etechblog

Nejlepší bezdrátové tiskárny

Celý svět je bezdrátový, tak proč by měla být vaše tiskárna opuštěna? Pokud vlastníte více zařízení, ze kterých potřebujete tisknout, nebo se chcete vyhnout potížím se správou zamotaných kabelů, měli byste si pořídit bezdrátovou tiskárnu.

Kromě toho, že jsou ideální pro hybridní prostředí nebo vzdálené pracovníky, bezdrátové tiskárny umožňují tisk za chodu bez potřeby ethernetového kabelu nebo připojení USB.

Zde jsou nejlepší bezdrátové tiskárny, které jsou dnes k dispozici.

Náš výběr nejlepších bezdrátových tiskáren v roce 2023

HP OfficeJet Pro 9025e

Celkově nejlepší

Kvalitní výběr střední třídy od HP

280 $ 400 $ Ušetříte
120 dolarů

Pro dobrou volbu střední třídy zvažte OfficeJet Pro 9025e od HP. Nabízí značnou úsporu inkoustu a sportovní funkce, jako je automatický podavač dokumentů a dva zásobníky papíru s celkovou kapacitou 500 listů. Je to také poměrně rychlá tiskárna a dělá to bez kompromisů v kvalitě.

Klady

 • 2,7palcový dotykový displej
 • Konkurenceschopné provozní náklady
 • Bezokrajový tisk
 • Relativně rychle
 • Dobrá kvalita tisku

HP nabízí dobrou volbu střední třídy s bezdrátovou inkoustovou tiskárnou OfficeJet Pro 9025e. Je ideální pro malé až středně velké kanceláře a dokáže efektivně řešit tiskové potřeby podobné velké firmy. Aktivací HP+ po zakoupení můžete udržovat nízké provozní náklady. Následovat bude okamžité šestiměsíční bezplatné předplatné inkoustu a po uplynutí této doby bude inkoust automaticky odeslán, aby vám nikdy nedošel. Tato automatizace vám přináší ještě další úspory s až 50 % nákladů na inkoust.

Tiskárna je vybavena dvěma zásobníky papíru, každý s kapacitou 250 stránek, a 35stránkovým automatickým oboustranným automatickým oboustranným podavačem dokumentů na 35 stránek, který dokáže skenovat, kopírovat nebo faxovat. Na zařízení v tomto cenovém rozpětí tiskne poměrně rychle rychlostí 24 str./min (stránek za minutu) pro černobílý tisk a 20 str./min pro barvu. Text je ostrý a detailní, zatímco barevné výtisky, včetně fotografií bez okrajů až do standardní velikosti písmen, jsou přesné a živé.

Bezdrátové připojení zahrnuje samoopravné Wi-Fi, které automaticky detekuje a opravuje jakékoli problémy s připojením, a aplikaci HP Smart, která vám umožní tisknout odkudkoli. Kromě bezdrátového tisku ze smartphonu máte také přístup na webový portál z vašeho kancelářského počítače. Odtud můžete sledovat hladiny papíru a inkoustu nebo měnit nastavení zabezpečení.

Canon Pixma MG3620

Nejlepší rozpočet

Cenově dostupná bezdrátová inkoustová tiskárna typu vše v jednom

$ 60 $ 80 Ušetřete
20 dolarů

Canon PIXMA MG3620 je vynikající volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupnou tiskárnu typu vše v jednom. Je to inkoustová tiskárna, která poskytuje vynikající kvalitu tisku a skenování s ostrými, detailními obrázky s přesnými barvami. I když je rychlost tisku trochu pomalejší, cena za tisk je příjemná, díky levným kazetám. Má bezdrátové připojení přes Wi-Fi a je také kompatibilní s dalšími technologiemi a aplikacemi pro bezdrátový tisk.

Klady

 • Kompatibilní s kazetami Canon s vysokou výtěžností
 • Cenově dostupné kazety
 • Dobré detaily a barevně přesné
 • Velmi dobrá kvalita skenování

Nevýhody

 • Netiskne fotografie 2×3 palce
 • Pomalý tisk
 • Bez ADF

Tato cenově dostupná bezdrátová inkoustová tiskárna typu vše v jednom od společnosti Canon je dobrou volbou pro domácí použití. S rozměry 12 x 17,7 x 6 palců je to kompaktní stroj, který šetří místo a tiskne ostré dokumenty a fotografie s dobrými detaily. Má nízkou výtěžnost stránek, ale kazety jsou levné, takže cena za tisk zůstává nízká.

Tisknout můžete přes USB a Wi-Fi a zařízení je také kompatibilní s Apple AirPrint, Mopria nebo aplikací Canon PRINT. Můžete také nechat Alexa upozornit, když je čas vyměnit vaše kazety, a použít hlasového asistenta k automatickému objednávání z Amazonu, pokud se zaregistrujete do programu Smart Reorder.

Neexistuje však žádné kabelové připojení k síti LAN a tisk je relativně pomalý, maximálně 9,9 str./min pro černobílý tisk a 5,7 str./min pro barevný. Zásobník papíru má kapacitu 100 listů a podporuje automatický oboustranný tisk. Tisky jsou vysoce kvalitní, včetně barevného fotografického tisku, který předvádí dobré detaily a přirozené odstíny. Skenování ve vysokém rozlišení je také kvalitní, s ostrými a detailními obrázky, i když barvy mohou být trochu vybledlé.

Navíc nedostatek automatického podavače dokumentů a možností oboustranného skenování snižuje jeho vhodnost jako kancelářské tiskárny. Ale v této cenové hladině je optimistické očekávat tyto funkce.

HP Laserjet Pro MFP M227fdw

Nejlepší pro malé podniky

Rychlá a kvalitní volba pro malé až středně velké kanceláře

Vynikající volbou pro malé podniky a kanceláře je HP LaserJet Pro MFP M227fdw. Je to černobílá laserová tiskárna vše v jednom s vynikajícími bezdrátovými možnostmi, včetně Wi-Fi, NFC a dalších technologií. Je rychlý, tichý a tiskne kvalitní text a grafiku. Má také zásobník na 250 listů papíru a automatický podavač dokumentů na 35 listů pro produktivitu a pohodlí.

Klady

 • Auto-duplexní tisk
 • Intuitivní 2,7palcový dotykový displej
 • Hladký, tichý tisk
 • Vynikající kvalita tisku

Nevýhody

 • Žádný barevný tisk
 • Drahé kazety

Rychlý tisk a spolehlivost, to je název hry, pokud jde o řadu HP LaserJet Pro. LaserJet Pro MFP M227fdw je bezdrátová laserová tiskárna vše v jednom s funkcemi tisku, skenování, kopírování a faxování. Je to pouze monochromatická tiskárna, takže nemá žádný barevný výstup. Díky vysoké rychlosti tisku 30 str./min a rozlišení 1200 x 1200 dpi je však vynikající volbou pro malé podniky a kanceláře.

Má malé rozměry 16 x 24,6 x 18 palců, zatímco jeho robustní konstrukce znamená, že je v bezpečí před poškozením v rušných kancelářích nebo domácnostech. Pracuje také tiše, i když tiskne nejvyšší rychlostí a rozlišením. Text a grafika jsou ostré a dobře detailní a zásobník papíru s kapacitou 250 listů zajišťuje, že produktivita nebude přerušována. Skenování je trochu pomalejší a rozlišení je 600 x 600 dpi a pouze jednostranné. Je však v barvě a je zde vítaný ADF na 35 listů.

Bezdrátové připojení je dostupné přes Wi-Fi nebo NFC, včetně možností tisku klepnutím. Můžete také tisknout a skenovat ze smartphonu pomocí aplikace HP Smart, Apple AirPrint nebo Google Cloud Print 2.0. Můžete dokonce tisknout přímo z e-mailu, když nejste v kanceláři. K dispozici je také připojení USB a Ethernet a na přední straně je port pro tisk nebo ukládání na flash disk.

Canon PIXMA TR4520

Nejlepší hodnota

Inkoustová tiskárna All-in-One nabízející bezkonkurenční hodnotu

92 $ 100 $ Ušetříte
8 dolarů

Canon vyrábí některé vysoce kvalitní levné multifunkční tiskárny a PIXMA TR4520 je jednou z nich. Je to inkoustová tiskárna vše v jednom s pohodlným bezdrátovým připojením. Můžete bezdrátově tisknout z více zdrojů a tiskárna má několik užitečných funkcí, jako je automatický podavač dokumentů.

Klady

 • Exkluzivní tisk fotografií bez okrajů
 • Hlasem aktivovaný tisk přes Amazon Alexa
 • ADF na 20 listů

Nevýhody

 • Nízká rychlost tisku 8,8/4,4 str./min

Canon PIXMA TR4520 je další cenově dostupná tiskárna ideální pro domácí nebo kancelářské použití. Můžete se soustředit na svou práci, zatímco váš mobil nebo Amazon Echo za vás vytisknou požadované dokumenty. Jeho vysokorychlostní systém připojení Wi-Fi umožňuje tiskárně připojit se ke zdrojům tisku, které podporují Wi-Fi. Tiskárnu můžete také nastavit pro rychlé použití s ​​jakýmkoli chytrým telefonem, který podporuje Wi-Fi, aplikaci Canon PRINT, AirPrint, Mopria nebo Alexa.

Při tisku, skenování a kopírování se nemusíte spoléhat na počítač. Kromě tiskařských prací můžete toto zařízení využít i jako fax. Dokáže podávat papír automaticky, takže při tisku dokumentu nemusíte stát poblíž zařízení.

Jeho pokročilý Wi-Fi přijímač se navíc může připojit k routeru na velké vzdálenosti, dokonce i z různých místností.

Brother MFC-L8905CDW

Nejlepší pro vysoké hlasitosti

Kvalitní tiskárna pro firmy s velkoobjemovým tiskem

Díky rychlému černobílému tisku, dostupným provozním nákladům, potenciálně velké kapacitě zásobníku papíru, nejnovějším funkcím zabezpečení, bezdrátovému tisku a intuitivní dotykové obrazovce je Brother MFC-L8905CDW vynikající volbou pro podniky s velkoobjemovým tiskem.

Klady

 • Rychlý černobílý tisk
 • Ostrý, ostrý text
 • Konkurenceschopné provozní náklady
 • Rozšiřitelná kapacita papíru
 • 70stránkový jednoprůchodový ADF

Nevýhody

 • 300 x 300 dpi znamená, že grafika není dostatečně detailní

Brother MFC-L8905CDW je ideální pro velké kanceláře a podniky, které tisknou velké objemy. Je to laserová tiskárna as rychlostí tisku až 33 str./min pro černobílý nebo barevný tisk a oboustranným skenováním rychlostí až 58 obr./min., je to docela rychlá laserová tiskárna. Je také nákladově efektivní, pokud použijete náhradní tonerové kazety s ultra vysokou výtěžností TN437, jakmile použijete přiloženou standardní kazetu.

Můžete skenovat do uložených cílů, jako je cloudové úložiště nebo e-mail, přímo z intuitivního 7palcového dotykového displeje. V nabídkách lze snadno procházet a můžete vytvořit až 64 přizpůsobených zkratek pro zvýšení produktivity.

Podavač ADF má kapacitu 70 listů, zatímco zásobník papíru pojme 250. Tuto kapacitu můžete zvýšit až na 1 300 listů pomocí volitelných doplňků zásobníku a je nastavitelný pro papír velikosti Letter nebo Legal. Navíc je zde víceúčelový zásobník s kapacitou 50 listů.

Protože je tiskárna určena především pro obchodní účely, můžete řídit zabezpečení tiskárny zabezpečením sítě, správou přístupu a zabezpečením dokumentů. Kromě toho společnost Brother integrovala základní čtečku karet NFC pro ověření uživatele, pokud ji budete potřebovat.

Epson WorkForce WF-7210

Nejlepší širokoúhlý formát

Skvělá volba pro firmy s velkoformátovými potřebami

529 $ 570 $ Ušetříte
41 dolarů

Pro profesionály, kteří potřebují širokoformátovou tiskárnu, Epson WorkForce WF-7210 tiskne vysoce kvalitní grafiku bez okrajů až do velikosti 13 x 19 palců. Dělá to všechno poměrně rychle. Je ideální pro produktivní podniky díky dvěma zásobníkům papíru s kapacitou až 500 listů a pohodlnému bezdrátovému připojení.

Klady

 • Bezokrajový tisk 13 x 19
 • Automatický oboustranný tisk až do velikosti 11 x 17 palců
 • Intuitivní 2,2″ LCD
 • Amazon Dash Replenishment pro sledování spotřeby inkoustu a objednávání

Nevýhody

 • Pouze pro použití s ​​kazetami Epson Durabrite Ultra

Ať už se zabýváte marketingem, fotografováním, grafickým designem nebo jakoukoli jinou oblastí, která potřebuje velkoformátový tisk, Epson WorkForce WF-7210 stojí za vaši pozornost. Je to širokoformátová barevná inkoustová tiskárna, která poskytuje bezokrajové výtisky až do velikosti 13 x 19 palců. S rozlišením dosahujícím až 4800 x 2400 dpi je kvalita zaručena a dokáže chrlit obrázky rychlostí až 18 str./min pro černobílý tisk a 10 str./min pro barevný. Je to jedna z nejrychlejších širokoformátových tiskáren ve své cenové kategorii, i když kvalita klesá, čím rychleji nastavíte tisk.

Při rozměrech 31,8 x 22,3 x 12,7 palců je však trochu objemnější a pravděpodobně pro něj budete muset udělat nějaké místo. Má ale poměrně vysokou kapacitu papíru. Dva zásobníky papíru pojmou každý 250 listů, což je obrovská výhoda pro vytížené kanceláře. K dispozici je také přepisovací zásobník pro tisk jednotlivých speciálních výtisků mimo manžetu, jako je například fotografie na lesklý papír.

Možnosti připojení jsou kabelové nebo bezdrátové. Můžete snadno tisknout ze smartphonu pomocí Wi-Fi Direct, různých aplikací Epson a NFC, přičemž NFC umožňuje tisk klepnutím. Máte také možnosti Ethernet a USB pro kabelové připojení.

Epson Workforce WF-2860

Nejlepší vstupní úroveň

Dobrá kvalita tisku a rychlost pro tiskárnu základní úrovně

144 $ 160 $ ​​Ušetříte
16 dolarů

Epson Workforce WF-2860 je kvalitní základní tiskárna pro maloobjemový tisk v malých firmách nebo domácnostech. Má vysoce kvalitní maximální rozlišení 4 800 x 1 200 dpi a slušnou rychlost tisku až 14 str./min černobíle a 7,5 str./min. Je kompaktní, lehký a nabízí dobré možnosti bezdrátového tisku, od Wi-Fi po Alexa.

Klady

 • ADF na 30 listů
 • 2,4palcový barevný dotykový displej
 • Dobrá rychlost tisku
 • Vynikající kvalita tisku
 • Kompaktní rozměry a lehkost

Nevýhody

 • Žádný automatický oboustranný tisk skeneru
 • zásobník papíru na 150 listů
 • Vysoké provozní náklady

Epson Workforce WF-2860 je robustní bezdrátová tiskárna, která také nabízí fax, skenování a kopírování. Kromě bezdrátového připojení podporuje také ethernetové připojení pro firemní nebo kancelářské sítě. Tato tiskárna zajišťuje velkoobjemový tisk s nízkými náklady na stránku. Má několik funkcí hands-free ovládání prostřednictvím NFC, Wi-Fi, Ethernetu a Amazon Alexa.

Epson Workforce WF-2860 můžete bez problémů připojit k mnoha zařízením, jako jsou chytré telefony, tablety, počítače a fotoaparáty, které podporují bezdrátový tisk. Pro tisk typu plug-and-play můžete také použít zařízení aktivovaná NFC, takže je k dispozici spousta možností, které splní vaše potřeby.

Pro snadné použití má tato tiskárna velký barevný dotykový displej, který umožňuje ovládání tiskárny. Můžete také využít jeho automatický oboustranný tisk a ušetřit až 50 procent nákladů na papír doma nebo v kanceláři.

Úvahy před nákupem správné bezdrátové tiskárny

Než se ponoříte do a koupíte si bezdrátovou tiskárnu, existuje několik faktorů, které musíte zvážit, abyste získali tu správnou pro vás. Vaší první otázkou je, zda si pořídit inkoustovou nebo laserovou tiskárnu. Inkoustové tiskárny jsou obvykle cenově dostupnější, ale musíte si koupit inkoustové kazety, což může časem zvýšit náklady. Inkoustové tiskárny jsou lepší výkřiky, pokud chcete tisknout fotografie nebo složitou grafiku. U laserových tiskáren je cena tonerových kazet nižší a jsou to lepší tiskárny pro primárně tisk textových dokumentů.

Dalším aspektem je objem tisku. Pokud je tiskárna do kanceláře, budete potřebovat takovou, která zvládne velké objemy. Brother MFC‐L8905CDW je vynikající volbou pro velké a rušné kanceláře. Má velkou a rozšiřitelnou kapacitu listů a je to kvalitní laserová tiskárna ideální pro tisk velkých objemů textových dokumentů. Pro menší firmy a kanceláře je HP Laserjet Pro MFP M227fdw dobrou volbou laserové tiskárny.

Samozřejmě budete chtít dobré bezdrátové funkce, ale možná budete chtít také další funkce, jako je automatický podavač dokumentů, oboustranný tisk a dobrá rychlost tisku. Více funkcí však zvyšuje náklady, a pokud potřebujete pouze jednoduchou bezdrátovou tiskárnu za nízkou cenu, Canon má několik vynikajících možností. Canon Pixma MG3620 i TR4520 nabízejí skvělou hodnotu a zároveň poskytují příjemnou kvalitu.

Naší nejlepší volbou pro kvalitní bezdrátovou tiskárnu je HP OfficeJet Pro 9025e. Je to inkoustová tiskárna dostupná za střední cenu a je dobrou volbou pro malé až středně velké kanceláře. Má také ADF, oboustranný tisk, relativně vysokou rychlost tisku a dobrou kvalitu tisku. Získáte také inkoust v hodnotě šesti měsíců zdarma pro spuštění.

HP OfficeJet Pro 9025e

Celkově nejlepší

Kvalitní výběr střední třídy od HP

280 $ 400 $ Ušetříte
120 dolarů

Pro dobrou volbu střední třídy zvažte OfficeJet Pro 9025e od HP. Nabízí značnou úsporu inkoustu a sportovní funkce, jako je automatický podavač dokumentů a dva zásobníky papíru s celkovou kapacitou 500 listů. Je to také poměrně rychlá tiskárna a dělá to bez kompromisů v kvalitě.

Klady

 • 2,7palcový dotykový displej
 • Konkurenceschopné provozní náklady
 • Bezokrajový tisk
 • Relativně rychle
 • Dobrá kvalita tisku
  Jak vytvořit šablonu Prezentací Google
x