Nejlepší Soundbary Samsung

Zatímco žijeme ve zlaté éře výroby televizorů, vyhazování těžce vydělaných peněz na jeden obvykle přichází s neuspokojivým zjištěním, že zvuk nesplňuje vaše očekávání. Je nešťastné, že musíme utrácet více, abychom dostali audio systém do nuly.

Naštěstí má trh soundbarů prostředky, jak povýšit naši vizuální radost na audio/vizuální blaženost. Samsung patří mezi lídry, pokud jde o soundbary, a zážitek můžete umocnit, když jej spárujete s jedním z jeho mnoha špičkových televizorů.

Pojďme se podívat na některé z nejlepších soundbarů Samsung, které jsou dnes k dispozici.

Náš výběr nejlepších soundbarů Samsung v roce 2023

Samsung HW-Q990C

Celkově nejlepší

Nejlepší zvuková scéna Dolby Atmos 3D

Díky špičkovému zvuku Dolby Atmos 3D ve své třídě je Samsung HW-Q990C průkopníkem v oblasti prémiových soundbarů, které dokážou dosáhnout zvukové Nirvany. Zatímco 11.1.4 reálná sada může stát pěkný peníz, získáte audio systém, který nejenže poskytuje dokonalý zvuk pro nastavení domácího kina, ale také si můžete vychutnat hudbu v dokonalé čistotě.

Klady

 • Žádné zkreslení se zvýšenou hlasitostí
 • Basy nepřebíjejí ostatní frekvence
 • Režim Adaptive Sound Mode poskytuje energický zvuk při nižších hlasitostech
 • Vylepšená reprodukce hudby

Samsung HW-Q990C je nástupcem Q990B a stává se nejnovějším vlajkovým soundbarem společnosti. I když se jedná o prémiový soundbar, vaše výdaje budou více než oprávněné. Čerpání kombinovaného výkonu 656 W z monstrózního skutečného počtu kanálů 11.1.4 vám poskytne dokonalý zážitek s Dolby Atmos, jaký dnes můžete najít. A dělá to s dokonalou přesností a jasností.

S rozměry 48,5 x 2,7 x 5,4 palce je však soundbar objemný. Stále se ale vejde pod větší televizory a úhlové boční reproduktory mu dodávají jedinečný vzhled. Subwoofer je také nepřekvapivě svalnatý, vzhledem k hlubokým, dunivým nízkým frekvencím, které rezonuje. Dva zadní reproduktory doplňují sadu pro autentický, obklopující zážitek Dolby Atmos/DTS:X, který vás dostane přímo do středu 3D zvukové scény.

Navíc je jeho nastavení hračkou a dodává se s účinným, dobře navrženým dálkovým ovládáním. Pokud chcete, můžete také použít aplikaci SmartThings. Jednou nevýhodou je však chybějící podpora HDMI 2.1. Ale konzoloví hráči to mohou obejít tak, že se nejprve připojí k televizoru a poté k soundbaru pomocí připojení eARC.

Samsung HW-S60B

Soundbar za nejlepší cenu s Dolby Atmos

Bezkonkurenční hodnota pro filmové nadšence

HW-S60B je kompaktní, tenký, 5.0kanálový soundbar dostupný za atraktivní cenu. Kvalita zvuku je dobrá, zejména při sledování filmů, a pokud vlastníte nedávnou televizi Samsung, můžete si vychutnat bezdrátový Dolby Atmos pro pohlcující prostorový zvuk.

Klady

 • Kompaktní a elegantní design
 • Bezdrátová podpora Dolby Atmos a DTS:X
 • Bezproblémové nastavení
 • Intuitivní aplikace
 • Podpora Alexa a Google Assistant

Nevýhody

 • Basy jsou občas trochu ploché
 • Pouze jeden port HDMI a žádné eARC
 • 200W výkonu nemusí stačit pro velké místnosti

Pro tenký, kompaktní soundbar se zvukem zaplňujícím místnost za bezkonkurenční hodnotu, zvažte Samsung HW-S60B. „H“ znamená „High-End“, zatímco „W“ znamená „Wireless“. Bezdrátová funkce je však omezena na ty, kteří vlastní televizor Samsung vydaný v roce 2022 nebo novější. S kterýmkoli z těchto televizorů získáte bezdrátový prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X a další funkce. Patří mezi ně Q-Symphony, která začleňuje reproduktory televizoru do audio systému, a Adaptive Sound pro funkce kalibrace místnosti. Ti, kteří nemají moderní televizor Samsung, si stále mohou užívat Dolby Atmos přes HDMI.

Bez nedávného televizoru Samsung si stále užijete masivní 5.0kanálový nárůst kvality zvuku z reproduktorů televizoru. Navzdory své cenové dostupnosti a kompaktním rozměrům 26,4 x 2,4 x 4,1 palce je vynikající pro sledování filmů. Díky funkcím Vylepšení hlasu a Adaptivnímu zvuku jsou dialogy křišťálově čisté. Kvůli chybějícímu externímu subwooferu však mohou nízké frekvence někdy znít trochu plochě. To může občas ochromit akční filmy a hudební žánry plné basů.

Nastavení a provoz jsou hračkou. Stačí se připojit k televizi a vše je bezproblémové. Dálkové ovládání je jednoduché a aplikace je intuitivní a nabízí ještě větší jednoduchost. Možnosti připojení zahrnují Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 a Spotify Connect. Existuje však pouze jeden port HDMI, který nemá podporu eARC, a není součástí dodávky.

Samsung HW-S50B

Nejdostupnější

Cenově dostupný soundbar pro malé až středně velké místnosti

198 $ 248 $ Ušetříte
50 dolarů

Chcete-li získat jednoduchý a cenově dostupný soundbar Samsung, který nabízí některé vynikající funkce, které najdete u dražších modelů, podívejte se na Samsung HW-S50B. Podporuje Dolby Digital 5.1 a DST Virtual: X pro prostorový zvuk a poskytuje dostatek výkonu pro malé až středně velké místnosti. Se středovým reproduktorem si můžete také vychutnat křišťálově čisté hlasy při sledování filmů, takže nikdy nezmeškáte žádný děj.

Klady

 • Klepněte na Zvuk dostupný u některých mobilních zařízení Samsung
 • Q Symphony a Adaptive Sound Lite
 • Cenově dostupné
 • Kvalitní středový reproduktor

Nevýhody

 • Žádná podpora Dolby Atmos
 • Nedostatečný výkon pro velké místnosti

Zatímco Samsung HW-S60B je nástupcem HW-S50B, předchůdce má stále co nabídnout, zejména s ještě dostupnější cenou. Pokud hledáte cenově výhodný soundbar s dobrou kvalitou zvuku a některými zvonky a píšťalkami, které mají novější, dražší modely, zvažte HW-S50B.

I když nepodporuje Dolby Atmos, tento 3.0kanálový soundbar poskytuje Dolby Digital 5.1 a DTS Virtual: X pro realistický prostorový zvuk. Získáte také Q Symphony, která integruje reproduktory vašeho televizoru do akce, a Adaptive Sound Lite pro analýzu a optimalizaci vašeho zvukového obsahu. Díky vestavěnému středovému reproduktoru zvyšuje soundbar svou vhodnost pro sledování filmů. Dialogy se stávají ústředním bodem a jsou mnohem přesnější a dešifrovatelné, bez ohledu na to, jak hlasitý je hluk v pozadí nebo hudba.

Kromě středového reproduktoru jsou do tenké lišty o rozměrech 26,4 x 2,4 x 4,1 palce integrovány dva basové a tři výškové reproduktory, které poskytují celkový výkon 140 wattů. Vystačí na zaplnění malé až středně velké místnosti. Pokud však hledáte soundbar pro velkou místnost, možná se budete muset poohlédnout po některých možnostech střední až prémiové třídy s větším výkonem.

Samsung HW-S800B

Nejtenčí Soundbar

Ultratenký soundbar poskytující epický zvuk

Pokud chcete nejtenčí soundbar Samsung, HW-S800B je jedním z dosud nejtenčích. Neohrožuje však kvalitu zvuku a doprovodný subwoofer přispívá úzkými nízkými frekvencemi k vylepšení vašich filmů a hudby.

Klady

 • Kompatibilní s Google Assistant a Alexa
 • Vynikající vertikální reprodukce zvuku
 • Dobře vyvážené basy
 • Čistý a živý zvuk

Nevýhody

 • Pouze HDMI ARC
 • Mini-HDMI port

Samsung HW-S800B je neuvěřitelně tenký soundbar. Ve skutečnosti je tak tenký, že se kolem něj pohodlně sevře i průměrně velká ruka. Navzdory svému hubenému vzhledu poskytuje typický zvuk Samsung doprovázený zdánlivě kompaktním subwooferem. Rezonuje pevné a silné nízké frekvence, které nikdy nepřekonají středy a výšky. Nejen, že 3.2.1kanálový soundbar a subkombo poskytují působivé filmové soundtracky, ale také dostává dva palce nahoru za hudební podání.

Tenký design soundbaru však přináší několik nedostatků. Nejviditelnější je jeho délka. S úhlopříčkou 45,7 palců vypadá trochu protáhle, přesto se stále vejde pod větší televizory. Dalším problémem je, že zde není mnoho místa pro porty. Na horní straně napájecího portu je pouze osamocený port mini-HDMI. Balení sice obsahuje adaptérový kabel, ale před nákupem je nejlepší zkontrolovat kompatibilitu televizoru. Pokud máte televizor Samsung po roce 2021, měli byste být schopni se připojit přes Wi-Fi pro bezdrátový zážitek z Dolby Atmos.

Samsung HW-A650

Kombinace s nejlepší hodnotou

Soundbar řady A s cenově dostupným subwooferem a kombinací soundbaru

Kombinace 3.1kanálového soundbaru Samsung HW-A650 a subwooferu nabízí výkon 430 W za přijatelnou cenu. Zvukový panel bez prostorových reproduktorů, které by bylo třeba vyslovit, podporuje DTS Virtual: X a má křišťálově čistou přední scénu nabízející snadno srozumitelné vokály ve filmech. Subwoofer přidává nízké frekvence a můžete jej kdykoli zesílit pomocí funkce Bass Boost.

Klady

 • Jednoduchý proces nastavení
 • Základní dálkové ovládání udržuje v souladu s jednoduchou obsluhou
 • Jasné vokály pro filmy
 • Dobrý zvuk na přední scéně
 • Hlasitý výkon za danou cenu

Nevýhody

 • Žádné připojení Wi-Fi znamená žádnou podporu hlasu nebo aplikací
 • Nezvykle umístěný USB port
 • HDMI je pouze ARC
 • Žádný prostorový zvuk, takže žádný Dolby Atmos nebo DTS:X

HW-A650 je největší v této Samsung A-Series, ale stále nabízí kompaktnější rozměry než přední soundbary Samsung. S rozměry 38,6 x 2,3 x 4,1 je dostatečně univerzální, aby se dostal do různých prostorů. Přiložený subwoofer doplňuje 3.1 kanály a také není nijak zvlášť těžkopádný. S kombinovaným výkonem 430 wattů získáte za tu cenu docela hlasitý systém.

Soundbar podporuje Dolby Digital a DTS, včetně DTS Virtual: X. Vzhledem k tomu, že v nastavení chybí prostorové reproduktory, může Virtual: X fungovat jako náhrada, která dodá hlasitost a směr. Nemůže však nahradit skutečný prostorový systém a možná by bylo lepší rozšířit ho o kompatibilní prostorové reproduktory.

Většina zvuku tedy vychází z přední scény. Zvuk je vyvážený a čistý s dostatkem hloubky a zahrnutí středového kanálu zajišťuje, že dialogy jsou čisté. Subwoofer nikdy nepřebije ostatní frekvence, aby s tím pomohl. Pokud ale cítíte, že nízké frekvence potřebují trochu posílit, můžete snadno aktivovat režim zvýraznění basů. Soundbar také nabízí různé zvukové režimy, včetně herního režimu a Adaptive Sound Lite, pro optimalizaci zvuku na základě obsahu, který sledujete.

Samsung HW-S61A

Nejlepší design

Stylový soundbar s velkým zvukem

Samsung HW-S61A je k dispozici v šedé a černé barvě a má bezproblémový minimalistický design vylepšený stylovým materiálem. Je to vynikající volba pro filmy díky jasným a ostrým dialogům, zatímco oboustranné rohové reproduktory a technologie akustického paprsku nabízejí široký zvukový rozsah.

Klady

 • Klepněte na Zvuk pro uživatele Samsung Galaxy
 • Podpora AirPlay 2
 • Adaptivní režim zvuku analyzuje obsah pro vylepšení zvuku
 • Technologie Acoustic Beam umístí zvuk tak, aby odpovídal jeho poloze na obrazovce

Nevýhody

 • Při připojení Bluetooth ztrácí zvuk detaily
 • Žádná podpora Dolby Atmos

Soundbar Samsung HW-S61A je skvěle vypadající reproduktor a další dostupný pod hlavičkou dostupné ceny. Díky tkanině Kvadrat pokrývající celý bar je design vkusný a bezešvý. Je k dispozici v šedé a černé (černá varianta se nazývá HW-S60A) a absence displeje umocňuje jeho stylový design. Místo toho řada malých, barevných LED indikátorů přenáší informace v záblescích.

5.0kanálový soundbar má celkem sedm reproduktorů se dvěma vestavěnými basovými reproduktory a výškovým reproduktorem. S rozměry 30 x 2,7 x 4,9 palce je kompaktní a tenký a ve spojení s rozsáhlou zvukovou kulisou pro něj snadno najdete vhodné místo v každé místnosti. Aplikace SmartThings má také pokyny pro nejlepší umístění pro optimální zvuk. Aplikace zjednodušuje proces nastavení, nabízí vše, co dálkový ovladač, a spojuje se s Alexou.

Je to pokračování oblíbeného HW-S60T a přichází s několika vylepšeními v kvalitě zvuku oproti svému předchůdci. Filmy jsou nyní příjemnějším zážitkem díky přidání středového reproduktoru a horn reproduktory na obou stranách dobře šíří zvuk. Nízké frekvence také vrčí, ale stále je zde prostor pro větší hloubky basů a spárování soundbaru s kompatibilním externím subwooferem přinese ještě lepší výsledky.

Který Soundbar Samsung je pro vás tou správnou volbou?

K dispozici je mnoho možností a funkcí, od levných soundbarů Samsung až po prémiové. I na rozpočtovém konci žebříčku by mělo být něco, co se hodí každému. To je samozřejmě, pokud nechcete zaplnit velkou místnost nejlepším možným zvukem.

Soundbar Samsung může být dodáván jako samostatný reproduktor, nebo to může být balíček s externím subwooferem nebo dokonce několika zadními reproduktory. Cenově dostupnější možností bude obecně jedna jednotka s integrovanými basovými a výškovými reproduktory. Samsung HW-S50B je jedním z nich a poskytuje kvalitní zvuk vedle funkcí, které najdete i u dražších variant této společnosti.

HW-S50B však nepodporuje Dolby Atmos nebo DTS: X. Pro dokonalý zážitek z prostorového zvuku potřebujete jeden z nich, zejména Dolby Atmos. To však neznamená, že musíte vydělat malé jmění, protože nástupce S50B, Samsung HW-S60B, podporuje oba formáty. A pokud máte současný televizor Samsung vyrobený po roce 2021, můžete si tento luxus užít i bezdrátově.

Ale pro dokonalý zážitek a pokud vás neodradí cenovka, sáhněte po Samsung HW-Q990C. Je to zkrátka šelma. Nahrazuje populární Q990B a nabízí ještě lepší zvuk a funkce, přičemž je dostupný za lepší cenu. S 11.1.4 reálným kanálovým výstupem a výkonem 656 W budete jednoduše vlastnit nejlepší soundbar, který Samsung nabízí.

Samsung HW-Q990C

Celkově nejlepší

Nejlepší zvuková scéna Dolby Atmos 3D

Díky špičkovému zvuku Dolby Atmos 3D ve své třídě je Samsung HW-Q990C průkopníkem v oblasti prémiových soundbarů, které dokážou dosáhnout zvukové Nirvany. Zatímco 11.1.4 reálná sada může stát pěkný peníz, získáte audio systém, který nejenže poskytuje dokonalý zvuk pro nastavení domácího kina, ale také si můžete vychutnat hudbu v dokonalé čistotě.

Klady

 • Žádné zkreslení se zvýšenou hlasitostí
 • Basy nepřebíjejí ostatní frekvence
 • Režim Adaptive Sound Mode poskytuje energický zvuk při nižších hlasitostech
 • Vylepšená reprodukce hudby
  Jak nainstalovat MongoDB Compass na Ubuntu