Oprava Netflix Audio Video Out of Sync na Windows 10 PC

Co takhle slyšet vaši oblíbenou postavu říkat: „Jdu svižně,“ zatímco leží na pohovce? Není to znepokojující, že zvuk a video nejsou synchronizovány na vaší oblíbené platformě, Netflix? Pokud při sledování Netflixu na Windows 10 čelíte jakýmkoli problémům se zvukem, nebojte se! Přinášíme vám perfektního průvodce, který opraví problém se synchronizací zvuku Netflix na počítači s Windows 10. Takže pokračujte ve čtení!

Jak opravit Netflix Audio Video Out of Sync na Windows 10 PC

Než budeme pokračovat, pojďme nejprve pochopit možné příčiny, kvůli kterým se zvuk nemusel synchronizovat s videem v žádném filmu nebo televizní show Netflix.

 • Nesprávná nastavení Netflixu: Netflix mohl být nakonfigurován s nesprávným nastavením a nemusí být podporován zařízením, jako je HD Streaming nebo použití stereo zvuku.

 • Nestabilní připojení k internetu: Vzhledem k tomu, že Netflix je online platforma, která vyžaduje stabilní připojení k internetu, může se stát, že zvuk nebude synchronizován, pokud používáte nestabilní připojení k internetu.

 • Problémy s webovým prohlížečem: Pokud ke sledování filmu nebo televizního pořadu Netflix používáte webový prohlížeč, můžete zaznamenat chybu počítače s nesynchronizovaným zvukem Netflix, pokud se vyskytne problém nebo problematické nastavení ve webovém prohlížeči.

 • Funkce automatického přehrávání povolena: Pokud je na vašem počítači povolena funkce automatického přehrávání, možná nebudete moci sledovat film na Netflixu bez chyby synchronizace zvuku.

 • Funkce rychlého spuštění povolena: Pokud je na vašem počítači povolena funkce rychlého spuštění, která umožňuje rychlé spuštění počítače; můžete mít na Netflixu chybu synchronizace zvuku.

 • Výchozí zvuk není nakonfigurován: Výchozí zvuk zvuku je třeba nakonfigurovat na vašem počítači, abyste mohli sledovat pořady na Netflixu bez přerušení a chyby synchronizace zvuku.

 • Problém s nastavením výkonu: Nastavení výkonu na vašem počítači musí být nastaveno tak, aby umožnilo systému Windows rozhodnout o funkcích, které opraví problém se synchronizací zvuku na vašem počítači.

Postupujte podle níže uvedených metod a opravte problém se zvukem Netflix se synchronizovaným PC v aplikaci Netflix nebo webové verzi.

Základní metody odstraňování problémů

1. Restartujte počítač: Můžete zkusit restartovat své streamovací zařízení, jako je Windows 10, jak je znázorněno.

2. Zkontrolujte rychlost internetu: Otevřete webovou stránku Speedtest ve výchozím webovém prohlížeči na vašem PC a klikněte na možnost GO pro kontrolu rychlosti připojení k Internetu. Pokud je rychlost minimální, můžete zkusit změnit datový tarif vašeho internetového připojení nebo přejít k jiným metodám.

3. Zkuste jiné síťové připojení: Pokud jako službu připojení k Internetu používáte nestabilní Wi-Fi, můžete místo toho zkusit přejít na ethernetový kabel. Chcete-li chybu vyřešit, můžete se připojit k silnějšímu internetovému připojení nebo zapnout mobilní data na smartphonu.

Metoda 1: Odstraňování problémů s periferními připojeními

K problému s chybou synchronizace zvuku Netflix mohlo dojít, pokud periferní zařízení nejsou správně připojena ke streamovacím zařízením při používání platformy. Níže vysvětlené metody vám pomohou vyřešit problémy s výstupními audio zařízeními připojenými k vašim streamovacím zařízením.

 • Připojte sluchátka: Pokud používáte vestavěné reproduktory v počítači, nemusí být možné synchronizovat zvukový výstup s videem. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste připojit sluchátka k počítači a zkuste streamovat pořad na Netflixu pomocí sluchátek.

 • Správné připojení reproduktorů k přijímači: Pokud používáte nějaké další reproduktory jako periferní výstup z vašeho streamovacího zařízení a připojujete se k portu pomocí kabelu, musíte zajistit, aby byl reproduktor správně připojen k zařízení. Zkuste reproduktor odpojit a znovu jej připojit k zařízení nebo zkuste reproduktor připojit k jinému portu na vašem zařízení.

 • Znovu připojte reproduktory Bluetooth: Pokud k příjmu zvukového výstupu používáte reproduktor Bluetooth, musíte se ujistit, že reproduktor Bluetooth je v dosahu a blízko streamovacího zařízení.

 • Připojte správně HDMI nebo optické konektory: HDMI nebo optické kabely nemusí být správně připojeny k vašemu streamovacímu zařízení a zvuk ve filmu Netflix nemusí být synchronizován se zobrazeným videem.

 • Obrácený HDMI nebo optický kabel: Můžete zkusit obrátit kabel HDMI, který jste propojili mezi dvěma zařízeními, výměnou konců obou zařízení.

Metoda 2: Upravte základní nastavení Netflix

Základní metody popsané níže můžete použít k vyřešení problému se zvukem Netflix se synchronizovaným PC na samotné platformě.

1. Sledujte film normální rychlostí: Pokud sledujete film nebo televizní pořad jinou rychlostí, než je normální rychlost, například 2x, je třeba nastavit rychlost na Normální, abyste problém vyřešili.

1. Otevřete aplikaci Netflix a Přehrajte film.

2. Klikněte na možnost Rychlost přehrávání.

3. Vyberte možnost 1x (Normální) pro nastavení normální rychlosti filmu.

2. Zkontrolujte další funkce: Pokud není zvuk synchronizován s filmem, musíte zkontrolovat, zda ostatní funkce, jako je pozastavení, vpřed, převinutí vzad nebo přehrávání, na vašem filmu efektivně fungují. Přetočením nebo přetočením filmu o několik sekund vpřed můžete problém se synchronizací vyřešit.

1. Spusťte aplikaci Netflix a přehrajte film.

2. Klepnutím na tlačítka vpřed, vzad nebo přehrávání na obrazovce zkontrolujte, zda jsou funkce účinné.

3. Zakažte HD streamování a změňte na nižší rozlišení: Pokud sledujete film v kvalitě obrazu HD, můžete zaznamenat zpoždění ve zvuku, protože vyžaduje více dat; můžete zkusit vypnout HD streamování u filmu, abyste problém vyřešili. Můžete zkusit změnit rozlišení filmu nebo televizního pořadu, který sledujete na Netflixu, abyste problém vyřešili změnou rozlišení na nižší.

1. Otevřete aplikaci Netflix, přesuňte kurzor na svůj profil a v nabídce Profil a další vyberte Účet.

2. Přejděte do části Profil a rodičovská kontrola a vyberte svůj profil ze seznamu.

3. Otevřete Nastavení přehrávání a v seznamu vyberte možnost Změnit.

4. V části Využití dat na obrazovku vyberte v seznamu možnost Střední a kliknutím na tlačítko Uložit změny uložte.

5. Zavřete stránku a znovu spusťte Netflix na svém zařízení, abyste zjistili, zda je problém odstraněn.

4. Změna zvuku z angličtiny na angličtinu 5.1: Pokud jste vybrali zvuk jako anglický, zkuste jej vybrat jako angličtinu 5.1 a naopak, abyste vyřešili problém se synchronizací.

1. Otevřete aplikaci Netflix a přehrajte si jakýkoli anglický film na platformě na svém streamovacím zařízení.

2. V části Zvuk změňte jazyk z angličtiny.

Metoda 3: Aktualizujte systém Windows

Pokud na svém PC používáte zastaralý Windows, možná nebudete moci používat Netflix na svém PC a můžete mít problém se zpožděním zvuku. Chcete-li problém vyřešit, musíte aktualizovat systém Windows v počítači a poté můžete sledovat filmy na Netflixu bez problému.

Metoda 4: Použijte Premium VPN

Pokud ke sledování obsahu, který je ve vaší zemi omezený, používáte bezplatnou VPN, mohou se v tomto případě vyskytnout problémy se zvukem. Chcete-li vyřešit problém se synchronizovaným zvukem Netflix s počítačem, musíte použít prémiovou VPN, jako je NordVPN.

Metoda 5: Aktualizujte ovladače grafiky a zvuku

Vzhledem k tomu, že Netflix je platforma, která má tolik vizuálního obsahu, použití zastaralého grafického ovladače vám nemusí pomoci při sledování filmu bez problémů. Chcete-li tento problém vyřešit a sledovat obsah bez chyb synchronizace, musíte v počítači aktualizovat ovladač grafiky. Zvukový ovladač pro výchozí zvukové výstupní zařízení je třeba aktualizovat, aby byl schopen poskytovat dobrý zvukový výstup. Zde uvedený odkaz můžete použít k aktualizaci ovladače zvuku na vašem PC.

Metoda 6: Zakažte funkci automatického přehrávání

Chcete-li opravit chybu synchronizace zvuku, musíte deaktivovat funkci automatického přehrávání v části Hardware a zvuk. K deaktivaci funkce automatického přehrávání můžete použít odkaz uvedený v této části.

Metoda 7: Zakažte rychlé spuštění

Pokud je na vašem počítači povoleno nastavení Rychlé spuštění, možná nebudete moci sledovat film bez přerušení zvuku. Chcete-li problém vyřešit, musíte v počítači zakázat možnost Rychlé spuštění.

Metoda 8: Zakažte exkluzivní režim

Pokud se vám nedaří vyřešit problémy se zvukovým zařízením, můžete zkusit změnit výchozí formát výstupního zvukového zařízení pomocí uvedeného odkazu. Kromě toho můžete zrušit výběr možnosti Povolit aplikacím převzít výhradní kontrolu nad tímto zařízením v části Exkluzivní režim, kliknout na tlačítka Použít a poté na OK pro uložení změn.

Poznámka: Tato možnost vám umožní poskytnout aplikacím oprávnění převzít kontrolu výhradně nad tímto zvukovým zařízením.

1. Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Reproduktory v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte možnost Zvuky.

2. Poté se přepněte na kartu Přehrávání

3. Poté vyberte zvukové zařízení (např. Reproduktory) a klikněte na tlačítko Vlastnosti.

4. Přejděte na kartu Upřesnit a zrušte zaškrtnutí políčka Povolit aplikacím převzít výhradní kontrolu nad tímto zařízením.

Metoda 9: Změňte možnosti výkonu

Pomocí této metody můžete systému Windows umožnit provádět změny vzhledu a výkonu vašeho počítače. To opraví všechny závady na vašem počítači a musíte být schopni vyřešit problém se synchronizací zvuku na Netflixu.

1. Stiskněte klávesu Windows, napište zobrazit pokročilá nastavení systému a klikněte na Otevřít.

2. Ve vlastnostech systému klepněte na kartu Upřesnit a v části Výkon klepněte na tlačítko Nastavení….

3. Poté klikněte na kartu Vizuální efekty a vyberte možnost Nechat systém Windows vybrat, co je pro můj počítač nejlepší.

4. Klepnutím na tlačítko Použít a poté na OK uložte změny do počítače.

Jak opravit audio a video mimo synchronizaci ve webové verzi Netflix

Tato část poskytne způsoby, jak vyřešit problém se synchronizací zvuku Netflix ve webovém prohlížeči na vašem PC. Metody vysvětlené v této části berou Google Chrome jako výchozí webový prohlížeč, který se může na vašem počítači lišit.

Metoda 1: Restartujte Google Chrome

Pokud se problém týká webového prohlížeče, můžete zkusit problém vyřešit restartováním webového prohlížeče v počítači.

1. Současným stisknutím kláves Ctrl + Shift + Esc otevřete Správce úloh.

2. V okně Správce úloh vyberte Google Chrome v části Aplikace na kartě Procesy a kliknutím na tlačítko Ukončit úlohu zavřete aplikaci Google Chrome.

3. Vyhledejte Google Chrome na vyhledávacím panelu a kliknutím na výsledek aplikace spusťte aplikaci Google Chrome a poté otevřete stránku Netflix.

Metoda 2: Zakažte rozšíření Ad-block

Pokud v prohlížeči Google Chrome používáte nějaké reklamní bloky, musíte je deaktivovat, abyste opravili nesynchronizované audio video Netflix v systému Windows 10.

1. Spusťte prohlížeč Google Chrome z Windows Search.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu webové stránky, přesuňte kurzor na Další nástroje a v přilehlé nabídce vyberte možnost Rozšíření.

3. Na stránce Rozšíření vypněte blokovače reklam a deaktivujte tak všechna rozšíření pro blokování reklam na stránce.

Metoda 3: Zakažte rozšíření Netflix Party Extension

Pokud používáte jakékoli rozšíření třetí strany pro používání Netflix Party v prohlížeči Google Chrome, musíte jej deaktivovat, abyste opravili nesynchronizované audio video Netflix v systému Windows 10.

1. Otevřete prohlížeč Google Chrome.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu webové stránky, přesuňte kurzor na Další nástroje a v přilehlé nabídce vyberte možnost Rozšíření.

3. Na stránce Rozšíření vypněte rozšíření Netflix Party is now Teleparty, abyste jej na stránce deaktivovali.

Metoda 4: Vymažte mezipaměť prohlížeče

Soubory mezipaměti vám pomohou rychleji načítat často navštěvované stránky; mohou však zpomalit rychlost a mohlo dojít k problému se synchronizací. Chcete-li problém vyřešit, přečtěte si článek s odkazem na vymazání souborů mezipaměti v prohlížeči Google Chrome.

Metoda 5: Aktualizujte Google Chrome

Pokud používáte zastaralou verzi aplikace Google Chrome, možná nebudete moci používat Netflix bez jakéhokoli zpoždění zvuku. Chcete-li vyřešit problém se zvukem Netflix, který není synchronizovaný v systému Windows 10, musíte aktualizovat aplikaci Google Chrome.

1. Spusťte prohlížeč Google Chrome.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome a v zobrazeném seznamu klikněte na možnost Nastavení.

3. Klikněte na kartu O prohlížeči Chrome v levém podokně okna a v okně se zobrazí aktuální zpráva.

Poznámka: Pokud je k dispozici aktualizace, prohlížeč se aktualizuje automaticky a požádá vás o její opětovné spuštění po aktualizaci.

Metoda 6: Zakažte hardwarovou akceleraci (pokud je to možné)

Funkce hardwarové akcelerace přiřadí grafickému procesoru vizuální a textové vykreslování; můžete zkusit problém vyřešit deaktivací funkce v prohlížeči Google Chrome.

1. Otevřete webový prohlížeč Google Chrome.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome a v zobrazeném seznamu klikněte na možnost Nastavení.

3. Rozbalte nabídku Upřesnit a klepněte na kartu Systém v levém podokně okna; a vypněte nastavení Použít hardwarovou akceleraci, když je k dispozici, poté kliknutím na tlačítko Znovu spustit proces ukončete.

Metoda 7: Kontaktujte centrum nápovědy Netflix

Pokud můžete sledovat jakýkoli jiný film bez problému se synchronizací, problém může být v konkrétním filmu, který sledujete. Zkuste nahlásit konkrétní film nebo televizní pořad s problémem se synchronizací Netflixu podle následujících kroků.

1. Spusťte prohlížeč Google Chrome.

2. Otevřete Netflix, klikněte na Profil a vyberte Centrum nápovědy.

3. Svůj problém můžete vyhledat na stránce centra nápovědy Netflix.

***

Článek vysvětluje, jak opravit nesynchronizované audio video Netflix na počítači se systémem Windows 10. Pokud jste našli tento článek jako užitečný, laskavě zanechte své návrhy a zpětnou vazbu v sekci komentářů níže.

  Jak kopírovat, vyjímat a vkládat na počítači se systémem Windows
x