Odeberte Netflix Next Episode Countdown & Are You Watching Prompt [Chrome]

Pro uživatele Netflixu je naprosto normální, že sledují seriály. Mnoho seriálů, které nejsou původními tituly Netflixu, je zpřístupněno až po odvysílání kompletní sezóny. Umožňuje to ještě větší záchvatovité sledování. Netflix z nějakého důvodu nevěří, že by jeden člověk mohl překousnout celou sérii Breaking Bad. Pokud necháte obrazovku nečinně sedět příliš dlouho nebo ji sledujete příliš dlouho, zeptá se vás, zda se stále díváte. Mezi dvěma epizodami stejné série navíc běží odpočítávání, které běží před přehráním další epizody. Můžete to přeskočit, ale pro začátek by bylo lepší, kdyby to tam nebylo. Flex Assist je rozšíření pro Chrome, které vám umožní odstranit odpočítávání další epizody Netflix a také výzvu, kterou stále sledujete.

  Co je součástí online předplatného Nintendo Switch?

Stačí nainstalovat Flix Assist a nechat jej pracovat na pozadí. Nemá žádné vlastní rozhraní. Jediné, co uvidíte, je, že se již neobjevují dvě výše uvedené nepříjemnosti Netflixu.

Výzva „Stále se díváte“ byla pryč. Podobně skutečně odstranil časovač Netflix další epizody odpočítávání mezi po sobě jdoucími epizodami série. V pravém dolním rohu se nikdy nezobrazí vyskakovací okno. Místo toho se prostě začne hrát další epizoda.

Flix Assist je tedy skvělý, ale vyvolává otázku; Proč nás Netflix prostě nenechá tyto funkce vypnout? Podobných rozšíření, jako je toto, je k dispozici pro řešení těchto stejných nepříjemností, takže by to mělo vzít nápovědu.

  Jak objevit novou hudbu na Spotify

Je možné, že ne každý si myslí, že odpočítávání nebo výzva „stále se dívám“ jsou otravné. Ve stejných případech, např. když jste usnuli uprostřed flámu, možná budete chtít, aby Netflix automaticky nepřehrál další epizodu, abyste mohli klidně spát, šetřit šířku pásma a neztratili svůj postup při přejídání.

Stáhněte si Flix Assist z Internetového obchodu Chrome

přes Lifehacker

x