Nepozastavujte automatické ztlumení oznámení Androidu během přehrávání hudby

Jako audiofil trávím velkou část času posloucháním skladeb na svém telefonu Android, ale poté, co jsem v Obchodě Play vyzkoušel spoustu hudebních přehrávačů, placených i bezplatných, jsem ještě nenarazil na takový, který by mi umožnil ztlumit ty zatracené zvuky upozornění během mých oblíbených částí písně. Pro nové uživatele platformy platí, že pokud v systému Android dostanete textovou zprávu nebo e-mail, když posloucháte hudbu, operační systém to automaticky na několik sekund pozastaví a přehraje zvuk upozornění. a poté obnoví přehrávání zvuku. I když vám neunikne upozornění, není ideální pro nepřerušované přehrávání hudby. Dnes jsem narazil na aplikaci s názvem Don’t Pause, která je náhodou docela skvělým řešením tohoto problému.

  Jak nastavit náladu v místnosti pomocí chytrého osvětlení

Don’t Pause je bezplatná aplikace, která dokáže automaticky přepnout telefon do režimu vibrací, když přehráváte hudbu, a vrátit se do normálního nastavení, když přehrávání zastavíte. In lze povolit a zakázat za běhu a může se pochlubit smrtelně jednoduchým rozhraním. Pokračujte ve čtení za skok pro další podrobnosti.

Aplikace není úplně první svého druhu. V lednu jsem se zabýval podobnou aplikací s názvem Shush, která také dokáže přepnout váš telefon do tichého režimu, když jej používáte, a zpět, když ho strčíte do kapsy. Don’t Pause je minimální alternativa k Shush se zaměřením na přehrávání zvuku. Vývojář také uznává, že se při vytváření Don’t Pause inspiroval Shush.

  Jak hrát Just Cause 3 na Linuxu

Když je tato funkce povolena, funkce Don’t Pause tiše sedí na pozadí a ztlumí všechna příchozí oznámení, dokud hraje hudba. Na rozdíl od jiných podobných aplikací tato nevyžaduje žádnou konfiguraci. Jediné, co musíte udělat, je klepnout na zelené tlačítko Start v dolní části rozhraní a o zbytek se postará sám.

Aplikace je k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Stáhněte si jej do svého zařízení z níže uvedeného odkazu.

Nainstalujte funkci Don’t Pause z Obchodu Play