Android

Odeslat zprávy spouštěné umístěním kontaktu [Android]

Je běžnou praxí se s někým přihlásit nebo nechat někoho, aby se k vám přihlásil, když dorazí domů. Můžete jít domů sami nebo se můžete obávat, že se váš přítel nebo člen rodiny bezpečně dostane domů. V obou případech lidé pošlou rychlou zprávu nebo krátký telefonát, aby ujistili toho, kdo čeká, že bezpečně dorazili do cíle. Buzzer je aplikace pro Android, která to automatizuje. Můžete si do něj uložit různá místa, jako je práce a domov, a pokaždé, když na dané místo dorazíte, lze zprávu nakonfigurovat tak, aby byla odeslána jednomu nebo více kontaktům.

  Ignorujte už žádné zámky telefonů, když děti neodpovídají na volání rodičů [Android]

Buzzer vyžaduje, aby vaše telefonní číslo fungovalo, a ověří ho prostřednictvím textové zprávy. Jakmile se zaregistrujete k používání aplikace, pokračujte a označte svou první polohu prostřednictvím vestavěné mapy. Klepnutím na plovoucí tlačítko plus vytvořte zprávu, která bude odeslána z místa, které jste právě přidali. Napište zprávu a vyberte jeden nebo více kontaktů. Po dokončení klepněte na „Nastavit hlášky“. Pokud potřebujete upozornění odeslat pouze jednou, např. když dorazíte na letiště, zaškrtněte políčko „Pouze jednou“ ve spodní části.

Jakmile nastavíte upozornění na zprávu, automaticky upozorní váš kontakt prostřednictvím textové zprávy, když dorazíte na místo, pro které jste jej nakonfigurovali. V nastavení aplikace můžete nastavit přesný obvod pro umístění do 200 m, 1 km nebo 10 km od místa. Aplikace má také režim úspory energie, když je baterie slabá, ale její zapnutí bude mít za následek méně přesné sledování polohy.

  Získejte přístup k widgetům z libovolné obrazovky, libovolné aplikace v telefonu [Android]

Aplikace má upozornění, která vás upozorní, když odeslala zprávu, a tato upozornění můžete nakonfigurovat v nastavení. Je to docela skvělá aplikace, která zajistí, aby vaši blízcí věděli, kdy jste bezpečně dorazili do cíle, a zbaví vás břemene pamatování na odeslání zprávy.

Nainstalujte Buzzer z Obchodu Google Play

x