Můžete požádat o DoorDash po deaktivaci?

Pomocí služby DoorDash, donášky jídel na vyžádání, můžete nakupovat jídlo a nápoje z restaurací ve vašem okolí. DoorDash pomáhá nezávislým pracovníkům vydělávat peníze tím, že poskytuje flexibilní pracovní dobu a rychlé platby. Jako řidič DoorDash můžete získat deaktivaci svého účtu kvůli smluvním a jiným porušením. V těchto případech se možná budete chtít dozvědět, jak funguje reaktivace účtu DoorDash. Pokud chcete vědět, jak můžete požádat o DoorDash po deaktivaci, tady je vaše zastávka. Přinášíme užitečného průvodce, který objasní vaše pochybnosti o tom a několik dalších souvisejících otázek.

Můžete požádat o DoorDash po deaktivaci?

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, zda můžete požádat o DoorDash po deaktivaci nebo ne podrobně.

  Jak omezit, kdo může odpovídat na vaše tweety

Jak dlouho trvá odvolání DoorDash?

Zpracování odvolání DoorDash může od odeslání trvat nejméně 2 týdny. Po odeslání odvolání budete muset počkat několik dní, než se vám od DoorDash ozve.

Můžete si vytvořit další účet DoorDash?

Ano, můžete vytvořit více účtů DoorDash pomocí jiné e-mailové adresy pro každý účet.

Jak vytvořit nový účet DoorDash po propuštění?

Chcete-li vytvořit nový účet DoorDash po propuštění nebo kvůli deaktivaci vašeho účtu, musíte použít jinou e-mailovou adresu, PSČ a domácí adresu. K vytvoření nového účtu nemůžete použít stejné údaje jako váš předchozí účet.

Můžete si vytvořit nový účet DoorDash?

Ano, můžete si snadno vytvořit nový účet DoorDash pomocí jiné e-mailové adresy pro každý účet, když se přihlásíte na web DoorDash.

Můžete vytvořit více účtů DoorDash?

Ano, na DoorDash můžete vytvořit více účtů pomocí jiné e-mailové adresy pro každý účet.

Můžete si vytvořit nový účet, pokud budete deaktivováni na DoorDash?

Ano, je možné použít nebo vytvořit nový účet na DoorDash poté, co bude váš předchozí účet deaktivován nebo smazán. Pro nový účet DoorDash, který chcete vytvořit, potřebujete novou e-mailovou adresu.

Jak odstraním své informace z DoorDash?

Můžete smazat svůj účet DoorDash a odstranit související informace o účtu. Svůj účet DoorDash můžete snadno smazat podle následujících kroků:

  Jak používat a instalovat FlatPak na Linuxu

1. Přihlaste se ke svému účtu na DoorDash pomocí svého e-mailu a hesla.

2. Klikněte na ikonu hamburgeru.

3. V následující nabídce klikněte na Účet.

4. Klikněte na Spravovat účet.

5. Klikněte na Smazat účet.

Poznámka: Před smazáním účtu můžete také požádat o archivaci. Tímto způsobem budete mít údaje o svém starém účtu a můžete požádat o nový účet Doordash, pokud máte podezření, že ten stávající bude deaktivován.

6. Zadejte 6místný ověřovací kód zaslaný na vaše mobilní číslo a klikněte na Odeslat.

7. Poté klikněte na možnost Pokračovat.

8. Nakonec kliknutím na Smazat účet potvrďte proces odstranění.

Kolik porušení DoorDash můžete dostat?

Podle pravidel DoorDash máte povoleno až šest porušení smlouvy na každých 100 objednávek. Pokud překročíte tento limit, deaktivují váš účet.

Můžete být znovu aktivováni na DoorDash?

Ano, reaktivace účtu DoorDash je možná. Můžete požádat o DoorDash po deaktivaci? Vyžaduje, abyste se proti svému případu odvolali na stránce podpory DoorDash.

Jak změním jméno řidiče DoorDash?

Poté, co pochopíte, jak můžete požádat o DoorDash po deaktivaci, pojďme se podívat, jak upravit své jméno na DoorDash. Chcete-li změnit své jméno DoorDash, postupujte takto:

  Jak vyhledávat v historii Chrome podle data

1. Přihlaste se ke svému účtu na DoorDash.

2. Klikněte na ikona hamburger.

3. Dále z rozbalovací nabídky vyberte Účet.

4. Na stránce Profil změňte své jméno a příjmení a klikněte na Uložit.

Je deaktivace DoorDash trvalá?

Ne. Pokud úspěšně nepodáte odvolání, všechny deaktivace účtu DoorDash jsou trvalé. I když se nemůžete odvolat pro všechny deaktivace, e-mail vám dá vědět, zda můžete. Poté obdržíte pokyny, jak zahájit postup.

Jak dlouho můžete být deaktivováni na DoorDash?

Váš DoorDash zůstane deaktivován, pokud se neodvoláte na tým podpory DoorDash Contact Support.

Jak mohu aktivovat svůj účet DoorDash po deaktivaci?

DoorDash vám poskytuje formulář odvolání, jehož prostřednictvím můžete uvést své důvody, proč by měl být váš účet znovu aktivován. Jakmile vyplníte formulář, specializovaný tým DoorDash zkontroluje vaše odvolání a podnikne další kroky.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste se mohli dozvědět o tom, jak můžete požádat o DoorDash po deaktivaci. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy k tomuto článku nebo návrhy na jakékoli jiné téma, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x