etechblog

Nejlepší All-In-One počítače roku 2024

Počítače all-in-one jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit místo, ale přesto dávají přednost něčemu trvalému, as větší obrazovkou, kterou nabízí stolní počítač ve srovnání s notebookem. AIO vám také poskytují plnou kontrolu nad tím, jaký druh klávesnice a myši můžete používat, spolu se všemi ostatními typy příslušenství a periferií, zatímco možnosti mohou být na notebooku značně omezené.

Lenovo

Byl to tvrdý boj, ale výsledky jsou jasné: Lenovo Yoga AIO 9i musí být jedním z nejkomplexnějších dostupných počítačů typu vše v jednom. Procesor Intel i9-13900H a 16GB RAM jsou výkonné duo, díky kterému je žonglování s více programy najednou hračkou, zvláště pokud pracujete z domova. A díky SSD Gen 4, na kterém běží show, jsou doby spouštění a načítání znatelně kratší.

Na Lenovo Yoga AIO 9i se vám bude nejvíce líbit, jak kompletní balení je. Kromě přiložené klávesnice a myši je zde také vestavěný kombinovaný fotoaparát a mikrofon a také reproduktory. Vytváří opravdu čistý a prostorově nenáročný vzhled a ponechává více prostoru pro přidání druhého monitoru nebo rozšíření jeho portů o rozbočovač USB nebo dokovací stanici.

Lenovo Yoga AiO 9i (2023)

Celkově nejlepší

Vzhledem ke svým funkcím a všemu, co je uvnitř, je Lenovo Yoga AiO 9i celkově skvělý balíček. Máte k dispozici výkonný procesor Intel, který běží na show, Gen 4 SSD a několik vestavěných periferií, jako jsou reproduktory, kamera a mikrofon.

Klady

 • Velká 31,5palcová obrazovka s rozlišením 4K
 • Procesor Intel 13. generace
 • Dobrý výběr portů, včetně USB-C
 • Na AiO vypadá docela dobře

Nevýhody

 • Vnitřní úložiště je omezeno na 1 TB
 • Nevhodné pro hraní her

Lenovo

Ať už jde o posílání e-mailů, kontrolu sociálních médií nebo vyplácení daní, Lenovo IdeaCentre AIO 3i nabízí skvělou nabídku za vražednou cenu. Dodává se se vším, co potřebujete, včetně periferií, abyste mohli začít.

Lenovo IdeaCentre AIO 3i má vestavěnou webovou kameru pro hovory, dva 3W stereo reproduktory pro poslech hudby a klávesnici a myš, abyste mohli začít hned. Má dokonce dotykovou obrazovku pro rychlou navigaci a snadný přenos souborů.

  Jak získat Dynamic Island na jakémkoli iPhone (bez útěku z vězení)

Pokud jde o to, co je pod kapotou, Lenovo IdeaCentre AIO 3i přichází s 11. generací Intel Core i3-1115G4 spolu s grafikou Intel UHD a 8 GB paměti RAM. Má daleko k výkonnému počítači, ale pokud jej potřebujete pouze pro práci se sociálními sítěmi, YouTube, streamováním a e-maily, bude to šmrnc. Dodává se také s SSD pro rychlejší spouštění a citlivější OS.

Lenovo IdeaCentre AIO 3i

Nejlepší rozpočet

489 $ 600 $ Ušetřete 111 $

Pro co nejrychlejší přístup k internetu je Lenovo IdeaCentre AIO 3i cestou nejmenšího odporu. Kromě toho, že se jedná o tenký all-in-one počítač, přichází s vestavěnou kamerou a reproduktory a dokonce obsahuje klávesnici a myš.

Klady

 • Výběr mezi procesory Intel a AMD
 • Velký dotykový displej
 • Vestavěná webová kamera a dva 3W stereo reproduktory
 • Obsahuje klávesnici a myš

Nevýhody

 • 8GB je naprosté minimum
 • 256 GB úložiště nemusí stačit

Nejlepší počítač typu vše v jednom pro hraní her: HP Envy 34

HP

Stolní počítače typu all-in-one obvykle nejsou známé pro hraní her, ale počítačoví nadšenci by vám o laptopech řekli totéž. Je to specializované, ale pokud hledáte tenký a výkonný all-in-one počítač, který můžete pustit do své rostoucí herní knihovny, 34palcový stolní počítač HP Envy All-in-One vám bude závidět.

To, co upoutá vaši pozornost, je masivní 34palcový WUHD displej HP Envy. To je širokoúhlý a zobrazuje se ve výjimečně ostrém rozlišení 2160p s věrnými barvami. Představení běží na výkonné NVIDIA GeForce RTX 3060, což je stále působivý GPU, 32 GB RAM a Intel Core i7-12700 12. generace. To vám dává hardware k nastartování nastavení ve vašem oblíbeném titulu, aniž by to způsobilo překážku.

  Jak odstranit vaše osobní údaje ze stránek People-Finder

Kombinace CPU, GPU a RAM je také vynikající pro náročné úkoly, jako je úprava. A co je důležitější, ať už jde o práci nebo hraní, 1TB SSD zajistí velmi krátké doby načítání.

HP Envy 34 All-in-One

Nejlepší pro hry

S NVIDIA GeForce RTX 3060, 32 GB paměti DDR5 RAM a procesorem Intel Core 12. generace je počítač HP Envy 34 All-in-One připraven k hraní hned za branou. Je to také vhodná pracovní stanice pro kreativce díky masivní obrazovce a 1TB SSD.

Klady

 • Obrovský 34palcový displej s rozlišením 5120×2160
 • 1TB SSD
 • Základem je také bezdrátová nabíječka
 • Dodáváno s webovou kamerou, klávesnicí a myší

Nejlepší počítač typu vše v jednom pro produktivitu: Dell Inspiron 7700

Dell

I v dnešní době je rodinný počítač jako centrální rozbočovač pro všeobecné použití stále velmi důležitý. Stalo se, že Dell Inspiron 7700 má hardware, aby toho všeho dosáhl.

Dell Inspiron 7700 má Intel Core i7 11. generace s 12 GB DDR4 RAM. V praxi můžete procházet internet, užívat si YouTube, spravovat e-maily, vytvářet tabulky a streamovat obsah, aniž byste zažili zpoždění. CPU má také integrovanou grafiku Intel Iris Xe, která zajišťuje, že děti mohou hrát oblíbené hry, jako je Roblox.

Spouští se z 256GB M.2 NVMe SSD, což znamená, že bude připraven k použití během několika sekund. A pro uložení důležitých dokumentů a obrázků budete mít celý 1TB pevný disk. Pokud potřebujete více na cestách, můžete dokonce použít porty USB nebo čtečku karet SD na zadní straně.

Dell Inspiron 7700

Nejlepší pro produktivitu

S 12 GB paměti RAM a procesorem Intel Core i7 11. generace je Dell Inspiron 7700 dokonalým domácím počítačem. Nabízí hladký zážitek pro všeobecné použití, jako je zábava, osobní podnikání a dokonce i nenáročné hraní.

Klady

 • Rychlé spouštění díky M.2 NVMe SSD
 • Wi-Fi 6
 • Integrovaný GPU Intel Iris Xe zvládá dětské hry jako Roblox
 • Skvělé pro všeobecné použití

Nejlepší all-in-one počítač pro umělce: Apple iMac

Jablko

  5 nativních služeb AWS, které dokážou vybudovat end-to-end platformu bez serveru

Není žádným tajemstvím, že Apple je mezi kreativci oblíbenou možností. Ale pokud potřebujete něco podstatnějšího, je čas postoupit do Apple iMac. Konkrétně tento model je osazen procesorem Apple M3, který můžete spárovat s 8GB, 16GB nebo 24GB RAM.

Na zadní straně máte řadu portů USB 4 a USB 3, které oba pokrývají základny pro připojení externích zařízení, jako jsou tablety na kreslení a externí pevné disky a SSD.

Nejpřínosnější funkcí Apple iMac je obrazovka – krásný 24palcový 4,5K Retina displej. Nejen, že exploduje živými barvami, ale přináší s sebou působivou hustotu pixelů pro lepší celkovou kvalitu obrazu.

Apple iMac 24palcový (M3, 2023)

Nejlepší pro umělce

S krásným displejem a výkonným procesorem M3 je Apple iMac snem kreativce. Nezáleží na tom, jaké úpravy děláte, od umění po hudbu; je stavěný tak, aby to všechno zvládl.

Klady

 • Působivý procesor M3
 • Vestavěná kamera a mikrofon
 • Možnosti dodávané s více RAM, úložištěm a softwarem
 • Displej je tak plný barev a jasnosti

FAQ

Otázka: Co je počítač All-In-One (AIO)?

Představte si AIO jako kombinaci stolního počítače a notebooku. Místo aby byl hardware umístěn ve věži, jako u stolního PC, je vše zabudováno na zadní straně monitoru. Má kompaktní povahu notebooku, aniž by byl přenosný, ale s výkonem stolního počítače.

Otázka: Můžete upgradovat počítač AIO?

Liší se, ale u počítačů all-in-one není neobvyklé, že mají hardware připájený k desce, jako je RAM. V takových případech nebudete moci tyto komponenty upgradovat.

Otázka: Co je lepší, stolní počítač AIO nebo notebook?

Záleží na tom, co vám nejlépe vyhovuje, protože oba mají své silné a slabé stránky. Pokud potřebujete přenositelnost, existuje spousta notebooků, které vyhovují vašim potřebám, od notebooků se systémem Windows po herní notebooky. Jinak bude AIO fungovat dobře, pokud chcete něco trochu kompaktnějšího, ale s výhodami stolního počítače.

Otázka: Mají počítače AIO tendenci se přehřívat?

Ne, normálně ne. Se vším tím hardwarem v těsném prostoru jsou počítače AIO navrženy tak, aby nedocházelo k přehřívání, podobně jako notebooky. To znamená, že není pochyb o tom, že tradiční věž je znatelně lepší v udržování chladu než počítač all-in-one.

x