Nastavte klávesnici iOS tak, aby měnila barvu podle aplikace, kterou používáte

Jailbreaknutý iPhone vždy předčí své uvězněné protějšky, nebo alespoň v to pevně věřím. Vidíte, nikdy to není o pirátství – ve skutečnosti tomu tak nikdy nebylo – a o obrovském množství úprav, které můžete provést, jakmile se zbavíte kvůli omezením uloženým společností Apple celý proces stojí za to. Vezměme si například AdaptiveKeyboard, což je nedávno vydaný útěk z vězení, který mění barvu klávesnice iOS tak, aby odpovídala dominantní barvě ikony příslušné aplikace, což celkově přináší skvělé estetické přepracování zážitku z psaní. Zaujatý? Pojďme se podívat, co s tímto balíčkem získáte hned po skoku.

  Poslouchejte nahlas čtené zprávy z libovolného kanálu [iOS]

AdaptiveKeyboard v podstatě vychází z myšlenky, že výchozí klávesnice pro iOS, i když je vynikající pro psaní na obrazovce, je jednoduchá a jednoduchá, a to je v podstatě vše. Na rozdíl od hlavního konkurenta iPhone, Androidu, Apple neumožňuje vývojářům mnoho měnit s ohledem na klávesnici, natož mít alternativní klávesnici, která funguje na celém vašem zařízení.

Zde přichází na scénu scénář útěku z vězení a viděli jsme, že se prostřednictvím Cydie zpřístupní TouchPal pro iOS. Možná však nechcete něco úplně jiného nebo jedinečného, ​​že? Možná jen chcete své klávesnici dodat barevný nádech, a to je přesně to, co AdaptiveKeyboard dělá. Tweak se podívá na aplikaci, ve které používáte klávesnici, a změní barvu klávesnice tak, aby odpovídala barvě ikony aplikace. Pro lepší pochopení se podívejte na níže uvedené snímky obrazovky.

  Jak povolit univerzální schránku v iOS 10 a macOS Sierra

V případě, že ikona aplikace obsahuje různé barvy, klávesnice vybere tu, která je nejvíce dominantní, takže jak můžete vidět na snímku obrazovky aplikace Facebook, i když je „f“ v ikoně bílé, dominantní barva je modrá. , a to si odnesla klávesnice.

AdaptiveKeyboard je balíček „všechno nebo nic“, takže neexistují žádná nastavení, která byste mohli konfigurovat, ani nebude vyladění uvedeno v aplikaci Nastavení vašeho iPhone. V důsledku toho mohou nastat případy, kdy se vám nemusí esteticky líbit barva, kterou klávesnice zdědí, ale budete s tím muset žít. Mně osobně se nelíbila zelená klávesnice ve Zprávách, ale neexistuje žádné odhlášení. Možná je to něco, na co se vývojář bude chtít podívat.

  Jak otevřít soubor Dokumentů Google ze zástupce na domovské obrazovce [iOS]

AdaptiveKeyboard je k dispozici pro jailbreaknuté iPhony prostřednictvím úložiště ModMyi v Cydii, takže pro nalezení tohoto vylepšení nemusíte přidávat žádné speciální zdroje. Je to komerční balíček a jeho instalace bude stát 0,99 $, což je, abych byl spravedlivý, poněkud zbytečné pro pouhé vizuální vyladění. Pak znovu, pokud jste na přizpůsobení a těšíte se, že vaše zařízení vynikne, hej, je to jen dolar.