etechblog

Oprava Sling TV Down na Androidu

Sling je slavná internetová televizní síť a konkurent Dish a dalších kabelových služeb. Tento poskytovatel online televizních služeb nejen streamuje živé televizní pořady, ale také umožňuje divákům sledovat online filmy a mezinárodní kanály. Pro americké diváky je to docela hovor o městě pro jeho výjimečné a bezproblémové použití na zařízeních, jako jsou telefony, tablety, stolní počítače a další streamovací platformy. Uprostřed všech těchto kladů se uživatelé na svých zařízeních potýkali s chybou Sling 4-402. Stejně jako cokoli digitálního, i Sling TV má své nevýhody, ale my jsme vám poskytli náš průvodce, jak opravit Sling TV na Androidu. Takže bez dalšího zdržování začněme vědět o chybě 4-402 a některých metodách, jak ji vyřešit.

Jak opravit Sling TV Down na Androidu

Chyba 4-402 na Sling TV se obvykle vyskytuje kvůli problémům s chybami v softwaru. To má za následek, že se obsah na Sling TV nepřehrává správně nebo se jednoduše nenačítá. Tento chybový kód je také docela běžný v aplikaci Sling TV, a proto potřebuje trvalé řešení pro nepřerušovaný zážitek ze sledování. Pro uživatele Android Sling TV jsme shromáždili několik účinných metod, které vám pomohou opravit kód chyby 4-402.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že telefony Android nemají stejná nastavení a tato nastavení se u každé značky liší, mohou se níže uvedené kroky mírně lišit od vašeho zařízení. Níže uvedené metody jsou prováděny na Vivo 1920.

Metoda 1: Znovu spusťte aplikaci Sling TV

Pro problém Sling TV down na Androidu je první věcí, kterou můžete udělat, je znovu spustit aplikaci na vašem zařízení s operačním systémem. Pokud váš Sling TV přestane fungovat, zobrazuje chybu načítání nebo nepracuje s kanálem, pak může být příčinou problému technická závada. Opětovné spuštění aplikace tedy pomáhá při řešení, což lze provést pomocí níže uvedených kroků:

  Jak vrátit aplikaci zpět na domovskou obrazovku na iPhone

1. Zavřete aplikaci Sling TV na svém zařízení Android.

2. Nyní klepněte na ikonu aplikace Nastavení na domovské obrazovce zařízení.

3. Vyberte nastavení Aplikace a oprávnění.

4. Poté klepněte na Správce aplikací.

5. Vyhledejte aplikaci Sling TV a klepněte na Vynutit zastavení.

6. Nyní znovu spusťte aplikaci Sling TV a zkontrolujte, zda funguje správně.

Metoda 2: Změňte kanály

Chyba praku 4-402 je většinou způsobena softwarovou chybou, která vás může přerušit ve sledování konkrétního kanálu. Zkuste proto změnit kanály v aplikaci Sling TV, abyste zjistili, zda problém přetrvává i u jiných kanálů. Pokud ne, může se jeden kanál potýkat s technickými problémy.

Metoda 3: Odhlášení z jiných zařízení

Je běžné, že uživatelé Sling TV se přihlašují na různá zařízení, aby pohodlně sledovali své oblíbené pořady. Vícenásobné přihlášení však může také způsobit problém ve formě chyby nebo jednoduše způsobit, že se Sling TV nenačte. Proto se doporučuje odhlásit se ze všech ostatních zařízení a zůstat přihlášeni ke svému zařízení Android. Z ostatních zařízení se můžete odhlásit pomocí následujících kroků:

Poznámka: Před provedením kroků se ujistěte, že znáte své přihlašovací údaje.

1. Otevřete oficiální web Sling TV a přihlaste se ke svému účtu pomocí správných přihlašovacích údajů.

2. Přejděte na Můj účet.

3. Vyberte Osobní informace a otevřete Historie zařízení.

4. Zde se odhlaste ze všech zařízení.

Metoda 4: Vymažte mezipaměť aplikace

Sling TV down na Androidu může být také způsobeno načtenou mezipamětí aplikace, což má za následek problémy s načítáním a ukládáním do vyrovnávací paměti. Proto je nezbytné jej vymazat a postupujte podle níže uvedených kroků:

  Jakou verzi Ubuntu bych měl použít?

1. Spusťte Nastavení zařízení Android.

2. Přejděte do Nastavení aplikací a oprávnění a otevřete Správce aplikací.

3. Nyní vyhledejte aplikaci Sling TV a klepněte na ni.

4. Poté klepněte na Úložiště.

5. Nakonec vyberte možnost Vymazat mezipaměť.

Jakmile vymažete mezipaměť, zkuste aplikaci znovu spustit, abyste zjistili, zda nyní funguje dobře, aniž by se zobrazila chyba 4-402.

Metoda 5: Povolte přístup k poloze Google GPS

Sling TV vysílá živě a vyžaduje umístění pro přizpůsobený obsah, který na něm chcete sledovat. A pokud to není možné, může být pro vás obtížné načíst aplikaci a procházet své oblíbené kanály. V takovém případě byste měli ve svém zařízení povolit přístup k poloze Google GPS.

1. Otevřete Nastavení smartphonu.

2. Poté klepněte na nastavení Umístění.

3. Klepněte na App access to location.

4. Ujistěte se, že vaše poloha je pro Google a Mapy POVOLENÁ.

Metoda 6: Aktualizujte aplikaci Sling TV

Zastaralá aplikace na vašem Androidu je hlavním důvodem softwarových chyb a problémů, se kterými se setkáváte při spouštění aplikací. Stejně tak je tomu v případě Sling TV down na Androidu, proto se ujistěte, že všechny aplikace ve vašem telefonu Android jsou aktuální. Podrobný přehled si můžete přečíst v našem průvodci, jak automaticky aktualizovat všechny aplikace pro Android najednou.

Metoda 7: Přeinstalujte aplikaci Sling TV

Další metodou, jak pomoci všem uživatelům Androidu s chybou Sling 4-402, je opětovná instalace aplikace na jejich zařízení. Pokud vám aktualizace aplikace nepřinesla plodné řešení, pak nová instalace aplikace určitě může. Přeinstalace aplikace pomáhá vyřešit problém s poškozenými stahováními nebo problémy s chybami souvisejícími se starší verzí. Vyzkoušejte to tedy pomocí níže uvedených kroků:

1. Spusťte Nastavení zařízení.

2. Přejděte do nastavení Aplikace a oprávnění.

  Shadow of War na Linuxu

3. Otevřete Správce aplikací.

4. Najděte aplikaci Sling TV a klepněte na ni.

5. Vyberte možnost Odinstalovat.

6. Nyní otevřete aplikaci Obchod Play a znovu si stáhněte Sling TV.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Proč aplikace Sling TV na mém Androidu zobrazuje chybu 4-402?

Ans. Nejpravděpodobnější příčinou toho, že aplikace Android Sling TV zobrazuje chybu 4-402, jsou chyby v softwaru aplikace, technické závady a zastaralá verze aplikace.

Q2. Co udělá vymazání mezipaměti s aplikací Sling TV?

Ans. Vymazání mezipaměti pomůže odstranit další uložené soubory v aplikaci Sling TV, které narušují její fungování.

Q3. Existuje nějaký jiný způsob, jak se odhlásit ze všech zařízení, než navštívit oficiální web Sling?

Ans. Kromě odhlášení ze všech zařízení z oficiálního webu Sling to můžete provést také ručním odhlášením ze zařízení, jako je váš Android, TV, notebook a další, kde jste se již přihlásili pomocí svého účtu Sling.

Q4. Mohu si zdarma stáhnout aplikaci Sling TV na Android?

Ans. Ano, stažení aplikace Sling TV pro Android je k dispozici zdarma.

Q5. Může restart telefonu Android pomoci vyřešit chybový kód 4-402?

Ans. Pokud je chyba 4-402 v aplikaci Sling TV v telefonu Android způsobena technickou závadou, může vám pomoci restartování zařízení.

***

Jak již bylo zmíněno dříve, vše digitální má své pro a proti, a tak je tomu i v případě aplikace Sling TV. Tato úžasná digitální síť pro televizní diváky je způsob, jak sledovat své oblíbené pořady, zatímco živě streamují v jiné části světa. Ale se všemi těmito úžasnými funkcemi přichází chybový kód 4-402, který může být pro uživatele Slingu spoilerem nálady. Doufáme, že vám náš průvodce pomohl tím či oním způsobem vyřešit problém Sling TV na Androidu. Dejte nám vědět, která z metod fungovala na vašem smartphonu nejlépe, abyste problém vyřešili. Pokud máte nějaké další dotazy nebo cenné návrhy, které byste mohli dát, uveďte je do sekce komentářů níže.

x