Nejlepší chytré soundbary

Inteligentní zvukové panely jsou skvělým způsobem, jak vylepšit zvuk vaší domácí zábavy, přidat do mixu možnosti hlasových příkazů a streamování hudby a také poskytnout působivý prostorový zvuk jako v kině.

Tato elegantní a inteligentní zařízení bezproblémově kombinují špičkový zvuk se špičkovou technologií, aby z vašeho domácího kina přinesla to nejlepší. Ať už jste cinefil, hudební nadšenec nebo jen hledáte lepší způsob, jak si užít svá oblíbená média, výběr správného chytrého soundbaru může způsobit revoluci ve vašem zážitku.

Zde jsou naše tipy na nejlepší chytré soundbary pro rok 2023.

Naše oblíbené chytré soundbary v roce 2023

Sonos Beam Gen 2

Celkově nejlepší

Dobře zaoblený soundbar pro vaši domácí zábavu

Díky Dolby Atmos pro 3D prostorový zvuk a hlasovému ovládání přes Alexa a Google Assistant je Sonos Beam Gen 2 jedním z nejlepších chytrých soundbarů střední třídy, které můžete získat. A díky podpoře Apple AirPlay 2 je to také skvělý způsob, jak ze své oblíbené hudby dostat maximum.

Klady

 • Podpora Dolby Atmos
 • Vestavěná Alexa
 • Spolupracuje s Google Assistant
 • Skvělé pro hudbu
 • Snadné nastavení

Nevýhody

 • Hodí se nejlépe do menších nebo středně velkých prostor

Díky vestavěné kombinaci Dolby Atmos a Alexa je Sonos Beam Gen 2 jedním z nejlepších chytrých soundbarů střední třídy, které můžete získat. Funguje také s Google Assistant a lze jej ovládat pomocí aplikace Sonos, Apple AirPlay 2 nebo dálkového ovládání televizoru.

Beam Gen 2 byl vyladěn tak, aby poskytoval křišťálově čisté dialogy, které lze ještě více vylepšit pomocí funkce Speech Enhancement v aplikaci Sonos. Dolby Atmos přirozeně poskytuje 3D stereo zvuk, který vám poskytne bohatý a pohlcující zážitek ze sledování nebo poslechu. A existuje spousta dalších vychytaných funkcí, jako je Night Sound, který snižuje intenzitu hlasitých efektů a zesiluje ty tišší. Ideální pro sledování pozdě v noci, pokud je třeba zvážit spící děti.

Nastavení je příjemné a snadné, stačí zapojit dva kabely a krok za krokem vás provede aplikace Sonos. Skvělý pro televizi a filmy a fantastický pro streamování hudby, Sonos Beam Gen 2 je vynikající chytrý soundbar. Tento všestranný reproduktor, který poskytuje neuvěřitelnou kvalitu zvuku a různé způsoby ovládání, je ve své cenové kategorii nepřekonatelný.

Sonos ARC

Nejlepší Premium

Prémiový chytrý soundbar pro optimalizovaný prostorový zvuk jako v kině

Sonos Arc oživí vaši zábavu s neuvěřitelným zvukem Dolby Atmos 3D. Jeho integrovaná technologie TruePlay optimalizuje veškerou akustiku v místnosti, aby vám přinesla bezkonkurenční zvukový zážitek.

Klady

 • Dolby Atmos
 • Automatická optimalizace s technologií TruePlay
 • Vestavěná Alexa
 • Jedenáct vestavěných reproduktorů

Pokud hledáte špičkový inteligentní soundbar s bohatými funkcemi, který zahalí váš životní prostor nádherným 360stupňovým zvukem, pak je Sonos Arc stále jedním z nejlepších, které si můžete za peníze koupit. Tento elegantní a elegantní reproduktor lze připevnit na stůl nebo na stěnu, je vybaven technologií Dolby Atmos a má vestavěnou technologii Amazon Alexa. Lze jej také ovládat pomocí aplikace Sonos, Apple AirPlay 2 a Google Assistant.

Sonos Arc má jedenáct vnitřních reproduktorů, včetně dvou vyhrazených výškových kanálů, které promítají zvuk do všech směrů. Výsledkem je, že každá nuance je vykreslena s křišťálovou čistotou. K dispozici je funkce Enhanced Trueplay, která optimalizuje zvuk tak, aby doplňoval akustiku místnosti, a navíc možnost vylepšení řeči v aplikaci Sonos, která nabízí další přizpůsobení.

Streamování hudby je podporováno také Dolby Atmos Music, takže víte, že vaše uši jsou opravdu lahůdkou, když se usadíte se svými oblíbenými melodiemi. Tento výkonný soundbar nabízí výjimečný filmový zážitek se spoustou dunivých basů právě tehdy, když je chcete. A i když může být cenovka poněkud strmá, je to chytrá volba, za kterou vám vaše vizuální a zvuková média poděkují.

Roku Streambar

Nejlepší hodnota

Sen kanálového hoppera

99 $ 130 $ Ušetříte
31 dolarů

Roku Streambar nabízí ohromující streamování 4K přes více než 300 televizních kanálů a je ideální pro milovníky televize. Navíc s Dolby Audio si můžete vychutnat vynikající kvalitu zvuku pro vaši oblíbenou televizi a hudbu. A přizpůsobitelná domovská obrazovka vám umožní umístit všechny vaše oblíbené streamovací aplikace na jedno místo.

Klady

 • 4K streamování
 • Dolby Audio
 • K dispozici je více než 300 streamovacích kanálů
 • Cenově dostupné

Nevýhody

 • Žádný režim úspory energie při nečinnosti

Roku Streambar je tak cenově dostupný, jak mohou získat, ale stále nabízí vysoce kvalitní 4K zvuk, pro kupující s omezeným rozpočtem. Po připojení k portu HDMI ARC vašeho televizoru nabízí tento soundbar vestavěnou službu streamování 4K s přizpůsobitelnou domovskou obrazovkou a vyhrazenými tlačítky pro vaše oblíbené streamovací služby na přiloženém hlasovém dálkovém ovladači Roku.

Nabízí obrovský výběr bezplatného a živého televizního vysílání (přes 300 kanálů) a díky čtyřem vestavěným 1,9palcovým ovladačům a Dolby Audio je kvalita zvuku překvapivě dobrá. Najdete zde pět různých zvukových režimů, ze kterých si můžete vybrat, včetně filmového a hudebního režimu, a také praktické funkce pro zajištění kvality života, jako je funkce automatického ztišení pro reklamy.

Roku Streambar je snem milovníka televize. Streamujte téměř nekonečné množství televizního obsahu v HD, 4K a HDR. Užijte si bohatý zvuk Dolby Audio pro všechny své oblíbené pořady a přizpůsobte si nastavení tak, abyste získali mix přesně pro svá média. S tím vším nabízeným za cenu kolem 100 $ nabízí Roku Streambar vynikající hodnotu za peníze.

Sony HT-A3000

Nejuniverzálnější

Poskytuje nejlepší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na vaše nastavení

498 $ 700 $ Ušetříte
202 dolarů

Sony HT-A3000 podporuje Dolby Atmos a DTS:X, S-Force Pro Front Surround a 360 Spatial Sound Mapping, které se přizpůsobí vašemu prostředí. Zkalibrujte jej do svého pokoje pomocí optimalizace zvukového pole a oživte svou hudbu pomocí 360 Reality Audio. Získejte maximum ze své zábavy s tímto všestranným inteligentním reproduktorem s prostorovým zvukem.

Klady

 • Může být optimalizován tak, aby vyhovoval jakémukoli nastavení
 • Dolby Atmos a DTS:X
 • Vestavěný Chromecast
 • 360 Reality Audio pro hudbu

Nevýhody

 • Pro větší prostory může vyžadovat další zadní reproduktory
 • Drahý

3,1palcový Dolby Atmos Soundbar od Sony HT-A3000 splňuje všechna ta správná políčka pro prémiový chytrý soundbar. Díky funkcím Dolby Atmos, DTS: X, S-Force Pro Front Surround a 360-stupňovému mapování prostorového zvuku zde můžete očekávat skutečně vznešený zvukový zážitek. Funguje s Google Assistant a Alexa, má vestavěný Chromecast a nabízí podporu pro Spotify Connect a Apple AirPlay 2.

Optimalizace zvukového pole zkalibruje HT-A3000 pro vaši místnost a 360 Spatial Sound se přizpůsobí vašemu prostředí, aby vám poskytl nejlepší možnou vícerozměrnou kvalitu zvuku. HT-A3000 je vybaven vestavěnými duálními subwoofery a také třemi předními reproduktory, které zahrnují středový kanál pro super čistý dialog.

Pokud náhodou vlastníte televizor Sony Bravia XR, je to určitě chytrý soundbar pro vás, protože se spárují a umožňují vám používat funkci Acoustic Center Sync, která vám poskytuje snadný přístup k ovládacím prvkům soundbaru. Pro všechny ostatní je to prémiový chytrý soundbar, který přináší do vašeho obývacího pokoje úžasný faktor a je nabitý dalšími funkcemi pro vylepšení vašeho zvuku.

Bose Smart Soundbar 600

Nejlepší vícekanálový

Poskytuje inteligentní upgrade pro každý identifikovaný signál

449 $ 499 $ Ušetříte
50 dolarů

Bose Smart Soundbar 600, vybavený technologií TrueSpace od společnosti Bose, identifikuje všechny signály v místnosti a převzorkuje je, aby vytvořil pohlcující vícekanálový zážitek. Užijte si hlasové ovládání pomocí Alexa nebo Google Assistant a vychutnejte si neuvěřitelný zvuk Dolby Atmos 360.

Klady

 • Převzorkuje zvuk na celé desce
 • Vestavěná Alexa
 • Soundbar Dolby Atmos
 • SimpleSync se spáruje s ostatními produkty Bose
 • Okamžitý přístup k vaší hudební knihovně Bose

Nevýhody

 • Občasné problémy s připojením u některých televizorů

Bose Smart Soundbar 600 je další vynikající vyhlídkou střední třídy, pokud hledáte chytrý soundbar. Je to soundbar Dolby Atmos s technologií TrueSpace a je dodáván s vestavěnými Alexa a Chromecast. Funguje také s Google Assistant a poskytuje podporu pro Apple AirPlay 2 a Spotify Connect.

Technologie TrueSpace od společnosti Bose bude inteligentně analyzovat zvukové signály jiné než Dolby Atmos (jako je 5.1 a stereo). Poté tyto zvuky převzorkuje a oddělí, čímž vám poskytne intenzivní vícekanálový zážitek. A díky dvěma vestavěným měničům směřujícím nahoru (celkem pěti) se zvuk odráží také od stropu a naplňuje místnost zvukem.

Po spárování vás aplikace Bose Music bez námahy provede procesem nastavení. Poskytuje také rychlý přístup k vaší hudbě na jednom místě. Díky integrované technologii Voice4Video, která vám umožňuje ovládat televizor a kabelový box hlasovými příkazy, Bose Smart Soundbar usnadňuje život a zní lépe.

SAMSUNG HW-Q990B/ZA

Nejlepší sada reproduktorů

Bezdrátový soundbar, který je dodáván se sadou bezdrátových zadních reproduktorů

$ 1000 $ 1400 Ušetřete
400 dolarů

Díky centrálnímu chytrému soundbaru a sadě bezdrátových zadních reproduktorů promítá Samsung HW-Q990B prostorový zvuk do každého rohu místnosti. Pomocí funkce Spacefit Sound+ analyzuje akustiku místnosti a optimalizuje zvuk tak, aby odpovídal danému prostoru, což vám poskytne skutečně pohlcující zážitek.

Klady

 • Kompletní sada bezdrátových reproduktorů
 • Dolby Atmos
 • Dynamicky optimalizovaný zvuk
 • Aktivní hlasový zesilovač
 • S podporou Alexa

Nevýhody

 • Drahý
 • Aplikace SmartThings není nijak zvlášť intuitivní

Inteligentní reproduktor Samsung HW-Q990B/ZA se může pochlubit prvním vestavěným připojením Dolby Atmos na světě. Díky 11 kanálům, jednomu subwooferu a čtyřem up-firingovým kanálům si můžete vychutnat bezdrátový prostorový zvuk, který na vás skutečně zapůsobí. Dodává se s vestavěnými funkcemi Alexa a AirPlay 2 a obsahuje také sadu bezdrátových zadních reproduktorů pro ještě větší prostor.

Tento inteligentní soundbar analyzuje místnost a automaticky zkalibruje zvuk, abyste si mohli vychutnat plně optimalizovaný zvuk pro váš prostor, včetně vylepšené čistoty hlasu. Navíc, pokud vlastníte kompatibilní televizor Samsung, funkce Q-Symphony zaplaví místnost plně synchronizovaným zvukem ze všech reproduktorů Samsung v místnosti, aby vás ještě více pohltila.

K dispozici je režim Game Pro, který vám poskytne 3D zvuk pro hraní her, a režim Tap Sound Mode, který přehrává hudbu nebo podcasty z telefonu do zvukové lišty pouhým klepnutím na reproduktor. Přidání sady zadních reproduktorů je třešničkou na tomto velkém vzkvétajícím dortu a poskytuje vám vše, co potřebujete, abyste se ponořili do ohromujícího zvuku.

Polk MagniFi Mini AX

Nejkompaktnější

Dokazuje, že některé z nejlepších věcí přicházejí v malých balíčcích

Vychutnejte si skvělý zvuk z kompaktního chytrého reproduktoru s Polk MagniFi Mini AX. Tento chytrý reproduktor obsahuje výkonný subwoofer a má certifikaci Dolby Atmos a DTS:X. Díky snadnému nastavení pomocí jednoho kabelu může být tento prostorově úsporný chytrý reproduktor okamžitě uveden do provozu a pomůže vám vytěžit ze zábavy maximum.

Klady

 • Kompaktní, prostorově úsporný design
 • Obsahuje subwoofer
 • Certifikace Dolby Atmos a DTS:X
 • S podporou Alexa

Nevýhody

 • Dálkové ovládání by mohlo být citlivější

S kompaktním designem, který stále zaujme, je zvukový panel Polk MagniFi Mini AX skvělou volbou, která šetří místo. Má pole pěti reproduktorů a poskytuje Dolby Atmos a DTS: filmový zvuk s certifikací X se slušným množstvím basů.

Technologie VoiceAdjust společnosti Polk je zde přítomna, aby zajistila srozumitelnost úrovní řeči, pomocí integrovaného reproduktoru se středovým kanálem zesílí úrovně hlasu bez ovlivnění zbytku výstupu. Izoluje dialogy a zajišťuje, že se nikdy nebudete snažit slyšet, co se na obrazovce říká. MagniFi Mini AX je také dodáván s bezdrátovým subwooferem, který poskytuje basy a lze jej snadno upravit pomocí funkce Bass Adjust pro jemné doladění rovnováhy mezi soundbarem a subwooferem.

O streamování hudby je dobře postaráno také díky podpoře Apple AirPlay 2, Chromecast a Spotify Connect. A najdete zde vyhrazené zvukové režimy pro hudbu i filmy, abyste z obou dostali to nejlepší. Nabízí spoustu hodnoty za peníze a je dobrým řešením, pokud hledáte něco diskrétnějšího, co nebude dominovat místnosti.

Výběr správného chytrého soundbaru pro vás

Pokud jde o domácí kino, neexistuje žádný limit, kolik můžete vydat, abyste ze svých zábavních médií dostali to nejlepší. Většinu z nás však tuto volbu omezí náš rozpočet. Naštěstí existuje spousta chytrých soundbarů ve středním rozsahu, které poskytují vynikající zvuk, aniž by vás stály malé jmění.

Pokud jste méně omezeni rozpočtem nebo jednoduše hodíte opatrnost za hlavu, Sonos Arc je jedním z nejlepších prémiových chytrých soundbarů, které můžete získat. Je vybaven zvukem Dolby Atmos 3D a je dodáván s vestavěnou funkcí Alexa pro snadný přístup k vašim oblíbeným médiím pomocí hlasového ovládání. Spousta dalších funkcí, jako je vylepšení řeči, znamená, že každý zvuk lze doladit, aby vám nic neuniklo. Se svými jedenácti vestavěnými reproduktory vydává zvuk do všech směrů a ponoří vás do pohlcujícího zvukového zážitku, který zaplní celou místnost.

Mnohem přívětivější možností je Roku Streambar, který se pohybuje kolem 100 USD a do vašeho televizního seznamu přidává kánon 300+ streamovacích kanálů, které si můžete vychutnat v úžasném rozlišení 4K. Samotný reproduktor poskytuje Dolby Audio a bude představovat významný upgrade od většiny integrovaných televizních reproduktorů a dálkový ovladač Roku vám umožní hlasové ovládání vašeho oblíbeného televizoru.

Ale za to sladké místo ve středu Vennova diagramu kvality zvuku, funkčnosti a cenové hladiny získává Sonos Beam Gen 2 náš hlas. S prostorovým zvukem Dolby Atmos a vestavěnou funkcí Alexa je ve středním rozsahu pohodlně vysoce kvalitní. Kromě hlasového ovládání jej můžete používat s aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo dálkovým ovládáním. Vychutnejte si křišťálově čisté dialogy pomocí funkce Speech Enhancement s inteligentním laděním Trueplay, které automaticky optimalizuje zvuk tak, aby odpovídal místnosti. Je to skvělý způsob, jak si užít svou oblíbenou hudbu, s podporou většiny streamovacích platforem a má funkci Bass Boost, která dodá věcem extra šmrnc.

Sonos Beam Gen 2

Celkově nejlepší

Celkově nejlepší chytrý soundbar

Díky Dolby Atmos pro 3D prostorový zvuk a hlasovému ovládání přes Alexa a Google Assistant je Sonos Beam Gen 2 jedním z nejlepších chytrých soundbarů střední třídy, které můžete získat. A díky podpoře Apple AirPlay 2 je to také skvělý způsob, jak ze své oblíbené hudby dostat maximum.

Klady

 • Podpora Dolby Atmos
 • Vestavěná Alexa
 • Spolupracuje s Google Assistant
 • Skvělé pro hudbu
 • Snadné nastavení

Nevýhody

 • Hodí se nejlépe do menších nebo středně velkých prostor
  Proč telefony explodují? (A jak tomu předejít)