Nejlepší způsoby, jak číst zprávy na iPhonu nebo iPadu

iPhone a iPad jsou skvělé pro konzumaci zpráv, ať už se jedná o aktuální události nebo nejnovější informace o vašem oblíbeném sportovním týmu. Zejména iPad se ideálně hodí k odkopnutí a čtení a my vám prozradíme, jak jej co nejlépe využít.

S App Store naplněným až po okraj novými aplikacemi pro váš iPhone nebo iPad může být obtížné vědět, kterou stáhnout a v některých případech koupit. Vzhledem k tomu, že Apple nabízí vlastní aplikaci pro čtení zpráv, Apple News, potřebujete vůbec vyzkoušet řešení třetí strany? Navrhujeme, že ano, ano, a my vám povíme o některých aplikacích, které používáme, abychom měli přehled o tom, co se kolem nás děje, v mnoha různých kategoriích.

Některé z těchto aplikací budou zdarma a některé budou vyžadovat poplatek. Necháme vás rozhodnout, zda se čtení zpráv vyplatí zaplatit.

Pojďme do toho!

Feedly

Feedly je aplikace a služba, která si získala velkou popularitu, když Google před několika lety ukončil svou službu Google Reader RSS, a to z dobrého důvodu. Bezplatný účet Feedly vám poskytuje téměř stejné funkce jako dřívější Google Reader a pro iPhone a iPad jsou k dispozici aplikace, díky kterým je čtení příjemným zážitkem. Můžete přidat své vlastní zdroje zpráv a Feedly vám také nabídne nějaké návrhy, pokud vás to zajímá.

  Jak nainstalovat aktualizaci BIOS Spectre pro váš počítač

Bezplatný účet Feedly vám umožní přístup ke zprávám až ze 100 zdrojů a také z iPhone, iPad a webových aplikací s reklamami vloženými do vašich zdrojů. Pokud se chcete zbavit reklam a přidat neomezené zdroje, zvažte předplatné Feedly Pro za 5,41 $ měsíčně. Pokud hodně čtete, stojí to za to a je tam také spousta dalších funkcí.

Stáhněte si Feedly z App Store

Nuzzel

Přístup Nuzzel je velmi odlišný od jiných aplikací, protože neshromažďuje zdroje zpráv jako takové. Místo toho sleduje lidi, které sledujete na sociálních sítích, a poté zobrazuje odkazy, o kterých mluví. Čím více lidí o odkazu mluví, tím více je považováno za důležité. Nuzzel vám ukáže odkaz a také všem lidem, které sledujete a aktivně o něm mluvíte. Díky tomu je Nuzzel skvělým zdrojem obsahu, protože to znamená, že vždy uvidíte odkazy, na které byste normálně nenarazili. Bonus? Nuzzel je zdarma.

Stáhněte si Nuzzel z App Store

  Proč se aplikace pro iPhone „vkládají z“ jiných aplikací?

Apple News

Aplikace Apple News je k dispozici na každém iPhonu a iPadu, a to znamená, že má jedinečné umístění, aby se stala místem, kam chodíte novinky. Aplikace je pravděpodobně nejhezčí z celé řady, a to může pro některé lidi, včetně nás, znamenat hodně. To není dobré, pokud jsou zdroje zpráv slabé, a ačkoliv Apple News má z čeho vybírat, nemá k dispozici vše a nemůžete mu jen dát RSS a poslat mu to na cestu. Webové stránky se musí přihlásit k podpoře Apple News, což znamená, že pravděpodobně některé weby a lidé, které čtete, nejsou v Apple News k dispozici. To může být problém, stejně jako způsob, jakým sdílení zpráv z aplikace mění URL na speciální Apple News URL, takže je k ničemu pro každého, kdo ji nemá nainstalovanou.

Stáhněte si Apple News z App Store

Nepřečtený

Klasická RSS čtečka, která existuje již dlouhou dobu, Unread je aplikace, ke které vás bude tlačit mnoho takzvaných pokročilých uživatelů iOS, a to z dobrého důvodu. Je to pěkně vypadající aplikace, přesto nenápadná. Uhýbá z cesty a nechává mluvit obsah, což není něco, co by mnoho konkurenčních aplikací mohlo říct.

  Jak sdílet soubor Dokumentů, Tabulek nebo Prezentací Google jako webovou stránku

To, co z nás dělá tak velké fanoušky Unread, je skutečnost, že se jedná o dobrou, staromódní RSS čtečku v podobě raných dnů App Store. Dostanete se k požadovanému obsahu a okamžitě vám uhne z cesty, abyste mohli dělat to, kvůli čemu jste tam šli: číst slova. Za tímto účelem existuje mnoho témat, která mění způsob, jakým nepřečtené vypadají, takže je ideální pro kutily.

Stáhněte si nepřečtené z App Store

Inoreader

Inoreader, který se účtuje jako služba pro pokročilé uživatele, je náhradou RSS za související aplikace, stejně jako Feedly. Co dělá Inoreader tak výkonným, je jeho schopnost přiřazovat barvy klíčovým slovům, aby vynikla, nebo vytvářet filtry, které zajistí, že se konkrétní typy zpravodajských článků zobrazí společně. Chcete vidět články z více zdrojů, ale které obsahují fráze „iOS“ a „RSS“ ve stejném článku? Inoreader je aplikace pro vás. Chcete-li začít, budete si muset vytvořit bezplatný účet, ale když tak učiníte, můžete se přihlásit do aplikace Inoreader pro iPhone nebo iPad a začít vytvářet filtry podle svých představ. Můžete dokonce zkombinovat sílu Inoreaderu s Unread a získat to nejlepší z obou světů.

Stáhněte si Inoreader z App Store