Kompletní sada nástrojů pro odstraňování problémů se systémy Android a iOS

Zamrzl váš smartphone na zamykací obrazovce? Smazali jste omylem data a chcete je získat zpět? Nebo chcete přenést data telefonu do nového zakoupeného? Ve všech těchto a mnoha dalších případech můžete použít Wondershare Dr.Fone.

Chytré telefony a tablety Android a iOS vykazují hrubé chyby a chyby, když zestárnou o několik měsíců nebo let. Někdy zařízení nereagují na dotyk nebo zůstávají v bootloopu. Abyste všechny takové situace zvládli sami, musíte hledat inteligentní, spolehlivý a cenově dostupný mobilní opravárenský nástroj.

Když je trh zaplaven takovými nástroji, vlastně nevíte, který si chcete koupit. Pokud jste v takové situaci, přečtěte si tento článek. Zde profiluji řešení pro opravu mobilních zařízení Wondershare Dr.Fone, abych zjistil, zda této aplikaci můžete skutečně důvěřovat.

Pravidelné problémy se zařízeními iOS a Android

Já, vy a mnoho dalších uživatelů chytrých telefonů a tabletů se pravidelně potýkáme s následujícími problémy:

 • Zařízení se zaseklo při bootloopu
 • iPhone se neodemkne heslem, o kterém víte, že je správné
 • Koupili jste si ojetý smartphone nebo tablet a potřebujete zařízení přizpůsobit
 • Náhodně smazaná data a chcete je obnovit
 • Zařízení iOS nebo Android se nezapne
 • Potřeba smazat data ze zařízení bezpečně z důvodu ochrany soukromí a bezpečnosti
 • Spravujte a resetujte hesla Apple ID, obrazovky uzamčení iPhone, obrazovky uzamčení Androidu, sítě Wi-Fi, obrazovky spánku, rodičovského zámku atd.
 • Je potřeba udělat kompletní zálohu telefonu
 • Opravte problémy na úrovni systému Android a iOS, jako je černá obrazovka smrti

Jak vám Wondershare Dr.Fone pomáhá

Není pochyb o tom, že online najdete stovky dalších nástrojů, které tvrdí, že řeší většinu výše uvedených problémů. Ale všechny tyto nástroje jsou různé aplikace. Chcete-li tedy opravit zamykací obrazovku, odemykání heslem a systémové problémy, nakonec si koupíte tři různé software.

To je ztráta času a peněz. Co když řeknu, že můžete jednoduše získat nástroj vše v jednom, který zajistí, že budete moci vyřešit většinu problémů se smartphony a tablety? Slyšeli jste správně! Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit je jedním z nejlepších kompletních mobilních řešení pro opravy na úrovni softwaru iOS, Android, Samsung a mnoha dalších mobilních zařízení.

Dr.Fone – Full Toolkit vám pomáhá tím, že nabízí opravu plug-and-play pro výše uvedené a mnoho dalších problémů se softwarem mobilních telefonů. Vše, co potřebujete, je připojit mobilní zařízení k Windows PC nebo Mac, kde je software nainstalován, a kliknutím na několik tlačítek opravit mobilní zařízení.

  Zobrazte a spravujte oznámení iOS 7 hned vedle ikon aplikací pomocí Badger 7

Co je Wondershare Dr.Fone?

Wondershare Dr.Fone je kompilace různých nástrojů pro opravu mobilních zařízení v jedné snadno ovladatelné aplikaci pro Windows a macOS. Od problémů se zamykací obrazovkou kvůli rozbitým dotykovým obrazovkám až po zálohování telefonu, vše je pod jednou střechou. Pokud tedy potřebujete opravit problémy na úrovni softwaru vašich zařízení iOS a Android, můžete s jistotou používat Dr.Fone.

Je to kompletní nástroj pro správu mobilních telefonů, který musí mít každý zaneprázdněný a rychle se pohybující profesionál a jednotlivec. Umožňuje vám opravit problémy se smartphonem a tabletem pomocí vlastního počítače PC nebo Mac. K efektivnímu používání nástroje také nemusíte pocházet z elektroniky, IT hardwaru nebo IT softwaru.

Uživatelské rozhraní aplikace podrobně vysvětluje každé tlačítko, nabídku, nastavení a funkce. Takže víte všechno, co děláte. Například tlačítko Data Recovery na domovské obrazovce aplikace dělá přesně to, co říká, obnovuje data ze zařízení Android a iOS.

Nástroj pro správu mobilního softwaru je k dispozici pro jednotlivé uživatele i firemní uživatele. Při hledání nákladově efektivního řešení opravy mobilního softwaru pro vaši agenturu se můžete také podívat na tuto aplikaci. Dodává se s neomezenou správou mobilních zařízení a také s tolika uživatelskými účty, kolik chcete.

Wondershare Dr.Fone: Nejlepší vlastnosti

Níže naleznete nejužitečnější a nejšikovnější funkce tohoto komplexního řešení pro správu mobilních zařízení:

#1. Správce telefonu

Dr.Fone Phone Manager je jako kompletní přístrojová deska pro váš smartphone nebo tablet.

Připojíte zařízení a řídicí panel zobrazí stovky údajů o stavu telefonu a další funkce správy, jak je uvedeno zde:

 • Záloha
 • Spolupracujte s telefonem
 • Exportujte všechna data
 • Správce iCloud
 • Guma dat
 • A mnoho dalších

#2. Přenosy dat WhatsApp

Pokud přecházíte z Androidu na iOS a chcete přenést všechny chaty a obsah WhatsApp do nového zařízení, můžete použít funkci WhatsApp Data Transfers. Nástroj také nabízí selektivní přenos textů WhatsApp mezi zařízeními.

Kromě toho, pokud používáte více mobilních zařízení pro obchodní potřeby a chcete synchronizovat všechny zprávy obchodního účtu WhatsApp v jednom zařízení, Dr.Fone to dělá efektivně.

#3. Telefonní datové přenosy

Tato funkce Phone Transfers vám pomáhá přenášet data z jednoho smartphonu nebo tabletu do druhého. Můžete také přenést celá data mobilního zařízení z Androidu do iOS a naopak.

Vývojář neustále aktualizuje aplikaci, aby software mohl podporovat nejnovější mobilní operační systémy, jako je iOS 16 a Android 13. Pokud přenášíte data z mobilního telefonu do podobných operačních systémů, můžete také přenášet aplikace v jejich současném stavu.

#4. Obnova dat

Náhodná ztráta dat je základním problémem každého majitele mobilního telefonu. Ale nástroj Dr.Fone Data Recovery to zvládá efektivně. Ať už používáte iOS, Android, Samsung atd., dokáže snadno obnovit ztracená data rychleji než jiný software stejných specifikací a hodnoty.

  Jak povolit režim Nerušit před spaním na iOS 12

#5. Odemkněte zamčené obrazovky

Pokud jste zapomněli své Apple ID nebo heslo k účtu Google a nemůžete se dostat do svého mobilního zařízení, musíte vyzkoušet funkce Screen Unlock pro Android a iOS. Nástroj je účinný na různé druhy zámků zařízení, ale nejoblíbenější jsou následující:

 • Záložní heslo iTunes
 • Odemkněte Touch ID, Face ID, Apple ID a heslo pro čas u obrazovky
 • Obejití zámku aktivace iCloud bez útěku iOS
 • Obejít uzamčení organizace na firemních zařízeních prostřednictvím Apple MDM a Android Enterprise Management
 • Odemkněte zařízení Android pomocí zámku PIN, otisku prstu, hesla a vzoru
 • Obejít zámky aktivace zařízení, jako je Samsung FRP nebo Google FRP, bez jakéhokoli účtu a hesla

#6. Opravy na úrovni systému

Chyby a chyby na úrovni systému iOS a Android jsou nejhorší noční můrou pro všechny uživatele chytrých telefonů a tabletů. Černá obrazovka, různé chybové kódy, bootlooping atd. jsou známé jako chyby operačního systému.

Nástroj Dr.Fone System Repair je vybaven dostatečnými zdroji pro řešení takových problémů. Pokud máte tento software na svém počítači, nemusíte již ztrácet čas navštěvováním místních servisních středisek kvůli následujícím problémům na úrovni systému:

 • Problémy se systémem iPhone/iPod Touch/iPad
 • Upgrade nebo downgrade na nejbližší operační systém pro iPhone a iPad
 • Opravte chybu loga Apple, chybu 1110, spouštěcí smyčku atd.
 • Vyřešte více než 200 chyb iTunes
 • Problémy se systémem Android, jako je nefunkčnost Google Play, neustále padání aplikací, zasekávání při bootloopu atd.

#7. Vymazat data navždy

Jste profesionál nebo máte velký zájem o soukromí? Poté můžete využít funkci Erase Data Permanently k odstranění citlivých dat, jako jsou chaty, texty, média, odkazy, velké soubory, data aplikací atd. Funkce funguje na iOS i Androidu.

#8. Správce hesel

Modul Dr.Fone Password Manager vám pomůže spravovat všechna hesla, PINy atd. pro zařízení a také aplikace, webové stránky, soubory, adresáře atd. Některé hlavní funkce jsou:

 • Najděte a obnovte účet Apple ID
 • Uložte všechna hesla k e-mailovým účtům v jednom zabezpečeném trezoru
 • Obnovte přihlašovací hesla webových stránek a aplikací
 • Obnovte uložená hesla Wi-Fi
 • Vyhledejte v zařízení heslo Čas u obrazovky

#9. Záloha telefonu

Zálohování dat zařízení a obnova obsahu z takových záloh není nikdy komplikovaná, pokud používáte funkci zálohování telefonu Dr.Fone. Tato funkce funguje na různých mobilních operačních systémech, jako je iOS, Android, Samsung atd. Funkce zálohování zahrnuje následující hlavní funkce:

 • Bezdrátové a kabelové zálohování
 • Upravte stávající zálohu, abyste ušetřili místo
 • Selektivně obnovujte položky ze zálohy zařízení
 • Náhled obsahu zálohy
 • Přímo obnovte zálohu iTunes a iCloud na smartphony nebo tablety Android

Proč potřebujete vyzkoušet Wondershare Dr.Fone?

Zde je důvod, proč je Wondershare Dr.Fone o krok napřed před jiným softwarem pro opravy Android a iOS:

  10 zábavných arkádových her, které můžete hrát na svém telefonu Android v roce 2023

Snadné a efektivní

Nástroj je směšně snadno ovladatelný. Pokud jste nikdy neřešili žádné mobilní řešení opravy, stále můžete začít s opravou problémů s černou obrazovkou, uzamčením, obnovou dat atd. přečtením uživatelské příručky Dr.Fone. Na rozdíl od jiných nástrojů nenajdete žádnou nesoulad kroků popsaných v uživatelské příručce a skutečného softwaru.

Kompletní sada nástrojů

Wondershare Dr.Phone je nabitý všemi programy a algoritmy pro opravu mobilních telefonů, které potřebujete. Nástroj také zobrazuje všechny důležité a užitečné funkce opravy na domovské obrazovce. Například odemknutí obrazovky, obnova dat, přenos WhatsApp, přenos telefonu atd. jsou přímo před vámi, když otevřete aplikaci. Poté můžete vybrat Moje zařízení a prozkoumat další nástroje pro připojené zařízení.

Bezpečnost dat

Řešení problémů s mobilními telefony s webovými aplikacemi je velké riziko. Aplikace může přenášet data do svého datového centra za účelem zpracování. Nikdy nevíte, zda aplikace s takovými osobními údaji nakládá eticky.

S Dr.Fone, protože se jedná o samostatnou aplikaci pro PC nebo Mac, nepřenášíte žádná osobní data mobilního telefonu do cloudových aplikací nebo úložiště. Veškerá komunikace mezi vaším mobilním zařízením a softwarem je také elektronicky šifrována. Této aplikaci tedy můžete zcela důvěřovat z hlediska soukromí a zabezpečení.

Wondershare Dr.Fone: Ceny

Toto mimořádně úspěšné řešení mobilní opravy je dostupné v různých cenových relacích, takže platíte přesně za službu, kterou využíváte. Přepněte na verzi macOS na cenovém portálu a odhalte informace o cenách nástroje pro macOS.

Jednotlivci

Můžete začít se základním plánem, který stojí 39,95 $. Poté jej doplňte dalšími službami, jako je Dr.Fone – Záchrana dat (39,95 $), Dr.Fone – Odemknutí obrazovky (39,95 $), Dr.Fone – Oprava systému (19,95 $), Dr.Fone – Přenos telefonu (29,95 $) a více. Všechny tyto nákupy zahrnují licenci na 1 rok.

Pokud máte pocit, že byste mohli potřebovat všechny jeho funkce, můžete s jistotou získat Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit za 99,95 $ na rok.

Tým a podnikání

Předpokládejme, že provozujete mobilní opravnu nebo potřebujete nástroj pro komerční účely; můžete získat licenci pro 6 až 10 mobilních zařízení za 195,93 $. Licence je platná jeden rok pro jednoho uživatele. Za extra poplatky můžete zvýšit počet spravovaných mobilních zařízení a uživatelů.

Vzdělání

Provozujete mobilní opravářskou akademii a chcete získat nástroj pro své studenty? Jste student a chcete využít studentskou slevu?

Pro studenty, pedagogy a instituce začíná Dr.Fone – kompletní sada nástrojů pro 1PC, která dokáže spravovat 1–5 zařízení, od 69,95 USD.

Závěr

Takže teď znáte Wondershare Dr.Fone zevnitř ven. Můžete se snadno rozhodnout, zda se jedná o kompletní řešení opravy mobilních telefonů, které jste hledali. Stáhněte si nástroj zdarma a vyzkoušejte jej.

Vyzkoušejte, zda vám nástroj může pomoci se stávajícími problémy vašeho smartphonu a tabletu. Kupte si ji, pokud se vám líbí její služby a chcete si ponechat Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit na vašem Macu nebo PC pro budoucí nouzové situace s vašimi mobilními zařízeními.

Dále si také můžete přečíst recenzi Dr.Fone’s Toolkit.

x