iOS

Nastavte klávesnici iOS tak, aby měnila barvu podle aplikace, kterou používáte

Jailbreaknutý iPhone vždy předčí své uvězněné protějšky, nebo alespoň v to pevně věřím. Vidíte, nikdy to není o pirátství – ve skutečnosti tomu tak nikdy nebylo – a o obrovském množství úprav, které můžete provést, jakmile se zbavíte kvůli omezením uloženým společností Apple celý proces stojí za to. Vezměme si například AdaptiveKeyboard, což je nedávno vydaný útěk z vězení, který mění barvu klávesnice iOS tak, aby odpovídala dominantní barvě ikony příslušné aplikace, což celkově přináší skvělé estetické přepracování zážitku z psaní. Zaujatý? Pojďme se podívat, co s tímto balíčkem získáte hned po skoku.

AdaptiveKeyboard v podstatě vychází z myšlenky, že výchozí klávesnice pro iOS, i když je vynikající pro psaní na obrazovce, je jednoduchá a jednoduchá, a to je v podstatě vše. Na rozdíl od hlavního konkurenta iPhone, Androidu, Apple neumožňuje vývojářům mnoho měnit s ohledem na klávesnici, natož mít alternativní klávesnici, která funguje na celém vašem zařízení.

  Poslouchejte nahlas čtené zprávy z libovolného kanálu [iOS]

Zde přichází na scénu scénář útěku z vězení a viděli jsme, že se prostřednictvím Cydie zpřístupní TouchPal pro iOS. Možná však nechcete něco úplně jiného nebo jedinečného, ​​že? Možná jen chcete své klávesnici dodat barevný nádech, a to je přesně to, co AdaptiveKeyboard dělá. Tweak se podívá na aplikaci, ve které používáte klávesnici, a změní barvu klávesnice tak, aby odpovídala barvě ikony aplikace. Pro lepší pochopení se podívejte na níže uvedené snímky obrazovky.

V případě, že ikona aplikace obsahuje různé barvy, klávesnice vybere tu, která je nejvíce dominantní, takže jak můžete vidět na snímku obrazovky aplikace Facebook, i když je „f“ v ikoně bílé, dominantní barva je modrá. , a to si odnesla klávesnice.

  Jak povolit univerzální schránku v iOS 10 a macOS Sierra

AdaptiveKeyboard je balíček „všechno nebo nic“, takže neexistují žádná nastavení, která byste mohli konfigurovat, ani nebude vyladění uvedeno v aplikaci Nastavení vašeho iPhone. V důsledku toho mohou nastat případy, kdy se vám nemusí esteticky líbit barva, kterou klávesnice zdědí, ale budete s tím muset žít. Mně osobně se nelíbila zelená klávesnice ve Zprávách, ale neexistuje žádné odhlášení. Možná je to něco, na co se vývojář bude chtít podívat.

AdaptiveKeyboard je k dispozici pro jailbreaknuté iPhony prostřednictvím úložiště ModMyi v Cydii, takže pro nalezení tohoto vylepšení nemusíte přidávat žádné speciální zdroje. Je to komerční balíček a jeho instalace bude stát 0,99 $, což je, abych byl spravedlivý, poněkud zbytečné pro pouhé vizuální vyladění. Pak znovu, pokud jste na přizpůsobení a těšíte se, že vaše zařízení vynikne, hej, je to jen dolar.

  Jak otevřít soubor Dokumentů Google ze zástupce na domovské obrazovce [iOS]

x