Můžete vytvořit Instagram bez Facebooku?

Instagram je platforma sociálních médií vytvořená ve Spojených státech v roce 2010 Kevinem Systromem a Mikem Kriegerem. Instagram nakonec koupila společnost Facebook Inc., která je nyní známá jako Meta Platforms. Někteří lidé nechtějí propojovat své účty na Facebooku s účty na Instagramu, protože nechtějí, aby jejich aktivita na Instagramu byla sdílena na jejich účtech na Facebooku, nebo protože mají pocit, že by to narušilo jejich soukromí. Protože při používání Facebooku k vytvoření účtu Instagram nedostanete heslo, může to být problematické. Chcete-li používat Instagram bez připojení k Facebooku, musíte si pro přihlášení změnit heslo. Pokud tedy hledáte tipy, zda si můžete vytvořit Instagram bez Facebooku, jste na správném místě. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, jak zobrazit Instagram bez Facebooku a smazat Facebook, ale ponechat si Instagram. Dozvíte se také, jak můžete sledovat svůj soukromý Instagram.

Můžete vytvořit Instagram bez Facebooku?

Uživatelé aplikace Instagram mohou nahrávat média, která mohou být změněna pomocí filtrů a uspořádána pomocí hashtagů a geotaggingu. Příspěvky vidí veřejnost nebo sledující, kteří již byli schváleni. Uživatelé si také mohou prohlížet populární materiály, jako jsou fotografie, sledovat ostatní uživatele, aby přidali svůj obsah do osobního zdroje, prozkoumávat obsah ostatních uživatelů podle značky a umístění a procházet obsah ostatních uživatelů podle umístění a značky. Pokračujte ve čtení tohoto článku a zjistěte, zda můžete vytvořit Instagram bez Facebooku a jak sledovat svůj soukromý Instagram.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení. Nadcházející kroky byly pro ilustraci provedeny na telefonu OnePlus Nord CE2.

Můžete vytvořit Instagram bez Facebooku?

Ano, můžete vytvořit Instagram bez účtu na Facebooku. Účet na Instagramu si můžete zaregistrovat pomocí svého e-mailu nebo telefonního čísla. Nyní se podívejme, jak si můžete prohlížet Instagram bez Facebooku.

  Co je Instagram TV (IGTV) a jak jej používáte?

Jak můžete zobrazit Instagram bez Facebooku?

Můžete si zaregistrovat účet Instagram pomocí své e-mailové adresy nebo svého telefonního čísla. Zde je návod, jak si můžete zobrazit Instagram bez Facebooku:

1. Přejděte na web Instagram ve vašem prohlížeči.

2. Klikněte na možnost Přihlásit se.

3. Zadejte následující údaje a klikněte na Přihlásit se.

 • Mobilní číslo nebo e-mail
 • Celé jméno
 • Uživatelské jméno
 • Heslo

4. Na další obrazovce přidejte své narozeniny a klikněte na Další.

5. Poté zadejte potvrzovací kód, který jste obdrželi na svou e-mailovou adresu, a klikněte na Další.

6. Nakonec sledujte instagramové profily, které chcete sledovat, a získejte svůj nový instagramový účet bez Facebooku.

Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete vytvořit Instagram bez Facebooku.

Je Instagram vždy propojen s Facebookem?

Ne, Instagram není vždy propojen s Facebookem. Pokud se rozhodnete propojit svůj účet na Facebooku s účtem Instagram, propojí se pouze váš Facebook a Instagram.

Můžete smazat Facebook, ale zachovat Instagram?

Ano, Instagram můžete používat, i když jste smazali svůj účet na Facebooku. Na Facebooku a Messengeru máte jeden účet, takže odstraněním jednoho smažete i druhý. WhatsApp, Instagram a žádné další aplikace, ke kterým jste se přihlásili pomocí svého účtu Facebook, nebudou tímto ovlivněny.

Co se stane s vaším účtem na Instagramu, když smažete svůj účet na Facebooku?

Protože máte pouze jeden účet pro Messenger a Facebook, smazáním jednoho odstraníte i druhý. Pokud se přihlásíte do WhatsApp, Instagramu nebo jakékoli jiné aplikace pomocí svého účtu na Facebooku, nestane se to. Všechny vaše příspěvky na Instagramu, které jste sdíleli na Facebooku, budou smazány, pokud smažete svůj účet na Facebooku, ale ne váš účet Instagram. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak sledovat soukromý Instagram.

Můžete být na Instagramu, aniž by to někdo věděl?

I když je to možné, může být náročné otevřít si účet Instagram tajně. Zde je několik návrhů:

 • Připojování vašich dalších profilů sociálních médií k vašemu účtu Instagram se nedoporučuje.
 • Na svém instagramovém účtu nezveřejňujte žádné soukromé informace.
 • Buďte opatrní při rozhodování, koho a co sledovat na sociálních sítích.
 • Rozhodněte se, že váš účet bude soukromý.
 • Pokud si vytváříte účet, vyberte méně používanou e-mailovou adresu.
 • Nezapomeňte být opatrní při zveřejňování obrázků a videí.

Chcete se dozvědět, jak můžete vytvořit Instagram bez Facebooku? Přečtěte si tento článek od začátku a najděte kroky, které to podrobně vysvětlují.

Jaký je smysl získání Instagramu?

Instagram je platforma sociálních médií, která uživatelům umožňuje zveřejňovat fotografie a videa s jejich kontakty. Mnoho mladých lidí (i starších) používá aplikaci, která je k dispozici ke stažení zdarma v obchodech s aplikacemi. Celý smysl Instagramu je podporovat tvůrce a zároveň poskytovat platformu pro kreativitu v oblasti médií a zábavy. Jedním z faktorů přispívajících ke zvýšení popularity fotografie je pravděpodobně Instagram. Většina uživatelů aplikace nepochybně skvěle využila příležitost, kterou poskytuje mladým lidem, aby vyjádřili svůj život prostřednictvím vtipných, filtrovaných fotografií, hashtagů nebo malých videí. Schopnost sledovat vlivné jednotlivce v aplikaci a zůstat v obraze o novinkách, obchodních otevřeních a sociálních interakcích je další výhodou, která oslovuje mladé lidi.

  Jak opravit chybu dočasně nedostupného účtu na Facebooku

Jak můžete sledovat svůj Instagram v soukromí?

Existují další webové stránky třetích stran, kde můžete sledovat soukromé účty. Chcete-li zobrazit jeho profil, musíte jednoduše zadat požadovaný identifikátor účtu Insta osoby, kterou chcete na takových webových stránkách špehovat. Tyto webové stránky jsou přístupné z libovolného prohlížeče na jakémkoli zařízení.

Vzhledem k přání uživatele kontrolovat, kdo může přistupovat k jeho informacím a komunikovat s nimi, jsou soukromé instagramové účty nastaveny jako soukromé, nikoli veřejné. Někteří lidé to dělají, aby omezili svou síť spojení na blízké příbuzné a přátele. Někteří lidé prostě chtějí takovou úroveň zabezpečení svého profilu, protože jsou soukromé. Pokud soukromý účet vaši žádost nepřijal, Instagram vám nedovolí ji zkontrolovat. Můžete sledovat našeho průvodce 16 nejlepšími soukromými aplikacemi pro prohlížení Instagramu bez ověření člověkem, abyste se dozvěděli o několika z těchto webů, které sledují váš soukromý Instagram. Přečtěte si tuto příručku od začátku, abyste pochopili kroky k vytvoření Instagramu bez Facebooku.

Poznámka: V žádném případě není vhodné porušovat soukromí lidí a jejich soukromých účtů na Instagramu. Rozhodnutí mít soukromý účet a skrýt příspěvky a média konkrétního uživatele by měli ostatní uživatelé platformy respektovat.

Jak můžete vidět soukromý účet Instagram?

Nedoporučuje se porušovat soukromí žádného majitele soukromého účtu na Instagramu. Stále však existuje na internetu několik řešení, která mohou komukoli z jakéhokoli důvodu provést. Můžete si přečíst a postupovat podle našeho průvodce Jak zobrazit soukromý účet Instagramu, abyste se naučili různé metody, které můžete použít k zobrazení soukromého účtu Instagram.

Proč byste měli smazat Facebook?

Smazání Facebooku může mít několik důvodů souvisejících s bezpečnostními ustanoveními aplikace Facebook. Některé z důvodů mohou být:

 • Facebook o vás shromažďuje značné množství dat: Facebook o vás vždy shromáždil spoustu informací, což není tajemství. Jednoduše se podívejte na údaje uvedené na štítku ochrany osobních údajů společnosti Apple v App Store a zjistěte, jak moc vás sociální síť sleduje, když používáte svůj iPhone. Vaše historie prohlížeče, poloha a historie vyhledávání patří mezi data, která Facebook shromažďuje, a mnoho lidí chce tyto položky zachovat v soukromí.

 • Facebook dostává vaše informace o WhatsApp: Když Facebook v roce 2014 oznámil akvizici WhatsApp, zavázal se zachovat nezávislé platformy. Nyní, když je zřejmé, že tomu tak není, je několik uživatelů WhatsApp naštvaných a hrozí, že přestanou aplikaci používat.

 • Facebook sleduje vaši online aktivitu, když používáte jiné aplikace a webové stránky: Facebook kromě shromažďování údajů o vás sleduje vaši online aktivitu, když používáte jiné aplikace a webové stránky. Vedlo to ke konfliktu mezi Facebookem a Applem, který brzy představí funkci proti sledování, která zastaví schopnost marketérů identifikovat uživatele.

Tento článek si můžete přečíst od začátku, abyste pochopili, jak můžete vytvořit Instagram bez Facebooku.

Jak se můžete zbavit Facebooku?

Pomocí nadcházejících kroků se můžete zbavit svého účtu na Facebooku. Před zrušením účtu se ale také možná budete chtít přihlásit a zkopírovat svá data (jako jsou obrázky a příspěvky) z Facebooku. Nebojte se, vaše přání se splnilo. Chcete-li se zbavit svého účtu na Facebooku a stáhnout si data, postupujte podle níže uvedených kroků.

Poznámka: Jakmile bude váš profil na Facebooku deaktivován, nebudete moci získat zpět nic, co jste přidali.

1. Klikněte na ikonu šipky dolů v pravém horním rohu obrazovky.

2. Klikněte na Nastavení a soukromí.

3. Klikněte na Nastavení.

4. Poté klikněte na možnost Informace o vašem Facebooku.

5. Klikněte na Zobrazit pro možnost Deaktivace a odstranění.

6. Poté vyberte přepínač Odstranit účet a klikněte na Pokračovat k odstranění účtu.

7. Klikněte na Smazat účet.

8. Zadejte heslo a klikněte na Pokračovat.

9. Znovu klikněte ve vyskakovacím okně na možnost Odstranit účet.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak můžete vytvořit Instagram bez Facebooku a zobrazit Instagram bez Facebooku s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x