Oprava chyby 0x87de2712 Xbox One

Herní konzole vylepšují vzrušující zážitek z online videoher. Jednou z takových konzolí je Xbox, který si získal velkou oblibu a je jednou z předních konzolí na trhu díky personalizovanému zážitku z domovské obrazovky, který vytváří. Xbox One je nástupcem Xboxu 360 a je vylepšenou verzí s větším prostorem pro hry a je působivě skvělý v poskytování zdravého času při hraní videoher. Kromě všech dobrých věcí na Xboxu má tendenci vykazovat některé chyby, které jsou nevyhnutelné. Tyto chyby mohou být velmi nepříjemné, zvláště když se s nimi hráč během hry setká. Jednou z takových závad je chyba 0x87de2712 Xbox One, která se obvykle vyskytuje při spuštění hry. Pokud jste někdo, kdo řešil stejný problém, pak vám náš průvodce důkladně pomůže s jeho vyřešením. Více o tom, co je chyba 0x87de2712 Xbox One, její příčiny a jak chybu 0x87de2712 opravit, probereme v nadcházejícím odstavci.

Jak opravit chybu 0x87de2712 Xbox One

Při spuštění hry na konzole došlo k chybě Xbox One 0x87de2712. Kromě toho se uvedená chyba obvykle vyskytuje u digitálních médií, zatímco mnoho dalších uživatelů také hlásilo problém s fyzickým DVD.

Co způsobuje chybu 0x87de2712?

Nyní, když jste si vědomi toho, co je chyba 0x87de2712 Xbox One, je nyní čas prozkoumat její příčiny, které obvykle vedou k chybě narušující spuštění hry. Tuto chybovou zprávu na obrazovce vyvolalo několik důvodů. Pojďme se na ně podívat níže:

  • Prvním důvodem, který je většinou považován za tento problém, je server Xbox. Pokud jsou servery mimo provoz nebo jsou na konci Xboxu nějaké technické problémy, může to vést k tomu, že konzole neověří nákup, který jste provedli, a případně spustí chybový kód.
  • Další příčinou jsou problémy s firmwarem/softwarem, kdy jsou na vině dočasné soubory, což vede k chybě.
  • Dalším důvodem, který způsoboval chybu, je nekonzistentní alternativní adresa MAC. Tento problém brání komunikaci mezi konzolí a servery Xbox, a proto kód chyby 0x87de2712.
  Jak sdílet svou aktuální polohu v Mapách Google s přáteli

Čelit chybám jako 0x87de2712 při pokusu o spuštění vaší oblíbené hry může být skličující. Ať už se jedná o technickou závadu nebo softwarový problém, spouštějí uvedenou chybu, kterou lze vyřešit pomocí oprav speciálně zaměřených na cíle a řešení uvedených příčin. Začněme tedy těmito opravami odstraňování problémů, které jsou podrobně popsány v následujících metodách:

Metoda 1: Ověřte stav serveru Xbox

Jak je uvedeno v příčinách, servery Xbox Live mohou být hlavním důvodem chybového kódu 0x87de2712. Dočasný problém se serverem může být zodpovědný za chybovou zprávu, která se objeví buď kvůli údržbě nebo kvůli neočekávanému výpadku způsobenému poruchou hardwaru nebo podobně. Proto musíte navštívit stránku stavu serveru Xbox Live a zkontrolovat, zda nejsou nějaké problémy s vaší službou Xbox. Při pokusu o tuto metodu postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Nejprve navštivte Stav Xboxu strana.

2. Nyní klikněte na možnost Hry a hry.

3. Nyní zkontrolujte hry, které jsou ovlivněny nějakými problémy nebo jsou mimo provoz.

Pokud je hra, kterou chcete spustit, uvedena v seznamu, počkejte na vyřešení problému a za nějakou dobu znovu zkontrolujte stránku Xbox Status.

Metoda 2: Restartujte konzoli Xbox One

Mnohokrát se většina chybových kódů týká dočasných problémů, které lze snadno vyřešit jednoduchým restartem. Totéž je v případě chyby 0x87de2712 restartování konzole Xbox One obnoví systém a vrátí jej do normálu bez závad při spouštění hry v něm.

1. Stisknutím tlačítka Xbox na ovladači na několik sekund otevřete Power Center.

2. Nyní vyberte možnost Restartovat konzolu, jak je znázorněno na obrázku níže.

3. Nakonec vyberte možnost Restartovat pro potvrzení a pokračování v procesu.

Metoda 3: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Hlavním důvodem, který spouští chybu 0x87de2712 Xbox One, je problém s připojením k síti. Tento problém s připojením je způsoben buď tím, že se konzole nemůže připojit k domácí síti, nebo špatnou kvalitou streamování, která vede k náhodnému vypnutí. V takové situaci velmi pomáhá odstraňování problémů se síťovým připojením. Při testování a identifikaci problému postupujte podle níže uvedených kroků:

  Toto je 15 nejlepších kurzů obsahového marketingu, které prospívají

1. Stisknutím tlačítka Xbox na ovladači otevřete nabídku průvodce.

2. Nyní vyberte Profil a systém a otevřete Nastavení.

3. Dále vyberte Obecné a otevřete Nastavení sítě.

4. Nyní vyberte Test síťového připojení v nabídce Troubleshooting.

Po dokončení testování se ujistěte, že síť pro váš Xbox funguje správně, a zkontrolujte, zda je nyní kód chyby vyřešen.

Metoda 4: Změňte síťový režim

Zatímco existuje mnoho her, které potřebují připojení k internetu, aby fungovaly dobře, existují určité hry, které fungují offline bez potřeby sítě. Pokud se pokoušíte spustit offline hru a narazíte na chybový kód 0x87de2712, zkuste změnit síťový režim na režim offline, protože pouze řešení problémů se síťovým připojením v tomto případě nepomůže.

1. Přejděte na Profil a systém a otevřete Nastavení Xbox.

2. Dále v části Obecné vyberte Nastavení sítě.

3. Nyní v okně Síť vyberte Přejít offline.

Po provedení kroků restartujte konzolu, abyste použili provedené změny, a zkontrolujte, zda je chyba již opravena.

Metoda 5: Vymažte alternativní adresu MAC

Pokud se vám zdá, že nic nefunguje a stále přemýšlíte, jak opravit chybu 0x87de2712, zkuste vymazat alternativní adresu MAC z konzole Xbox One. Adresa Media Access Control, známá také jako MAC adresa, se používá jako síťová adresa při komunikaci v rámci segmentu sítě. Vymazání alternativní adresy MAC znamená eliminaci dohadů, které jsou spojeny s ručním vypínáním konzole. Také v tomto případě, pokud ISP ve výchozím nastavení poskytuje dynamické IP adresy, pak vymazání MAC adresy pomůže vyřešit všechny tyto problémy a nakonec chybu 0x87de2712. Postupujte tedy podle rychlého průvodce v následujících krocích:

1. Přejděte do nastavení sítě Xbox.

2. V nabídce Síť vyberte Pokročilá nastavení.

3. Nyní vyberte možnost Alternativní adresa MAC.

4. Poté z nabídky vyberte Vymazat.

5. Nyní restartujte konzolu, aby se změny projevily.

  Jak vytvářet, zobrazovat a upravovat záložky v prohlížeči Google Chrome

Metoda 6: Proveďte cyklus napájení

Cyklování napájení zahrnuje vymazání většiny poškozených dočasných souborů, které jsou obvykle příčinou chyby 0x87de2712 Xbox One. Pomáhá také při řešení mnoha problémů souvisejících s firmwarem a vymazáním výkonových kondenzátorů. Pro vyřešení místních problémů s vaší konzolí Xbox One je tedy cyklování napájení velkou pomocí a zde je návod, jak to provést:

1. Přejděte do nabídky Profil a systém.

2. V části Profil a systém vyberte možnost Odhlásit se.

3. Nyní, když jste se odhlásili ze svého účtu, přejděte do části Přihlásit se! nabídce v konzole Xbox.

4. Po zpětném přihlášení restartujte hru.

Toto jsou způsoby, jak opravit chybu 0x87de2712 v konzole Xbox One.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jaký je nejlepší způsob, jak opravit chybu hry Xbox One?

Ans. Nejlepší způsob, jak opravit chybu hry Xbox One, je jednoduše restartovat konzoli. Můžete také zkusit znovu spustit hru po nějaké době, v případě, že servery Xbox nefungují.

Q2. Proč můj Xbox stále zobrazuje chybový kód?

Ans. Pokud váš Xbox stále zobrazuje chybový kód, může to být způsobeno poškozenou aplikací. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zkusit vymazat mezipaměť Xboxu.

Q3. Co jsou chybové kódy?

Ans. Chybové kódy jsou specifická čísla, která identifikují chybu v systému. Tyto kódy jsou užitečné při hledání řešení problému.

Q4. Mohu ručně aktualizovat svůj Xbox?

Ans. Ano, svůj Xbox můžete ručně aktualizovat tak, že otevřete Nastavení na Xboxu a poté zpřístupníte System a budete pokračovat s možností Aktualizovat.

Q5. Mohu svůj Xbox aktualizovat ručně?

Ans. Ano, svůj Xbox můžete aktualizovat ručně, k tomu budete potřebovat přístup k počítači, internetu a portu USB. Vše, co musíte udělat, je stáhnout aktualizační soubor do portu a poté tento soubor nainstalovat přímo do konzole Xbox pomocí portu USB.

***

Xbox One nejen převzal ostatní herní konzole, ale také posunul herní dovednosti na zcela novou úroveň. I když existují některé problémy, kterým se nelze vyhnout, pokud jde o Xbox One. Doufáme, že vám náš průvodce pomůže vyřešit jeden z těchto problémů, tj. chybu 0x87de2712 Xbox One, všemi možnými metodami. Pro další dotazy nebo návrhy můžete zanechat své komentáře v sekci uvedené níže.

x