Oprava Nerušit se neustále samovolně zapíná na Androidu

Jak se smartphony staly populárními, Android se stal nejoblíbenějším operačním systémem a nadále kraluje trhu. Je flexibilní a poskytuje uživatelům mnoho možností a přizpůsobení. Jednou z nejlepších funkcí systému Android je Nerušit (DND), ale co znamená DND na telefonu? Je to možnost, která po aktivaci přepne telefon do tichého režimu a zastaví všechna upozornění včetně hovorů a zpráv. Je to užitečné, když jste na schůzce nebo jste zaneprázdněni svou prací a chcete se vyhnout rozptýlení. Nastavení Nerušit telefonu Android lze snadno změnit a existuje mnoho způsobů, jak vypnout funkci Nerušit Android. Někdy se však režim DND může zapnout automaticky, což může být frustrující. Pokud také řešíte stejný problém, jste na správném místě. Přinášíme vám perfektního průvodce, který vám pomůže vyřešit problém, který neustále zapíná režim Nerušit na Androidu.

Jak opravit samovolné zapínání režimu Nerušit v systému Android

Existuje mnoho důvodů, proč se nastavení Nerušit v telefonu Android automaticky zapne a některé z nich jsou uvedeny níže.

  • Drobné systémové problémy
  • Zastaralý OS Android
  • Nesprávné nastavení

Poté, co se dozvíte, co znamená DND na telefonu a co spouští jeho opakované zapínání, pojďme si projít několik způsobů, jak vypnout funkci Nerušit Android. Chcete-li vyřešit problém s neustálým zapínáním funkce Nerušit v systému Android, postupujte podle níže uvedených metod.

Poznámka: Smartphony nemají stejné možnosti Nastavení. Liší se od výrobce k výrobci, proto před změnou zkontrolujte správná nastavení.

Metoda 1: Základní kroky pro odstraňování problémů

Než začnete s metodami, jak vyřešit problém, který neustále zapíná režim Nerušit, doporučujeme vám projít některými základními řešeními problémů a kontrolami uvedenými níže.

1. Restartujte telefon: Mnoho drobných problémů, jako je pád aplikací, prázdná obrazovka a další, lze opravit restartováním zařízení Android. Může to zastavit automatické zapínání funkce DND. Postupujte podle našeho průvodce Jak restartovat nebo restartovat telefon Android, abyste udělali totéž.

  Jak řešit problémy s tiskem v aplikaci Microsoft Word

2. Tlačítko Kontrola hlasitosti: Některé telefony Android přejdou do režimu DND, když je tlačítko pro snížení hlasitosti stisknuto opakovaně nebo po dlouhou dobu. Ujistěte se, že při nastavování hlasitosti nedržíte tlačítko pro snížení hlasitosti příliš dlouho.

3. Zkontrolujte zkratku DND: V některých případech lze funkci DND zapnout z panelu oznámení v systému Android. Ujistěte se, že je vypnutý, přetažením panelu oznámení dolů a jeho deaktivací. Můžete jej také odebrat z panelu oznámení, abyste zabránili jeho náhodnému zapnutí.

Metoda 2: Vypněte naplánované DND

Většina telefonů se systémem Android je vybavena funkcí DND, jejíž zapnutí lze naplánovat na konkrétní čas. Tato naplánovaná možnost může být někdy automaticky povolena, což způsobí, že se funkce DND sama zapne v určitou dobu. Zakázáním této možnosti můžete vyřešit problém, který neustále zapíná režim Nerušit. Postupujte podle níže uvedených kroků.

  Jak najít 32bitové aplikace na vašem iPhone

1. Spusťte Nastavení zařízení.

2. Najděte a klepněte na nastavení Zvuk a vibrace.

3. V nabídce Zvuk a vibrace přejděte do části Nerušit a vypněte možnost Naplánovat čas zapnutí.

Metoda 3: Aktualizujte operační systém Android

Pokud používáte starou verzi Androidu, může to být příčinou nefunkčnosti funkce DND. Android pravidelně vydává aktualizace, které zavádějí nové funkce a opravují drobné problémy. Pro správné fungování vašeho zařízení se doporučuje udržovat OS Android aktualizovaný. Aktualizace Androidu může vyřešit problém, který neustále zapíná režim Nerušit, a můžete to udělat podle našeho průvodce ruční aktualizací Androidu na nejnovější verzi.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste dokázali opravit, že se režim Nerušit v systému Android sám od sebe zapíná. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila nejlépe. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů.

x