Oprava Rainbow Six Siege Crashing ve Windows 10

Rainbow Six Siege je střílecí videohra pro milovníky srdceryvných online her. Hru lze hrát samostatně nebo v multiplayeru, ve kterém hráči mohou být útočníky nebo obránci. Tato destrukční a střílečka přichází s nesrovnatelným zážitkem z akce, dynamickým prostředím, 3D hratelností a novými funkcemi, které předčily ostatní videohry stejného žánru. Je k dispozici na několika platformách včetně Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PS4 a PS5. Hra se s oblibou hraje přes Steam s obrovským počtem 200 000 hráčů. Všechny pozitivní aspekty hry však padají bezhlavě, protože Rainbow Six Siege neustále padá. Mnoho hráčů nahlásilo tuto závadu, když se pokusili spustit hru na svém systému nebo dokonce během hraní. Pokud při spouštění hry řešíte stejný problém, jste na správném místě. Pojďme se tedy bez prodlení podívat na některé z hlavních důvodů této chyby a podívat se na způsoby, jak ji opravit.

Jak opravit Rainbow Six Siege Crashing ve Windows 10

Pokud Rainbow Six Siege spadne při spuštění přehrávače, je to pravděpodobně způsobeno zvukovými daty R6. Spolu s tím existují další důvody odpovědné za totéž, včetně:

 • Starší verze ovladače grafiky
 • Dochází kapacita RAM v systému
 • Povolení ukládání do cloudu ve Windows
 • Závada softwaru
 • Poškozené herní soubory
 • Problémy s kompatibilitou se systémem

Softwarové závady nebo problémy se samotnou hrou nemohou uživatelům bránit v hraní hry. To vše díky legitimním a účinným metodám, o kterých budeme diskutovat, hráčům velmi pomohou při odsouhlasení chyby. Spolu s kontrolou připojení k internetu vyzkoušejte níže uvedené metody pro pozitivní výsledek.

Požadavky na systém

Nemá cenu stahovat hru na Windows, pokud váš systém nesplňuje ani požadavky hry. První věcí, kterou se musíte ujistit, je, že váš systém je schopen spustit Rainbow Six Siege. Chcete-li zkontrolovat, zda je váš počítač/notebook kompatibilní, měl by splňovat minimální požadavky pro spuštění hry a splňovat doporučené požadavky, aby bylo možné ji spustit bez problémů.

 • Minimální požadavky na operační systém jsou Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10 (64bitový), zatímco doporučené jsou Windows 7 SP1, Windows 8.1 a Windows 10 (64bitový).
 • Procesor by měl splňovat Intel Core i3 560 @ 3,3 GHz nebo AMD Phenom II X4 945 @ 3,0 GHz pro minimální požadavky, zatímco Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz nebo lepší nebo AMD FX-8120 @ 3,1 GHz nebo lepší pro doporučené.
 • Minimální požadavek na paměť je 6 GB RAM, zatímco doporučená je 8 GB RAM.
 • Grafika je dalším základním požadavkem, který musí být minimálně NVIDIA GeForce GTX 460 nebo AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 kompatibilní s 1GB VRAM), zatímco doporučená je NVIDIA GeForce GTX 670 (nebo GTX 760 / GTX 960) nebo AMD Radeon HD 79. (nebo R9 280X (2GB VRAM) / R9 380 / Fury X)
 • Preferované úložiště pro oba je 61 GB.
 • Zvuková karta pro minimální požadavky je DirectX 9.0c s nejnovějšími ovladači, zatímco doporučená je zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c 5.1 s nejnovějšími ovladači.
  Jak opravit chybějící ikony dlaždic v nabídce Start v systému Windows 10

Metoda 1: Proveďte čisté spuštění

Nejprve byste měli provést čisté spuštění systému. Restartování pomáhá při odstraňování jakýchkoli konfliktů mezi hrou a programy. Proto musíte tuto metodu provést pomocí kroků uvedených níže, abyste tuto možnost vyloučili. Přečtěte si našeho průvodce, jak provést čisté spouštění v systému Windows 10.

Metoda 2: Zakažte optimalizace na celou obrazovku

Někdy může optimalizace celé obrazovky vést k pádu Rainbow Six Siege. Optimalizace na celou obrazovku vede k problému s kompatibilitou. Chcete-li jej zakázat, postupujte podle kroků uvedených níže.

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte steam a klikněte na Otevřít.

2. Klikněte na Knihovnu.

3. Klepněte pravým tlačítkem na Rainbow Six Siege a poté vyberte Spravovat.

4. Klepnutím na Procházet místní soubory otevřete umístění souboru.

5. Zobrazí se vyskakovací okno.

6. Klepněte pravým tlačítkem myši na hru a vyberte vlastnosti.

7. Přejděte na kartu Kompatibilita a zaškrtněte políčko vedle možnosti Zakázat optimalizace na celou obrazovku.

  Oprava Kodi Ares Wizard nefunguje ve Windows 10

8. Nakonec klikněte na Použít a Ok pro uložení změn.

Metoda 3: Aktualizujte ovladače zařízení

Pokud Rainbow Six Siege na vašem přehrávači neustále padá, je to pravděpodobně způsobeno zastaralými ovladači. Ujistěte se, že grafická karta má všechny aktualizované ovladače, které pomohou zlepšit výkon hry a její aktivitu ve vašem systému. Přečtěte si naši příručku o 4 způsobech aktualizace ovladačů grafiky v systému Windows 10. Chcete-li aktualizovat další ovladače, postupujte podle našeho průvodce aktualizací ovladačů zařízení v systému Windows 10.

Metoda 4: Aktualizujte systém Windows

Aktualizace ovladače grafiky někdy nestačí, dokonce i váš systém může potřebovat aktualizaci. Se starší verzí Windows nemusí nová a aktualizovaná hra vyhovovat. Přečtěte si naši příručku, jak stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizaci Windows 10.

Metoda 5: Ověřte integritu herních souborů

Je možné, že herní soubory ve službě Steam jsou poškozené a příčinou chyby při otevírání hry. Obvykle se to stane během stahování hry na Steamu, když se poškodí velké soubory. Tento problém lze vyřešit pomocí funkce ověření integrity souboru v samotném Steamu. Přečtěte si našeho průvodce, jak ověřit integritu herních souborů ve službě Steam.

Metoda 6: Zakažte bránu Windows Defender Firewall (nedoporučuje se)

Pokud Rainbow Six Siege spadne při spuštění, existuje možnost, že Windows Defender Firewall blokuje spuštění hry. Chcete-li tento problém vyřešit, je důležité vypnout bránu firewall ve vašem systému. Přečtěte si naši příručku, jak zakázat bránu firewall systému Windows 10.

Metoda 7: Dočasně deaktivujte antivirus (není k dispozici)

Antivirus ve vašem systému může být příliš ochranný, což způsobí, že se hra nenačte a nakonec se ani neotevře. Tento problém je ve Windows poměrně častý a nejlepším možným řešením je vypnout antivirovou ochranu hry. Můžete tak učinit přístupem k ochraně před viry a hrozbami ve vašem systému. Přečtěte si naši příručku, jak dočasně zakázat antivirus v systému Windows 10.

Metoda 8: Zakažte překrytí hry

V systémech s omezenými hardwarovými zdroji je běžné vidět pád Rainbow Six Siege kvůli aplikacím třetích stran, jako je překrytí Steam. Tyto aplikace je třeba deaktivovat, aby bylo možné hru v systému spustit, což lze provést pomocí níže uvedených podrobných pokynů, které vám pomohou.

  Oprava nefunkčního ovladače Rocket League ve Windows 10

1. Otevřete aplikaci klienta Steam.

2. Klikněte na záložku Steam v levém horním rohu obrazovky.

3. Poté klikněte na Nastavení.

4. Dále klikněte na nabídku In-Game.

5. Zrušte zaškrtnutí políčka Povolit překrytí Steam během hry.

Metoda 9: Přeinstalujte Rainbow Six Siege

Pokud žádná z metod dosud nefungovala, může pomoci přeinstalace hry. Nová instalace je vždy nejlepší volbou, pokud nic jiného nepomůže. V tomto případě můžete hru znovu nainstalovat pomocí následujících kroků, abyste opravili problém s pádem Rainbow Six Siege.

1. Spusťte aplikaci Steam.

2. Klikněte na záložku LIBRARY.

3. Klikněte pravým tlačítkem na Rainbow Six Siege a klikněte na Spravovat.

4. Klepněte na Odinstalovat.

5. Dále otevřete záložku STORE ve službě Steam.

6. Na vyhledávacím panelu vyhledejte Rainbow Six Siege a klikněte na hru.

7. Nakonec klikněte na Instalovat.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak mohu opravit, že Rainbow Six Siege nefunguje ve Windows?

Ans. Nefunkční chybu Rainbow Six Siege lze v systému Windows opravit zavřením aplikací na pozadí, přeinstalací hry nebo aktualizací systému Windows.

Q2. Je Rainbow Six Siege vhodná pro děti na hraní?

Ans. Rainbow Six Siege je výkonná střílečka, která je vhodná pro každou věkovou skupinu, ale když hru hrají děti, je nutný dohled rodičů.

Q3. Existuje pokračování Rainbow Six Siege?

Ans. Ne, prozatím žádné pokračování Rainbow Six Siege neexistuje.

Q4. Je Rainbow Six Siege k dispozici zdarma na Steamu?

Ans. Rainbow Six Siege není bezplatná hra, je k dispozici ke koupi na Steamu.

Q5. Může být člověk zablokován na Rainbow Six Siege?

Ans. Ano, je možné, že hráč může být v Rainbow Six Siege zablokován. V případě, že hráč použije vulgární výrazy nebo poruší pravidla hry.

***

Doufáme, že tato příručka pomohla vyřešit problém s pádem Rainbow Six Siege na Windows 10. Dejte nám vědět, která metoda vám z tohoto článku fungovala nejlépe. Máte-li jakékoli další dotazy nebo návrhy týkající se tématu, uveďte je v sekci komentářů níže.

x