etechblog

Nejlepší virtuální platební karty pro affiliate marketing

V letošním roce byly kvůli „rizikové platbě“ zakázány tisíce reklamních účtů po celém světě.

Velcí tech giganti jako Google, Meta a ByteDance brali affiliate marketéry vážně. Nyní jsou všechny platební karty používané k inzerci v Google Ads, Facebook Ads a TikTok Ads kontrolovány ještě pečlivěji. Facebook navíc zavedl opětovnou autorizaci.

PST.NET umožňuje tok výdajů

Práce affiliate marketérů je nemožná bez spolehlivých způsobů placení za reklamní výdaje, proto PST.NET vyvinul pokročilé technologické řešení pro řešení problému affiliate partnerů, web adminů a dalších specialistů na provoz — virtuální platební karty, které jsou odolné vůči zákazům.

Odborníci si kladou otázku, proč je většina karet zakázána, zatímco karty vydané PST.NET fungují perfektně? Tomu se budeme věnovat podrobněji.

  Jak smazat zprávu na Airbnb

V Trusted BINs, We Trust

Každý affiliate marketér ví o nezbytnosti takových nástrojů, jako jsou soukromé proxy, ohřívané účty, maskování a prohlížeče proti detekci, aby se obešel systém proti podvodům.

Existuje také další zásadní věc, na kterou zapomínají i zkušení affiliate marketéři. Každá platební karta obsahuje BIN (Bank Identification Number), který o účtu mnohé prozradí. A co je nejdůležitější, klienti mohou zjistit statistiky využití BINů.

Základní metriky jsou následující:

 • Procento účtů, které byly zaplaceny kartami s konkrétním BIN.
 • Podíl prvních fakturačních transakcí spojených s těmito kódy BIN.
 • Počet dalších porušení souvisejících s konkrétním BIN.

Čím horší je situace v kterékoli z metrik, tím menší je důvěra ze strany systému boje proti podvodům. Pokud BIN není důvěryhodný, je nepravděpodobné, že by karta prošla kontrolou. V důsledku toho klient buď okamžitě obdrží varování „Riziková platba“, nebo budou na účet uvalena omezení.

Jak se vyhnout zákazům rizikových plateb

Oznámení o rizikové platbě je možné obejít. Klienti mohou využít následující možnosti:

  Helium přidává počasí, záložky a zdroj Reddit na stránku na nové kartě [Chrome]
 • Pracujte s platebními kartami velkých bank s ohledem na riziko záměny mezi řadou transakcí ostatních klientů.
 • Používejte unikátní platební karty, které mají méně uživatelů, proto karty nejsou na černé listině.
 • V prvním případě klienti pracují v prémiovém segmentu. Téměř 5-10 % affiliate marketérů používá takové BINy. Karty tedy vydrží mnohem déle.

  Ve druhém případě nemá systém proti podvodům žádné statistiky o těchto BIN. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné statistiky, nejsou platební karty zakázány.

  Všechny karty PST.NET projdou testy proti podvodům a účty fungují bez omezení. Existují také karty s 3-D Secure, které lze použít pro práci s jakoukoli online službou.

  Vydání platební karty probíhá během několika sekund, přičemž počet vydaných karet je neomezený. Všechna dobití účtu se provádějí pomocí bitcoinů a Tetheru, poplatek začíná od 2,9 %. Výběr je možný v USDT-TRC20.

  Služba platebních karet od společnosti PST nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které podporuje 13 jazyků, stejně jako robota Telegram pro upozornění na služby a speciální funkce pro kontrolu řízení výdajů a týmovou spolupráci přidružených společností.

    Oprava Zoom Unable to Connect Error Code 5003

  Velkorysý program doporučení

  Odměna účastníků je 5 USD za první kartu vydanou doporučeními, 30 % z ceny za vydání druhé a dalších karet a 10 % z hodnoty z jejich zaplacených transakcí. I jedno doporučení může generovat působivý příjem díky tradičně vysokému obratu v affiliate marketingu.

  Životopis

  Karty vydané platformou PST.NET snadno projdou všemi kontrolami proti podvodům a zabrání specialistům na dopravní arbitráž v nepříjemnostech se zablokovanými, deaktivovanými, pozastavenými a zakázanými účty. Toho je dosaženo pravidelným rozšiřováním skupiny BINs a neustálou kontrolou kvality. PST.NET pomáhá affiliate marketérům zaměřit se na výkon spíše než hledat platné karty.

  Kód kupónu

  Naši čtenáři mohou získat pátou platební kartu ke službě zdarma. Stačí zadat heslo etechblog.cz do chatu podpory na webu PST.

  Užili jste si čtení článku? Co takhle sdílet se světem?

  x