Mohu sledovat Netflix Japan v Americe?

Zamyslete se nad tím, jaká média byla před věkem streamovacích služeb, jako je Netflix. Chcete-li sledovat svůj oblíbený film nebo televizní pořad, měli jste dvě možnosti: ukázat se, když se hrál živě, nebo se vydat do místní půjčovny filmů a držet palce, aby nikdo jiný neměl stejný nápad. Zrození Netflixu způsobilo revoluci v tomto odvětví a umožnilo vám vychutnat si obrovské množství pořadů a filmů z celého světa – to vše z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Nejenže to otevřelo zcela novou řadu možností, ale také to mnoha fanouškům představilo rozsah kina a produkce dostupné po celém světě, přičemž možnost Netflix pro každou zemi nabízí různé programy a výběry.

Netflix Japan se ukázal jako zvláštní hit s řadou exkluzivit, které jsou pro většinu amerických diváků obvykle zakázány. Ale jak to funguje? Pokud vás zajímá, „Mohu sledovat Netflix Japan v Americe?“ pak pro vás máme dobrou zprávu! Netflix Japan může být na dosah, pokud žijete v Americe – vše, co potřebujete, je důvěryhodná VPN a jste připraveni na život. Ještě lepší je, že tyto tipy vám umožní přístup do celé řady zemí a obsahu, neomezeného pouze na Japonsko. Svět prohlížení obsahu: už jsme tady!

Jak získám přístup k Netflix Japan z Ameriky?

Chcete-li začít s vaším novým oblíbeným japonským pořadem, stačí dodržet několik jednoduchých kroků. Budete se muset ujistit, že jste si založili účet Netflix (hádáme, že pokud jste našli tento článek, už jste na to přišli…). Dále vyberte vhodnou VPN – více o tom později – a použijte ji k připojení k serveru v zemi dle vašeho výběru (pro účely tohoto článku Japonsko). Nakonec přejděte na stránku Netflix a budete automaticky přesměrováni do země, pro kterou jste se rozhodli. Přihlaste se, naskočte zpět a užijte si řadu dostupných možností!

  Odebrat duplikáty z možnosti „Otevřít pomocí“ v kontextové nabídce po kliknutí pravým tlačítkem [OS X]

Jak si mohu vybrat VPN?

Internet je zaplaven obrovským počtem VPN, které všechny tvrdí, že jsou nejlepší – ale jak určíte, která je skutečně nejlepší? Je třeba vzít v úvahu několik důležitých aspektů, včetně:

Vhodnost

Musíte zajistit, že jakákoli VPN, pro kterou se rozhodnete, odblokuje služby v Japonsku a že ji lze použít k odemknutí Netflixu; některé produkty mají omezený počet zemí, ke kterým vám umožní přístup, nebo produktů, které lze získat. Udělejte si domácí úkol, než se k něčemu zavážete, jinak můžete být zklamáni.

Rychlost připojení

Streamování a prohlížení obsahu přes VPN může způsobit zpomalení vaší služby, což vede k nepříjemnému ukládání do vyrovnávací paměti nebo zpoždění během vaší show. Abyste tomu zabránili, je dobré zvolit VPN s vysokou rychlostí připojení – čím vyšší, tím lepší. To pomůže minimalizovat šance na přerušení a umožní vám bez problémů relaxovat.

  Jak přizpůsobit stránku Nová karta Microsoft Edge

Bezpečnostní

Zabezpečení je dalším důležitým aspektem, protože se objevilo několik zpráv o méně než renomovaných službách VPN, které vytvořily protokoly chování svých zákazníků, preferencí zobrazení a v některých případech dokonce i osobní údaje, jako jsou jména, IP adresa a platební údaje. V nesprávných rukou mohou být tyto informace neuvěřitelně nebezpečné, proto si vždy věnujte čas a ujistěte se, že připojení je bezpečné a uzamčené a že poskytovatel neuchovává žádné protokoly.

Neomezená šířka pásma a data

Při výběru VPN budete muset vzít v úvahu také šířku pásma a nabízená data – je dobré zvolit neomezenou možnost, kde je to možné, abyste se vyhnuli blokování a omezení při streamování a užívání si obsahu.

  Jaké jsou vaše nejlepší možnosti?

Zákaznická podpora

Snad jedním z nejdůležitějších aspektů je přístup k rychlé a spolehlivé zákaznické podpoře. Podívejte se na možnosti – je pomoc jasně označena a dostupná? Budete mít možnost mluvit s poradcem, nebo se budete muset spolehnout na komunikaci přes email? Vědomí, že máte po ruce pomoc, je uklidňující a ponechává vám volnost, abyste si mohli jednoduše odskočit, odpočinout si a užít si Netflix Japan.