Nejlepší rozšíření VPN pro Chrome [2022]

Upozornění: Některé stránky na tomto webu mohou obsahovat přidružený odkaz. Náš úvodník to nijak neovlivňuje.

Hledáte nejlepší rozšíření VPN pro Chrome? Pro mnohé je nyní VPN nezbytná pokaždé, když jste online. Ať už používáte stolní počítač, notebook nebo telefon, měli byste používat VPN, abyste skryli, co děláte. Nemusíte mít co skrývat, ale díky ISP, které je nyní legálně povoleno shromažďovat údaje o vašich zvyklostech při prohlížení a prodávat je za účelem zisku, nebylo vaše soukromí nikdy tak cenné.

Vzhledem k tomu, že Chrome je jedním z nejpopulárnějších prohlížečů na světě, není divu, že přední poskytovatelé VPN vytvářejí rozšíření speciálně pro něj. Některé služby fungují lépe než jiné a některé VPN jsou také lepší než jiné. Ve skutečnosti se může v závislosti na vašem poskytovateli internetu rychlost vašeho internetu při používání VPN zpomalit, takže se ujistěte, že jste udělali vše, co je v vašich silách, abyste práci s Chrome zrychlili.

Jako web, který se velmi zajímá o soukromí online, jsme sestavili tento seznam nejlepších rozšíření VPN pro Chrome. Každý z nich funguje v prohlížeči dobře a nabízí jak desktopovou aplikaci, tak specifické rozšíření pro Chrome pro lokalizovanou ochranu. Postupujte podle tohoto článku a získejte přehled o rozšířeních VPN pro Chrome.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

VPN a soukromí

Obvyklá reakce úřadů při diskusích o VPN nebo soukromí na internetu je „pokud nemáte co skrývat, proč si dělat starosti?“ To je neuvěřitelně krátkozraký a záměrně ignorantský pohled ze tří velmi dobrých důvodů.

  Dá se ExpressVPN věřit?

ISP vydělávají peníze z vašich dat

Protože byla uvolněna pravidla, která poskytovatelům internetových služeb umožňují zpeněžit vaše data procházení, většina z nich to udělala. Vaše údaje jsou anonymizované a neidentifikovatelné, jak víme, ale vaše údaje jsou stále používány k dosažení zisku u vašeho ISP.

VPN vás chrání online

VPN nejsou jen o soukromí. Jde jim také o bezpečnost. Použít WiFi hotspoty? Připojit se k bezdrátovým sítím na letišti nebo v práci? Pokud ano, pak bez VPN budete otevřeni shromažďování dat nebo útoku hackerů, falešných hotspotů nebo malwaru. Proveďte i velmi základní internetové vyhledávání na kterémkoli z nich a uvidíte mnoho důkazů, které ukazují, že tyto hrozby jsou skutečné.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Nejlepší způsob, jak se před nimi chránit, je zašifrovat připojení pomocí VPN. Můžete být viděni, ale váš provoz nelze identifikovat ani se ho dotknout. To je dostatečný důvod, proč jeden použít.

Vaše data jsou vaše

Konečně je jedno, jestli máte co skrývat nebo ne. Vaše data jsou přesně taková, vaše. Nikdo jiný na to nemá právo, pokud mu toto právo neudělíte, takže je také v rámci vašich práv jej chránit.

S našimi důvody, proč používat VPN z cesty, se pojďme ponořit do našich pěti tipů na nejlepší rozšíření VPN pro Chrome.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Nejlepší rozšíření VPN pro Chrome

Naše doporučení:

ExpressVPN je celkově nejlepší rozšíření VPN pro Chrome. Je to jedno z největších jmen v sítích VPN, ale je také jednou z dražších možností. Roční plán stojí 8,32 $ měsíčně, 12,95 $, pokud se platí měsíčně, nebo můžete získat 6měsíční plán za 9,99 $ měsíčně. Získáte neomezenou šířku pásma, vynikající výkon a spolehlivost, 256bitové šifrování AES a spoustu funkcí. Pokud chcete získat 3 měsíce zdarma s ročním tarifem, klikněte sem.

  Jak používat VPN s Chromecastem

Druhé místo:

Tunnelbear je poskytovatel VPN nejvyšší kvality, který nabízí základní bezplatný balíček s 500 Mb měsíčně dat, 3,33 $ měsíčně neomezeně u 3letého plánu a 4,99 $ měsíčně u 1letého plánu. Pro pohodlí nabízí samostatnou aplikaci VPN a rozšíření pro Chrome. Tunnelbear je známý svou spolehlivostí a rychlostí a ve výchozím nastavení používá 256bitové šifrování AES. S velmi malým množstvím protokolování a pravidelnými nezávislými bezpečnostními audity vkládá Tunnelbear mnoho svých zdrojů do udržování vašeho zabezpečení.

Všichni ostatní

Hotspot Shield je další velmi zavedené jméno v sítích VPN, které také nabízí rozšíření pro Chrome a vlastní aplikaci. Tato VPN neměla nejlepší pověst, pokud jde o rychlost a spolehlivost, ale nyní je vynikající volbou pro zabezpečení, rychlost a spolehlivost. Aplikace i rozšíření fungují dobře a usnadňují šifrování vašeho připojení na téměř jakémkoli zařízení. Ceny jsou také rozumné, začínají na 7,99 $ měsíčně za neomezený provoz.

ZenMate VPN je dalším důvěryhodným poskytovatelem, který nabízí samostatnou aplikaci a rozšíření pro Chrome. Existuje již nějakou dobu a osvědčil se jako spolehlivý. Aplikace funguje dobře a udržuje připojení bez ohledu na to, co děláte a na jakém zařízení. Služba zaručuje žádné protokoly, což je výhoda pro mnoho uživatelů. Nevýhodou je, že služba nabízí pouze 128bitové šifrování, které není nejsilnější. Pro pouhé soukromí to bohatě stačí. Kvůli serióznějšímu zabezpečení není. K dispozici je bezplatná a placená verze aplikace s omezenou rychlostí a daty, zatímco prémie je od 10,99 $ měsíčně, 4,49 $ měsíčně za roční plán nebo 1,65 $ měsíčně za 3letý plán, v závislosti na tom, jaké slevy jsou nabízeny. .

  Jak nastavit VPN na Windows 10 PC nebo Mac

NordVPN je další přední jméno v sítích VPN, které nabízí samostatnou aplikaci a rozšíření Chrome. NordVPN je vysoce ceněna pro velikost své sítě, rychlost svých služeb a kvalitu své aplikace. Je to také obvykle jedna z nejdražších možností VPN v okolí, ale v současné době existuje speciální nabídka, která snižuje cenu na mnohem ospravedlnitelnější částku. Aplikace je velmi stabilní, stejně jako rozšíření. K dispozici jsou stovky serverů a toto je VPN bez přihlášení.

Závěrečné myšlenky o nejlepších rozšířeních VPN pro Chrome

Existuje nepřeberné množství rozšíření Chrome VPN, ze kterých si můžete vybrat, doufejme, že vám náš seznam pomohl pochopit, co hledat, a některé možnosti, ze kterých si můžete vybrat. Bez ohledu na to, kterého poskytovatele si pro svou VPN vyberete, ujistěte se, že nezaznamenává aktivitu nebo neprodává vaše data, jako je tomu u většiny bezplatných VPN.

Neváhejte a podělte se o své myšlenky a zkušenosti s VPN níže.

x