Musíte zrušit síť WWE?

WWE je zkratka pro World Wrestling Entertainment, což je americká mediální a zábavní společnost oblíbená pro televizní vysílání neškodných wrestlingových zápasů. Tyto zápasy jsou populární po celém světě a lidé je rádi sledují. Tyto zápasy můžete sledovat na své televizi, když se přihlásíte k odběru kanálu sítě WWE. Pokud nemáte televizi nebo ji chcete sledovat na svém smartphonu nebo PC, můžete se přihlásit k odběru WWE Network online, kde můžete sledovat obsah dle vlastního výběru. Pro lidi žijící ve Spojených státech se musíte přihlásit k odběru streamovací služby Peacock, protože WWE uzavřela a přesunula své služby do Peacock. Pokud máte pochybnosti o předplatném WWE, tento článek vám s tím pomůže. Pomůže vám zjistit, zda musíte zrušit síť WWE nebo ne a jak můžete získat bezplatnou verzi sítě WWE. Pomůže vám také pochopit, zda se WWE Network automaticky zruší a zda je WWE Network zdarma na Peacock nebo ne.

Musíte zrušit síť WWE?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda musíte WWE Network v USA a dalších zemích podrobně zrušit. Ale předtím se v následující sekci dozvíme, kolik stojí předplatné WWE.

Kolik stojí předplatné WWE?

Pro Spojené státy se WWE přesunula na streamovací služby Peacock. Musíte si tam tedy zakoupit předplatné WWE, které vás bude stát 9,99 $ měsíčně za streamování bez reklam. A můžete také sledovat živé zápasy, za které musíte zaplatit 4,99 $ za zhlédnutí. Další již streamované zápasy ale můžete sledovat za cenu předplatného.

  Používejte správné e-mailové marketingové strategie s Pipedrive a získejte nepřekonatelné výsledky

Jak můžete získat bezplatnou verzi sítě WWE?

Některý obsah můžete sledovat zdarma na webových stránkách WWE, zatímco pro sledování jiného obsahu zdarma se musíte zaregistrovat. Chcete-li se zaregistrovat v síti WWE, postupujte podle následujících kroků:

1. Navštivte Síť WWE webové stránky ve vašem prohlížeči.

2. Klikněte na Přihlásit se nyní.

3. Zadejte svůj e-mail a nové heslo a klikněte na VYTVOŘIT ÚČET.

4. Zadejte své jméno a příjmení a klikněte na DALŠÍ.

5. Zadejte svou adresu a zemi a klikněte na DALŠÍ.

6. Klikněte na možnost Kreditní/debetní karta a zadejte údaje o své kartě.

7. Klikněte na POTVRDIT a můžete volně sledovat obsah.

To je to, co můžete udělat, abyste získali bezplatnou verzi WWE Network. Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda musíte zrušit síť WWE.

Stále potřebujete WWE síť?

Ne, v USA síť WWE nefunguje jako samostatná síť. Místo toho se zcela přestěhovali do Streamovací služba Peacock. Nemusíte se přihlásit k odběru sítě WWE. Stačí si pořídit předplatné Peacock a spolu s dalším obsahem si můžete vychutnat sledování obsahu sítě WWE na zařízení dle vašeho výběru. Musíte si však zakoupit předplatné, které se může pohybovat od 4,99 do 9,99 USD.

Proč se síť WWE vypíná?

Jediným důvodem, proč se síť WWE vypne, je to, že pro síť WWE je stále těžší udržet provoz sítě, protože jsou také nezávislou společností. Rozhodli se tedy uzavřít partnerství s Peacockem, aby mohli pokračovat ve streamování jejich obsahu a pomohli jim udržovat jejich služby, aby neztratili své předplatitele.

Zruší se síť WWE automaticky?

Ne, síť WWE se nezruší automaticky. Dne 4. dubna 2021 se síť WWE zcela přesunula do Peacock. Vaše předplatné WWE Network nebude zrušeno. Místo toho nebudete moci sledovat síť WWE jinde než na Peacock, pokud žijete ve Spojených státech.

  Skenujte a převádějte obrázky na text v telefonu a exportujte do MS Word

Musíte zrušit síť WWE?

Všechny programy WWE byly přesunuty do streamovací služby Peacock v USA. Takže pro tyto uživatele v USA nebude jejich aktuální předplatné sítě WWE fungovat, aby mohli sledovat události a pořady WWE na Peacock. Jinak si uživatelé mimo USA mohou užívat sledování sítě WWE na svých zařízeních. A pokud chtějí, mohou své předplatné WWE Network kdykoli zrušit.

Co se stane, když zrušíte síť WWE?

Pokud zrušíte předplatné sítě WWE, nebudete moci sledovat své oblíbené zápasy a události WWE. Pokud žijete v USA, zrušení předplatného WWE Network je dobrá volba, protože i když máte síťové předplatné, nebudete jej moci sledovat. Koneckonců, byl přesunut do Peacock. Uživatelé mimo USA nebudou moci obsah sledovat, pokud zruší své předplatné sítě WWE.

Proč síť WWE přešla na Peacock?

WWE Network byla nezávislá síť, jejíž původní rámec byl navržen společností BAMTech, což bylo shledáno jako super efektivní. Díky tomu začal rapidně narůstat počet předplatitelů sledujících síť WWE. Ale kvůli nedostatku zaměstnanců a podpory bylo pro síť WWE stále těžší udržet své operace. Rozhodli se tedy spolupracovat s Peacockem, který projevil zájem. A podepsali se s Peacockem a 18. března 2021 byla síť WWE přesunuta do Peacock.

Kdy se síť WWE přesunula na Peacock?

18. března 2021 se síť WWE začala přesouvat do Peacock. Zpočátku bylo na Peacock k dispozici pouze několik zápasů a událostí WWE. Ale jak čas plyne, budete moci sledovat více živého obsahu na Peacock.

Má Peacock veškerou síť WWE?

Ne, Peacock aktuálně nemá veškerý obsah sítě WWE. Brzy si je ale budete moci prohlédnout na Peacockovi. Peacock Premium nabízí nějaký živý placený obsah WWE a také již streamované zápasy a události ve vašem vlastním čase. Přečtěte si tento článek od začátku, abyste zjistili, zda musíte zrušit síť WWE.

  6 Nejlepší nástroje pro úpravy, analýzu a vytváření metatagů

Je síť WWE na Peacock zdarma?

Ne, síť WWE není na Peacock zdarma. Chcete-li nadále sledovat své oblíbené události a zápasy v síti WWE, musíte si zakoupit prémiový plán Peacock. Peacock sice nabízí nějaký bezplatný obsah ke sledování, ale síť WWE v tom není zahrnuta. Můžete zaplatit poplatek 4,99 $ za sledování každé živé události WWE pay-per-view, nebo můžete zaplatit měsíčně 9,99 $ za živé WWE bez reklam přes prémii Peacock a již streamované epizody a události po celý měsíc.

Můžete sledovat Monday Night Raw živě na Peacock?

Ne, v současné době nemůžete sledovat pondělní večer raw živě na Peacock. Ale budete to moci sledovat v budoucnu. Můžete sledovat dříve odvysílané epizody Monday Night Raw na Peacock Premium a také další epizody WWE. Můžete si zakoupit živý balíček WWE za 4,99 $, kde můžete sledovat každou živou událost WWE pay-per-view, kromě Raw.

***

Doufáme, že jste pochopili, zda musíte zrušit síť WWE. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x