etechblog

Nástroje pro snadnou komunikaci a udržení souladu podniků

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Forecastr

Jedním ze složitých a časově náročných úkolů pro startupy je předpovídání tržeb, rozpočtování, nábor, reporting atd. Forecastr tyto činnosti usnadňuje ze své jediné jednotné konzole. Platforma odstraňuje dohady a vytváří vhodné projekce.

Forecastr pomáhá startupu sestavit podrobné finanční modely. Specializovaný tým Forecastru spolupracuje se zakladatelem nebo příslušným týmem startupů na vytvoření modelu, který je přizpůsoben konkrétním potřebám startupu. Forecastr vám pomůže sledovat a sdílet klíčové metriky, abyste měli lepší přehled a mohli dělat lepší obchodní rozhodnutí.

Pomáhá začínajícím firmám předvést současný finanční model potenciálním investorům, poradcům a členům správní rady a učinit klíčová obchodní rozhodnutí. Platforma je srozumitelná a informativní, která pomáhá začínajícím firmám zapůsobit na investory a po uzavření kola financování se připravit na škálování společnosti tím, že zná vstup a výstup z finančního modelu.

Poskytuje působivé výsledky ve dnech, které by jinak trvaly týdny nebo měsíce. Velkou výhodou je, že poskytuje specializovaným finančním analytikům, kteří porozumí vašim konkrétním potřebám a vytvoří na míru šitá řešení, která vám pomohou sledovat každý pohled na váš finanční model.

  Jak odebrat stav „chráněné zobrazení“ ze souboru v Microsoft Office

Mezi hlavní funkce patří prognózování příjmů, rozpočtování výdajů, správa dráhy, reportování pro investory, integrace dat, plány náboru atd.

Secureframe

Secureframe je platforma pro automatizaci dodržování předpisů, která pomáhá společnostem připravit se na podnik zefektivněním řízení, rizik a dodržování předpisů.

Dodržování předpisů je jedním z nejdůležitějších úkolů společností. Secureframe je řešení pro dosažení a udržení certifikací zabezpečení a ochrany soukromí, jako jsou SOC 2, ISO 27001, PCI DSS, HIPAA, GDPR, CCPA a další.

Společnost byla oceněna jako produkt roku č. 1 zaměřený na ochranu soukromí. Přijímají jej špičkové společnosti, včetně Anglelist, Generali, Smartcar, Coda, Lyra atd. Umožňuje společnostem dosáhnout souladu během týdnů, nikoli měsíců, a monitoruje více než 40 služeb, včetně AWS, GCP a Azure.

Platforma Secureframe organizuje informace na jednom místě pro snadné posouzení a stanovení priorit, aby společnosti mohly řídit a zmírňovat regulační, právní a finanční rizika. Umožňuje zákazníkům škálovat dodržování předpisů v každé fázi růstu a zároveň se soustředit na růst svého podnikání.

Mezi jeho hlavní funkce patří nepřetržité monitorování, automatizované testy, správa inventáře majetku, správa dodavatelů a zaměstnanců, reporty pro audit, integrace více než 100 služeb a mnoho dalších.

Startupy a dokonce i již zavedené organizace potřebují vlastní aplikace, řídicí panely, panely pro správu a další interní nástroje pro provozování obchodních operací. Retool pomáhá vytvářet takové nástroje rychleji prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní bez znalosti programování a kódování.

  Proč jsem miloval Microsoft Bob, nejpodivnější výtvor Microsoftu

Namísto vytváření od nuly mohou vývojáři použít Retool k rychlejšímu a snadnějšímu vytváření výkonných nástrojů a aplikací.

S Retools je snadné začít, protože jde o stavební bloky pro tabulky, tlačítka, formuláře a grafy přetahováním, takže aplikaci můžete sestavit během několika minut. Vývojáři mohou psát vlastní kód pro připojení k databázím a rozhraním API a psát dotazy pro interakci s daty pomocí SQL a JavaScript, aby vytvořili správné nástroje, které vaše firma vyžaduje.

Jeho vysoce přizpůsobitelná a intuitivní platforma z něj činí velmi produktivní nástroj, a to i pro ty, kteří mají omezené zkušenosti s programováním. Navíc jeho rozsáhlá knihovna předpřipravených komponent a integrací může pomoci rychle vytvářet složité aplikace, aniž byste začínali od nuly.

Její zákazníci pocházejí z různých odvětví, jako jsou finanční služby, média a zábava, maloobchod a elektronický obchod, pokrývají špičkové společnosti včetně Secureframe, Cadana, SensibleWeather, Plaid, Ramp, Brex, FOX a mnoho dalších. nástroje pro rychlejší operace pro lepší obchodní výsledky.

Použijte Bubliny

UseBubbles je inovativní platforma, která eliminuje 38 % schůzek díky rychlým videím tam a zpět a chytrým připomenutím.

V rychle se měnícím digitálním světě podniky všech velikostí neustále hledají způsoby, jak zlepšit své komunikační médium, aby zefektivnily svou online přítomnost a zlepšily spolupráci.

  9 nejlepších mechanických klávesnic pro uživatele Mac

Bubbles, nástroj měnící hru, poskytuje v tomto ohledu řešení pro malé a střední podniky a velké podniky.

Platforma mění způsob interakce uživatelů tím, že poskytuje různé metody pro přidávání, úpravy a správu obsahu a komentářů. Funguje to jako nahrávání videa se sdílením obrazovky a hlasovým komentářem, přiřazením toho, komu a do kdy potřebujete odpověď, a opětovným zapojením se do konverzace.

Tento nástroj zjednodušuje výměnu nápadů a zpětné vazby mezi členy týmu, klienty, prodejci a dalšími zainteresovanými stranami.

Většinu schůzek lze tímto nástrojem nahradit. Lze jej použít ke kontrole stavu a včasnosti projektu, řešení ad-hoc dotazů, sdílení zpětné vazby, spolupráci s hosty, sdílení datových statistik, zapojení klientů a zaměstnanců, školení zaměstnanců a mnoho dalších.

Nabízí řadu funkcí, jako je komentování v reálném čase, chytrá připomenutí pro včasnou odpověď, vizuální poznámky a kontextové diskuse, což z něj dělá mimořádně užitečný nástroj pro transformaci toho, jak se lidé zapojují a komunikují.

Další aktualizace najdete v naší kategorii Nejnovější technologie.

x