Nejlepší VPN pro Firefox

Upozornění: Některé stránky na tomto webu mohou obsahovat přidružený odkaz. Náš úvodník to nijak neovlivňuje.

Hledáte nejlepší VPN pro Firefox? Lidé mají různé preference, pokud jde o prohlížeče, ale většina se shoduje, že Google Chrome a Mozilla Firefox jsou nejlepší. Přestože je Firefox méně populární než Chrome, je stále velmi funkční a bezpečný.

Tento prohlížeč nabízí skvělé přizpůsobení a výběr doplňků pro zabezpečení, blokování reklam, vyskakovacích oken atd. Protože většina lidí, kteří používají Firefox, si cení zabezpečení, chtějí pro svůj prohlížeč dobrou VPN. Ve skutečnosti existuje mnoho poskytovatelů, kteří nabízejí rozšíření prohlížeče VPN pro Firefox a další prohlížeče.

Jak vybrat ten nejlepší? Můžete porovnat různé poskytovatele a vybrat si, co vám nejlépe vyhovuje.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Jak fungují VPN v prohlížečích?

Pravděpodobně jste slyšeli o aplikacích VPN pro chytré telefony, tablety, počítače a další zařízení. Jsou vhodné pro operační systémy iOS nebo Android. Věci jsou trochu jiné pro VPN v prohlížečích, jako je Firefox.

Musíte nainstalovat rozšíření prohlížeče, stejně jako například blokovač reklam. Po instalaci rozšíření VPN bude váš prohlížeč chráněn a skryt před nežádoucí pozorností. Všechna rozšíření prohlížeče Firefox najdete na panelu nástrojů vedle ikony Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

  Je ExpressVPN rychlejší než NordVPN?

V rámci tohoto rozšíření budete moci změnit servery, které chcete používat. V případě, že se ptáte, proč byste neměli používat desktopovou VPN aplikaci, je to proto, že na rozdíl od rozšíření prohlížeče berou z vašeho zařízení více zdrojů.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

Mozilla má více než 5000 rozšíření prohlížeče a některá z nich jsou opravdu špatná nebo potenciálně nebezpečná. Některá bezplatná rozšíření VPN jsou jen podvody, které vás okrádají o vaše soukromí. Držte se důvěryhodných poskytovatelů VPN, z nichž některé naleznete níže.

Nejlepší VPN pro Firefox

Pojďme se podívat na některé z nejlepších poskytovatelů VPN pro Mozilla Firefox.

Omezená nabídka: 3 měsíce ZDARMA!

ExpressVPN

Většina pluginů Firefox VPN nabízí pouze proxy, ale to není případ ExpressVPN. Tento plugin zabezpečuje celé vaše zařízení. Je to jednoduchá zkratka pro povolení VPN. ExpressVPN funguje na systémech Linux, Mac, Windows, Android, iOS, Chrome a Android TV.

Jejich síť VPN je jednou z největších na trhu s více než 140 serverovými umístěními ve více než 90 zemích. Všechny servery ExpressVPN umožňují sdílení peer-to-peer, jako jsou torrenty. Můžete také odblokovat streamovací služby, jako jsou Amazon Prime, Hulu, Sling TV, Netflix, HBO, DAZN atd.

Jednou z nejlepších částí tohoto pluginu VPN je přepínač zabíjení, který vás odpojí od internetu, když je vaše VPN vypnutá. Vaše soukromí tak zůstane bez ohledu na to nedotčené. K dispozici je také 256bitové šifrování, které je neproniknutelné.

  Proč potřebujete VPN pro Torrenting?

S ExpressVPN existuje zásada bez protokolování, díky které jsou vaše data ještě bezpečnější.

NordVPN

NordVPN je jednou z nejpopulárnějších služeb VPN. Jejich síť pokrývá více než 60 zemí a 5000 serverů. Neustále rostou a zdokonalují se a jejich rozšíření do prohlížeče Mozilla je toho důkazem.

A co je nejdůležitější, tento plugin je velmi lehký a neovlivní rychlost vašeho připojení. Dodává se také s praktickým blokováním reklam, který je skvělý pro anonymní prohlížení. Proces instalace bude velmi jednoduchý, protože budete používat tento plugin.

Pamatujte, že tato VPN je vázána na váš prohlížeč a zbytek vašeho zařízení jím nebude chráněn. Je to skvělé pro lidi, kteří hodně používají Firefox a chtějí zůstat v bezpečí. NordVPN je také kompatibilní s Chrome, Android, macOS, iOS, Linux a Android TV.

Nakonec společnost NordVPN určila servery peer-to-peer (P2P) pro torrenting. Může také odblokovat streamovací služby, jako je Sling TV, Amazon Prime, HBO, Netflix, Hulu, Showtime a BBC iPlayer. To se hodí, protože Nord můžete používat až na šesti zařízeních najednou.

Existuje dvojitá vrstva zabezpečení VPN a zásada nulového protokolu. Nejsou tam ani reklamy.

Hotspot Shield

Na rozdíl od jiných rozšíření VPN pro Firefox na tomto seznamu je Hotspot Shield zdarma (alespoň základní plán). Součástí této bezplatné nabídky je také blokátor reklam, blokování souborů cookie a blokování malwaru. Také šířka pásma je neomezená.

  Jak nebezpečný je torrent bez VPN?

V čem je háček? V bezplatné verzi si nemůžete vybrat, který server chcete použít. To může ovlivnit rychlost vašeho připojení. Existuje prémiová verze (tj. placená) s lepšími možnostmi. Přesto jako bezplatný plugin poskytuje Hotspot Shield skvělé šifrování a soukromí.

Je kompatibilní s Firefox, Chrome, Android, Windows, iOS a macOS. K dispozici je také podpora torrentování a můžete odblokovat streamovací služby (BBC iPlayer, Hulu, Netflix a Amazon Prime Video).

Hotspot Shield má více než 2500 serverů na 25 místech po celém světě. Můžete jej používat na pěti zařízeních najednou. Skvělé je, že to není podporováno reklamami, i když je to zdarma. Zabezpečení je skvělé, s 256bitovým šifrováním a zásadou nulového protokolování.

Volba je na tobě

S předloženými možnostmi máte poslední slovo vy. Zamyslete se nad svým rozpočtem na VPN a porovnejte nabízené funkce. Všechna rozšíření VPN pro Firefox v tomto seznamu fungují skvěle; musíte jen najít ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Pro bezplatný plugin VPN se Hotspot Shield nevyrovná. NordVPN a ExpressVPN přesto nabízejí více serverů a lepší rychlosti. Kterou z těchto tří služeb preferujete? Jaká je podle vašeho názoru nejlepší VPN pro Firefox? Dejte nám vědět v komentářích níže.

x