Odstraňte všechny nežádoucí prvky z rozhraní iOS 7 pomocí HideMe7

Určitě najdete vylepšení Cydia i pro ty nejmenší části iOS, zvláště pokud chcete provést vizuální úpravy konkrétního prvku uživatelského rozhraní. I když vylepšení není příliš specializované pouze na jeden aspekt iOS, často skončí zaměřením na jedinou oblast firmwaru, jako je zamykací obrazovka nebo ikony. CustomLS a Transparency jsou jen dva příklady takových specifických vylepšení Cydie, a to navzdory skutečnosti, že oba jsou vybaveny velkým množstvím možností přizpůsobení. HideMe7 je podobný tweak, ale jeho největší výhoda spočívá v tom, že vám umožňuje provádět změny ve všech důležitých částech iOS. Díky tomuto balíčku můžete skrýt prvky uživatelského rozhraní ze zamykací obrazovky, Springboardu, složek, Notifikačního centra a Ovládacího centra.

HideMe7 přidává do aplikace Nastavení akcií rozsáhlou vlastní nabídku. Existují samostatné sekce pro různé oblasti iOS 7 a konfigurace možností není vůbec složitá. Uživatelé mají k dispozici řadu přepínačů a stav těchto přepínačů určuje viditelnost konkrétních prvků uživatelského rozhraní. Na zamykací obrazovce je možné skrýt grabber kamery, CC grabber, NC grabber, celé NC, aktuální datum, stav nabíjení. Vzhledem k tomu, že HideMe7 skrývá pouze prvky, žádná z provedených změn způsobí, že váš iPhone nebude vypadat úplně cizí. Změny Springboardu jsou trochu výraznější, ale stále ne přehnaně. Můžete vypnout štítky ikon, odznaky, pozadí složky a tečky na stránce. Další zajímavou možností v této sekci je možnost skrýt flash snímku obrazovky.

Nejobsazenější částí nabídky HideMe7 je ta, která obsluhuje stavový řádek. V zásadě je možné skrýt jakoukoli ikonu, která se může zobrazit ve stavovém řádku. Procento baterie můžete také přepínat prostřednictvím sekce stavového řádku HideMe7. Textové zprávy jsou tak nedílnou součástí každodenního života každého, že HideMe7 přichází se samostatnou sekcí Zprávy. Díky možnostem, které jsou zde k dispozici, můžete provádět změny v bublinách SMS, časových razítkách a dalších vizuálních aspektech aplikace Zprávy v systému iOS 7.

Pro ty z vás, kteří nenávidí náhodné stisknutí tlačítka Store při poslechu hudby na iPhonu, nabízí HideMe7 možnost toto tlačítko také úplně skrýt.

HideMe7 je užitečná vychytávka, ale je tu jen jedna drobná změna, kterou zoufale potřebuje. Většina změn, které provedete pomocí HideMe7, nebude implementována, dokud zařízení neodblokujete, ale vyladění se neprojeví automaticky ani nepřijde s tlačítkem pro opětovné stisknutí! Dokud se tedy HideMe7 neaktualizuje, budete muset své zařízení ručně odpružit jinými prostředky (pro tento účel jsme použili WinterBoard). Celkově však vyladění zcela stojí za to. Můžete si to vytvořit podle sebe, když se podíváte do repozitáře BigBoss a vyděláte 0,99 $.