojďme zjistit, kolik je 1000 TikTok coinů, protože již známe cenu 1 mince. Na základě výpočtu, kde se 1 mince rovná 1,3 centu, 1000 mincí se rovná 1300 centům. Proto se hodnota 1000 TikTok coinů ukazuje na 12,9 $.

Kolik je 20 000 coinů na TikTok?

Protože již víme, kolik je 1000 TikTok coinů, můžeme snadno zjistit, kolik je 20000 coinů na TikTok. Vše, co musíme udělat, je najít hodnotu 20krát vyšší, než je hodnota 1000 TikTok coinů. Na základě výpočtů se konečná hodnota ukazuje na 268,98 $.

Kolik je 1 milion mincí na TikTok?

Výpočet, kolik je 1 milion coinů na TikTok, není vůbec řešení, protože již víme, kolik je 20 000 coinů na TikTok. Když 20 000 mincí TikTok stojí 260 USD, kalkulace pro 1 milion mincí TikTok vyjde přibližně na 13 000 USD.

Jaký je rozdíl mezi mincemi, dárky a diamanty?

Primární rozdíl mezi mincemi TikTok, dárky a diamanty je ten, že lze kreslit pouze diamanty. Každý diamant stojí 0,05 $. Proto musíte své mince převést na diamanty, abyste je proměnili.

Jak převést TikTok Coiny na skutečné peníze?

Mince TikTok lze snadno převést na skutečné peníze. Musíte propojit svůj účet PayPal s účtem TikTok. Po propojení účtu zkontrolujte stránku zůstatku mincí a zjistěte stávající počet mincí, můžete je převést na diamanty, které lze vyplatit na váš PayPal účet. Mince můžete vyplatit kdykoli v závislosti na vaší volbě. Můžete nechat mince nashromáždit po určitou dobu a poté je proplatit nebo převést zůstatek okamžitě na svůj účet PayPal. Takto můžete vybrat minimálně 100 $ a maximálně 1 000 $ za den.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci TikTok Android nebo iOS mobilní zařízení.

2. Klepněte na Profil kartu ze spodní lišty.

3. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu.

4. Poté klepněte na Nastavení a soukromí.

5. Poté klepněte na Zůstatek > ŽIVÉ dárky > Vybrat.

6. Přihlaste se ke svému účtu PayPal se správnými přihlašovacími údaji a vyberte peníze.

Poznámka: Problémy s výběrem hotovosti mohou nastat ve dvou případech. Za prvé, když se vaše údaje o účtu TikTok neshodují s účtem PayPal. Za druhé, když porušíte kteroukoli z pokynů komunity vydaných TikTok. Ujistěte se, že jste uvedli správné údaje a dodržujte pokyny společnosti TikTok. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, kolik je 1 milion coinů na TikTok.

Lze TikTok coiny prodat?

Ne, mince TikTok nelze prodat ani je nelze vrátit.

Jaký je rozdíl mezi TikTok mincemi a diamanty?

Mince TikTok nelze vyplatit, zatímco diamanty lze vyplatit. Diamant se rovná dvěma mincím TikTok. Tam je tvůrce povinen převést mince na diamanty, aby je vydělal na skutečné peníze. Abyste je mohli proplatit, musíte mít minimálně diamanty v hodnotě 100 $.

Kdo může dostávat dárky na TikTok?

Chcete-li začít přijímat dárky na TikTok, musíte dodržovat některá kritéria. Tato kritéria jsou uvedena níže:

 • Dále se musíte připojit ke službě Creator.
 • Váš obsah měl být zveřejněn za posledních 30 dní.
 • Vaše sledování TikTok by mělo mít minimálně 1000 sledujících.
 • Váš účet by měl být alespoň jeden měsíc starý.
 • Neměli jste porušit žádné pokyny komunity TikTok.

***

Výše uvedené byly podrobnosti o dobíjení mincí TikTok a hodnotě mincí TikTok. Doufáme, že vám tento průvodce pomohl pochopit, kolik je 1 milion mincí na TikTok. Sdílejte prosím své dotazy nebo návrhy v sekci komentářů níže.

x