Najděte svůj status legálního přistěhovalce v USA a získejte užitečné zdroje


Imigranti a držitelé víz v USA byli zadrženi na letištích a byl jim zakázán vstup poté, co vstoupil v platnost nejnovější exekutivní příkaz země o imigraci. Těm, kteří pobývají v zemi, hrozí ztráta statusu rezidenta a deportace. Muslimští migranti ze sedmi zemí dostali plošný zákaz. Zákonnost a provedení tohoto příkazu jsou sporné, ale panuje všeobecná panika a obavy. Pokud jste přistěhovalec a nejste si jisti, jak se po tomto příkazu nacházíte, Immi je malá webová stránka, která vám pomůže najít váš status legálního přistěhovalce v USA a poskytne vám užitečné zdroje, pokud bude váš status rezidenta ohrožen.

Navštivte Immi a projděte si krátký soubor otázek, tj. pohovor, abyste zjistili svůj status. Měli bychom zmínit, že tento web poskytuje pomoc, ale v žádném případě nepředstavuje právní pomoc.

  Wi-Fi vs. ZigBee a Z-Wave: Co je lepší?

Začíná to velkou otázkou, která určí, jak velkým obtížím byste mohli čelit; jste v USA nebo ne.

Poté se vás zeptá na další otázky týkající se vašeho statusu imigranta, zda máte nebo nemáte nějaké nadcházející slyšení u soudu týkající se vašeho statusu a zda jste v procesu žádosti o zelenou kartu. Pokud máte vízum, budete mimo jiné dotázáni na jeho status.

Jakmile zodpovíte všechny tyto otázky, dostanete souhrn toho, jaké máte možnosti a zda vám Immi může pomoci nebo ne. Poté budete přesměrováni na užitečné zdroje.

Immi má rozsáhlé vzdělávací centrum, které je tříděno podle rezidenta, imigranta a statusu držitele víz. Můžete si přečíst, jaká jsou vaše základní práva, a připravit se na to, co přijde. Pokud zjistíte, že nápověda dostupná online je v právních termínech, kterým nerozumíte, nebo jakákoli nápověda, kterou najdete ve výukovém centru, používá právní řeč, Immi má glosář, který tyto termíny vysvětluje.

  Jak zpětně kompatibilní je PlayStation 5?

Hodně štěstí!

Navštivte Immi

přes Lifehacker

x